Demat luftojnë për të mbajtur çmimin e Ethereum mbi 4K dollarë përpara skadimit të opsioneve të së premtes prej 435 milion dollarë
Çmimi i ETH nuk arriti të pushtojë sinjalet e tij të mëparshme të të gjitha kohërave, por nënprodukte
Valkyrie Bitcoin ETF i së ardhmes do të nisë në Nasdaq më 22 tetor
ETF-ja e së ardhmes Bitcoin e Valkyrie me siguri do të shkojë në kohë reale në Nasdaq thjesht disa
Fondi pensional për zjarrfikësit e Teksasit thuhet se ndan 25 milion dollarë për Bitcoin dhe Ether
Fondi është përgjegjës për avantazhet e më shumë se 6,600 personave energjikë dhe pensionistë
Solana fiton mbi 26% brenda dy ditësh - 250 dollarë objektivi i çmimit SOL më pas?
Rritja më e re e çmimeve të Solanës vjen në vazhdën e niveleve të reja të Bitcoin të të gjitha kohërave
Bitcoin hedh 6% në betejë për mbështetje të lartë të të gjitha kohërave mes rënies së normave të financimit
Tregjet e Bitcoin po pastrohen gradualisht nga rritja e paarsyeshme me një tërheqje të përjetshme
Projekti "Monedhë falas për të gjithë" synon të bëjë 1B pronarë kriptosh në 2 vjet
I mbështetur nga a16z dhe gjithashtu i bashkë-themeluar nga Sam Altman, Worldcoin sigurisht që do të sigurojë plotësisht
Oligarku rus i sanksionuar i kërkon bankës qendrore të përqafojë Bitcoin
Thesari i Shteteve të Bashkuara i kërkoi biznesit të kriptomonedhës të sigurojë përputhshmërinë me lejet kohët e fundit. Lajme
Agjencia shtetërore e planifikimit kinez bën thirrje për opinion publik mbi ndalimin e minierave të Bitcoin
Zhvendosja mund të nënkuptojë strategji nga autoritetet kineze për të ndryshuar pozicionin e saj të mëparshëm të pafavorshëm
Shkëmbimi i kriptove FTX mbledh 420 milionë dollarë nga 69 investitorë
Baza individuale e FTX është zgjeruar në të vërtetë me 48%, ndërsa sasia e profesionit të saj të zakonshëm është rritur
Iota lëshon kontrata inteligjente beta për të nxitur ndërveprimin
Sistemi sigurisht që do të bëjë të mundur që programuesit të krijojnë specifikime private për
Bashkëthemeluesi i PayPal Peter Thiel thotë se ai 'nëninvestoi' në Bitcoin
Miliarderi Peter Thiel ndau çështjet se investimi në Bitcoin aktualisht është një "çelës i mirënjohur".
Bitcoin fiton 2K dollarë në orë pasi çmimi BTC kërcen pranë nivelit më të lartë të mëparshëm të të gjitha kohërave
Furnizimet e dobëta dhe shqetësimet e reja mbi Evergrande dështojnë për të mbajtur Bitcoin poshtë
ETF e së ardhmes së Bitcoin arrin 1 miliard dollarë në një rekord dy-ditor
ProShares Bitcoin ETF në fakt ka mposhtur një dokument 18-vjeçar për fondin më të shpejtë
Diem u thotë senatorëve në rrugën luftarake mbi Novi: Ne nuk jemi në të vërtetë Facebook
Në përgjigje të një letre nga SHBA që i bëri thirrje Facebook -ut që ta ndalojë atë
Markat Animoca dyfishojnë vlerësimin në 2.2 miliardë dollarë me një raund të ri financimi prej 65 milion dollarësh
Animoca në fakt ka rritur 65 milionë dollarë në raundin e saj më financiar, me më shumë
Themeluesi i Ark Invest, Cathie Wood kaloi në blerjen e ETF -së të parë të Bitcoin Futures
Ajo vuri në dukje një të drejtë ekzaminimi në implikimet e detyrimit tatimor si një nga Ark
Pas nivelit më të lartë të Bitcoin-it, DeFi TVL arrin një rekord të lartë mbi 233 miliardë dollarë
Metodat e siguruara me vlerë të plotë DeFi u rritën në 233.8 miliardë dollarë si rritje e kostove të shenjave
Thyerja: Menaxheri i aseteve prej $ 2.2T PIMCO planifikon të blejë më shumë kripto
Mbikëqyrësit e aseteve institucionale në fakt kanë qenë më të ngadalshëm për të mirëpritur kriptovalutat sesa investitorët me pakicë
Administratori i Mt. Gox njofton miratimin e planit të rehabilitimit, që do të thotë se kreditorët mund të marrin së shpejti miliarda
Nobuaki Kobayashi deklaroi se qarkullimi i zotërimeve të Mt Gox ka të ngjarë të mos fillojë në
Analiza e çmimeve 10/20: BTC, ETH, BNB, ADA, XRP, SOL, DOT, DOGE, LUNA, UNI
Përhapja e Bitcoin në 67,000 dollarë dërgoi gjithashtu kapitalizimin e plotë të tregut të kriptove në a
Altcoins ngrijnë hapin e ardhshëm pasi kapitali total i tregut të kriptove arrin 2.63 trilionë dollarë
TRAC, KDA dhe CTSI planifikuan fitime dyshifrore pasi BTC goditi një markë të re të të gjitha kohërave