Çmimi Uniswap (UNI) kërcen me 15% në DeFi, tregu i kriptovalutave rikthehet
Rritja e tarifave të UNI/USD është takuar me shpejtësi me shitësit në rangjet kryesore vendase.
Fidelity lobon në SEC për të miratuar Bitcoin ETF në një takim privat
Fidelity argumenton se tregjet e Bitcoin tashmë kanë arritur pjekurinë nën kërkesat personale të SEC.
Cardano nis kontrata të zgjuara pas një piruni të suksesshëm
Cardano ka kryer pirunin e tij të fortë Alonzo për të prezantuar skriptet e kontratave të mençura me Plutus. Lajme
Shitet lajmi? Çmimi ADA bie 10% pas fillimit të kontratave të zgjuara të shumëpritura të Cardano
Përmirësimi i Alonzo bëri pak në mbrojtjen e Cardano nga rënia në të njëjtën kohë me
Thesari amerikan thuhet se është në bisedime për rregullimin e stabilcoin
Zyrtarët e Thesarit po mësojnë rreziqet nëse shumë individë vendosin t'i tërheqin ato
Bitcoin teston nivelin kryesor për rënien e çmimit të BTC 40K $ ndërsa altcoins rrjedhin gjak
Nuk është e mirë për demat e Bitcoin, jo më pak se për menjëherë, si transferim
Tezos rrezikon të korrigjohet nën nivelin më të lartë rekord me XTZ që u rrit 250% që nga korriku
Tubimi me vlerë XTZ, i shtyrë kryesisht nga hyrja e Tezos në zonën NFT, ka
Analiza e çmimeve 9/13: BTC, ETH, ADA, BNB, XRP, SOL, DOT, DOGE, LUNA, UNI
Zhytja e shpejtë e Bitcoin nën $ 44,000 altcoin e dërguar kushton menjëherë në një rënie të lirë dhe ka
Gala Games (GALA) mblidhet 265% menjëherë pas njoftimit të listës së Binance
Një listë tregtare dhe një sulm në NFT dhe lojëra për të fituar përsëri, GALA's 270%
Çmimi BTC afrohet 46 mijë dollarë me rezervat e këmbimit Bitcoin më të ulëta se nëntori 2020
It'sshtë një pyetje e "nëse", jo "kur", që Bitcoin të shohë një tronditje të siguruar
Teknikat e Bitcoin: "Kryqi i artë" në hyrje paraqet fundin e mundshëm për çmimin BTC
Sidoqoftë, disa vargje thelbësore të çmimeve të Bitcoin duhet të dëmtohen më herët se rasti bullish
Propozimet e qeverisjes dhe nisjet e shtresës dy ofrojnë një nxitje të altcoins
RGT, CRV dhe SNX vunë re tubime dyshifrore pas propozimeve të reja të qeverisjes dhe migrimeve në
2 metrikë kryesorë të çmimit Ethereum mbështesin besimin e tregtarëve në 3,800 dollarë ETH
Primi vjetor 90-ditor i ETH dhe çmimi i financimit për të ardhmen e përjetshme nënkupton që tregtarët
Tri arsye pse Polkadot është duke shkuar drejt një niveli të ri historik edhe pas një tubimi 256%
Përmirësimi i qëndrueshëm dhe bazat e fuqishme këshillojnë një tubim DOT drejt një kulmi të ri të të gjitha kohërave
Tre arsye pse çmimi i Elrond (EGLD) po arrin nivele të reja ditore
Një ekosistem në rritje dhe nisja e plotë e aftësive DeFi të Elrondit përsëri tubimi i EGLD
Solana dhe Arbitrum u rrëzuan jashtë linje ndërsa Ethereum shmang sulmin
Vlerësuesit e Solana janë duke u përgatitur për një nisje krejt të re pasi u prezantua komuniteti
32a2ed1ecce6cbe02692cd87db9fe9ba - Demat e Bitcoin mbrojnë hapjen vjetore pasi norma e BTC tërhiqet 5.5% nga 29K $45
Demat Bitcoin mbrojnë hapjen vjetore pasi norma BTC tërhiqet 5.5% nga 29K $
Bitcoin kërcen pasi shkon në cikël në 2021 për të goditur praktikisht - por jo më mirë - Jan e saj
8ed723f10364c9239b180ef7f5d917a9 - Nifty News: Rrjetat NFT të Tyson Fury praktikisht 1 milion dollarë, udhëtim i dobët nga Sushi, një gotë verë merr shumë ... 49
Nifty News: NFT e Tyson Fury praktikisht 1 milion dollarë, udhëtim i dobët nga Sushi, një gotë verë përfiton shumë great
Sushi zbriti NFT me temë LSD për të përkujtuar nisjen e tridentit AMM, ndërsa
4d34cc42f200922b575386d5a848536b - OpenSea është kripto unicorn më i përditësuar pas raundit 100 të financimit prej 52 milion dollarë
OpenSea është njëbrirëshi më i azhurnuar i kripto pas raundit të financimit prej $ 100 milion
OpenSea gjithashtu prezantoi ndihmë të zgjeruar me Polygon, si dhe e mbajti parasysh këtë
1973f99125c25f6c0987c705452799b5 - Chainlink në bord rreth 1.4 shoqërues krejt të rinj çdo ditë në 2021 53
Lidhja zinxhir në bord rreth 1.4 shoqërues të rinj çdo ditë në 2021 
Chainlink po operon me shokë të rinj dy herë më shpejt në 2021 në krahasim me 2020.
88ba7a3fc2e058d0947efb0a8d17fcab - ETF për minierat e kriptove të energjisë së gjelbër fillon në Bursën e Nju Jorkut 54
Miniera kripto e energjisë së gjelbër ETF nis në Bursën e Nju Jorkut
Fondi i ri i tregtuar në këmbim do të përqendrohet sigurisht në kompanitë e mjediseve të kripto-eko-miqësore. Lajme