Si të gjeni kanalin më të mirë Telegram me sinjale tregtare altcoin më parë pumpduke hyrë në Binance
Një nga opsionet më fitimprurëse për të fituar para në tregun e kriptomonedhës është
I madh Pump e monedhës #NAS në Binance (22 gusht)
? Pump rezultati Përditësimi: #NAS. ? Çmimi fillestar: 109.? Objektivi përfundimtar u arrit: 324.
Përmbledhja javore e Crypto: Një vështrim në disa nga lajmet më të mëdha nga hapësira e kriptomonedhës
Tregu i kriptomonedhës ka pasur në të vërtetë një javë të konsiderueshme, nga CocaCola NFT në ato rregullatore
Komploti i kriptos John DeMarr përballet me pesë vjet në burg pas fajit fajtor
Departamenti Amerikan i Drejtësisë (DOJ) sapo ka ekspozuar atë që John Demarr e ka në të vërtetë
Saudi Aramco lëshon deklaratë që adreson thashethemet rreth planeve të minierave të Bitcoin
Pasi një numër raportimesh të mediave deklaruan se Saudi Aramco po shikonte
Optimizmi BTC/USD në krye të gushtit: Analiza teknike e Sally Ho 2 gusht 2021 BTC
Bitcoin (BTC/USD) pritet të kontribuojë në fitimet aktuale në fillim të Azisë
ETH/USD Pops Mbi 2500: Analiza Teknike e Sally Ho 2 Gusht 2021 ETH
Ethereum (ETH/USD) përfitoi nga besimi i vazhdueshëm i favorshëm i tregut herët në Azi
Qeveria amerikane do të tatojë transaksionet e kriptos për të financuar planin e infrastrukturës prej 1 trilion dollarësh
Ligjvënësit në SHBA dhe Presidenti Joe Biden në fakt e kanë zgjidhur informacionin
Rezultatet ETH/USD Fitimet kryesore të Korrikut: Analiza Teknike e Sally Ho 1 Gusht 2021 ETH
Ethereum (ETH/USD) zgjeroi fitimet aktuale mbi shifrën e rëndësishme psikologjike të vitit 2000 në fillim të vitit
BTC/USD do të shpërthejë në gusht? Analiza Teknike e Sally Ho 1 Gusht 2021 BTC
Bitcoin (BTC/USD) vazhdoi të tregtonte mbi shifrën 40000 të rëndësishme psikologjike në fillim të vitit
BTC/USD ruan paragjykimet teknike pozitive në fund të korrikut: Analiza teknike e Sally Ho 31 korrik 2021 BTC
Bitcoin (BTC / USD) mbajti një predispozitë të favorshme teknike në fillim të sesionit aziatik si
ETH/USD për të përfunduar korrikun në shënim pozitiv? Analiza Teknike e Sally Ho 31 Korrik 2021 ETH
Ethereum (ETH/USD) kërkoi besimin e ri të tregut herët në sesionin aziatik si
Mila Kunis po Merr Miliona Nga Seritë Vizatimore të Bazuara në NFT "Macet Stoner" duke përfshirë Vitalik Buterin
Prodhimet e Orchard Farm, krijimi i Aktores Mila Kunis, në fakt ka lansuar një të veçantë
Binance vendos të ndalojë shitjen e derivateve të kriptove në Evropë
Ndërsa Binance vazhdon të jetë objektivi kryesor i rregullatorëve në mbarë botën në të gjithë
Niveli ETH / USD Bulls Eyeing 2500: Analiza Teknike e Sally Ho 30 Korrik 2021 ETH
Ethereum (ETH / USD) kërkoi të kontribuojë në vlerësimin e tij aktual në fillim të vitit
Orbita BTC / USD 40000 Figura: Analiza Teknike e Sally Ho 30 Korrik 2021 BTC
Bitcoin (BTC/USD) vazhdoi të orbitonte shifrën 40000 të rëndësishme psikologjike në fillim të Azisë
Vauld me qendër në Indi mbledh 25 milion dollarë seri A të udhëhequr nga Valar, Pantera dhe Coinbase
Vauld, një platformë e strukturës kriptore të pasurisë, thjesht ka zbuluar se në të vërtetë ka marrë një
Aplikacioni për tregtimin e aksioneve Robinhood bën nisjen e tij në Nasdaq nën shenjën HOOD, me çmim 38 dollarë për aksion.
Në një zhvendosje që tregon jokonvencionalitetin e biznesit, Robinhood rezervoi një pjesë të konsiderueshme të aksioneve
Jerome Powell është i gabuar: Cryptocurrencies ishin bërë për pagesa
Gjatë një seance të Senatit kohët e fundit, Kryetari i Rezervës Federale Jerome Powell rekomandoi: "& ldquo; Me kriptovaluta",
Biznesi i lojrave me video në Blockchain mbledh 12.5 milion dollarë
Lojërat video me blockchain po bëjnë të mundur për një arenë lojëra për të fituar që është e shpejtë
Laboratorët Multiverse marrin investime prej 15 milion dollarësh nga Samsung Next, Top Blockchain VC
Multiverse Labs, një ekosistem i decentralizuar i UA që mbështet kompanitë e teknologjisë në fazën e hershme, njoftoi kohët e fundit