FBI arreston 2 burra që planifikonin grabitje 'të dhunshme' të Bitcoin me vlerë miliona dollarë - Ata përballen me 20 vjet burg
Departamenti Amerikan i Drejtësisë (DOJ) prezantoi të premten zbërthimin e një faturimi tarifor
Kryetari i SEC Gensler pohon se Bitcoin është një mall - 'Ky është i vetmi që do të them'
Kryetari i SEC Gary Gensler sqaroi vendosjen e tij për kriptomonedhën, veçanërisht bitcoin, në një takim.
Raporti: Banka Qendrore e Marokut do të zbulojë së shpejti projektligjin e rregullimit të kriptove
Një bord i bankës rezervë marokene po funksionon për të krijuar një strukturë të duhur rregullatore për
Videoja muzikore e Re Eminem dhe Snoop Dogg shfaq Avatarët e Bored Ape
Videoja e re muzikore e Eminem dhe Snoop Dogg ka qenë në trend në Youtube dhe
Raportet pretendojnë se Rusia ka dështuar për borxhin e jashtëm për herë të parë në një shekull, Kremlini nuk pajtohet dhe thotë se e ka paguar
Raportet e mediave po deklarojnë se Rusia në fakt ka dështuar në borxhin e saj të parave të huaja
Si mund të ndihmojnë robotët e tregtimit të Pionex në menaxhimin e rrezikut
financuar Muajin e kaluar ishte një slitë rul kripto. Bill Gates tha se kripto bazohet në
Lëvizësit më të mëdhenj: DOGE i afrohet lartësisë 20-ditore, ndërsa TRON gjithashtu rritet
DOGE ishte një kompani e rëndësishme lëvizëse gjatë gjithë ditës së sotme &#x 2019; s seancë, si kosto
Raporti: 4 miliardë dollarë në kreditë e minierave të Bitcoin janë në vështirësi - Analisti i JPMorgan thotë se presioni i çmimeve rrjedh nga shitjet e minatorëve
Çmimi i bitcoin (BTC) është 21% më i ulët se sa ishte 2 javë më parë
Bitcoin, Analiza Teknike Ethereum: BTC, ETH më e ulët, pasi të dy përballen me rezistencë të fortë
BTC po vendosej gjatë gjithë ditës së sotme &#x 2019; sesioni tregtar, ndërsa demat shfaqen
Meta lançon Meta Pay, një portofol dixhital të dedikuar Metaverse
Meta po tenton të zgjidhë edhe çështjen e blerjes
Rrjeti i xhepit avancon strategjinë e tij me shumë zinxhirë me arritjet më të fundit
njoftim për shtyp NJOFTIM PËR SHTYP. TAMPA, Fla., 27 qershor 2022/ — — Pocket Network, a
Binance njofton partnerin e ri të pagesave mes pezullimit të depozitave dhe tërheqjeve të Fiat në Brazil
Binance, ndër shkëmbimet kryesore të kriptomonedhave sipas sasive të tregtuara, në fakt ka zbuluar
Tencent lanson njësinë e zgjeruar të realitetit për të trajtuar tregun Metaverse
Tencent, ndër bizneset më të rëndësishme(*) të programeve softuerike, në fakt ka marrë një shtesë
Lojë Zinxhiri APP MosaicFantasty hap një mani të re të këngës Gamefi
njoftim për shtyp NJOFTIM PËR SHTYP. Parimi i &#x 201C;Luaj për të Fituar &#x 201D; në vitin 2021
Partneri im i likuiditetit (MLP) është tani i disponueshëm për tregtim në LBank Exchange
njoftim për shtyp NJOFTIM PËR SHTYP. INTERNET CITY, DUBAI, 27 qershor 2022 &#x 2013; Bursa LBank, a
Ndalimi i minierave ngjall reagime negative nga komuniteti i kriptove të Iranit
Pasi në vitin 2015, minatorët e kriptove u kërkuan të kujdeseshin për shqetësimet në pushtet
Mark Zuckerberg pret që miliarda njerëz të përdorin Metaverse duke gjeneruar të ardhura masive për Meta
Mark Zuckerberg, CEO i Meta Platforms, më parë Facebook, diskutoi metaversen në një
Kryetari i SEC Gensler propozon "Një libër rregullash" kripto rregullore
Kryetari i SEC Gary Gensler ka sugjeruar në fakt &#x 201C; publikimi i një rregulli &#x 201D;
Yuga Labs padit artistin Ryder Ripps për 'mashtrim të konsumatorëve' dhe keqpërdorim të markave tregtare të majmunëve të mërzitur
Një kërkesë është paraqitur në fakt nga Yuga Labs në shtetin e Kalifonisë
Hakimi prej 100 milionë dollarësh i Harmony ishte për shkak të një skeme të kompromentuar me shumë shenja, thotë analisti
Tre ditë më parë, Harmony diskutoi se ishte goditur dhe gjithashtu grupi kishte përvojë
Firma Crypto Voyager Digital siguron një linjë kredie prej 500 milion dollarësh nga Alameda Ventures për të përballuar ekspozimin 3AC
Voyager Digital Holdings, Inc në fakt ka zbuluar një partneritet me Alameda Ventures si përpjekje