3 Faqet më të mira të minierave në re në 2021

Teksti më poshtë është një artikull reklamues që nuk është shkruar nga gazetarët e Cryptopumpnews.com.

Minierat në renë

Hidhini një sy renditjes së ofruesve të minierave të cloud të BTC

Teknologjitë që mbështesin kriptomonedhën janë bërë gjithnjë e më të disponueshme globalisht. Sidoqoftë, ditët e arta të minierave të lehta të kriptove nga shtëpia kanë kaluar prej kohësh. Sot është një gjë e shtrenjtë dhe është më shumë si një biznes konkurrues. Për ata atje të interesuar për të bërë Bitcoins, por preferojnë të qëndrojnë larg blerjes së pajisjeve të tyre, e vetmja mundësi pune është minierat e reve.

Kuptimi i minierave cloud është përdorimi i minatorëve të largët në qendrat e të dhënave që ndajnë fuqinë e tyre përpunuese me përdoruesit në të gjithë botën. Technologyshtë një teknologji globale e lirë dhe e lehtë për profesionistët dhe fillestarët në fushën e kriptomonedhës.

Pasi të keni vendosur që investimi në minierat e cloud cloud është i duhuri për ju, duhet të zgjidhni një platformë të besuar. Nëse doni të jeni të kënaqur me fitimin e kriptomonedhës, është jetike të siguroheni që siti i minierave në cloud që keni zgjedhur është i sigurt, fitimprurës dhe së fundi, ai ka një sistem tërheqjeje të mirënjohur. Pa asnjë vonesë të mëtejshme, le të zbulojmë se cilët ofrues të minierave cloud janë më të sigurt dhe më të besueshëm për klientët në vitin 2021. Këtu janë Top 7 -të tanë personalë të faqeve më të mira legjitime që ofrojnë minierat e kriptomonedhës me investime të vogla.

1. I SHKURTR

NDRIÇIMI është një ofrues i minierave cloud me bazë në Mbretërinë e Bashkuar që ndan fuqinë e tij të përpunimit me 17,000+ përdorues nga vende dhe kontinente të ndryshme. Ata kanë tre qendra të të dhënave në MB, Afrikën e Jugut dhe Kaliforninë Jugore. Projekti filloi në 2018, dhe sot ka shumë zhurma rreth tij në internet. Ne e kemi eksploruar projektin sipas të gjitha kritereve kryesore (të tilla si përfitimi, shumëllojshmëria e planeve të minierave në cloud, shërbimi ndaj klientit, tërheqja). Këtu është vendimi ynë. SHAMINING është një shërbim minierash cloud që ia vlen të besohet.

Kompania ofron një sërë opsionesh për minierat cloud. Mund të gjeni të paktën katër lloje të ndryshme kontratash atje (përfshirë planet individuale me fuqinë dhe përfitimin më të lartë). Planet e rregullta të minierave të cloud në SHAMINING ndryshojnë në koston e tyre, raportin e fuqisë hash dhe përfitimin.

  • Minatorët e CPU -së me 23 580 GH/s dhe 143% kthehet. Çmimi për 1 GH/s është 0.0120 USD.
  • Minatorë GPU me 94 340 GH/s dhe 149% kthehet. Çmimi për 1 GH/s është 0.0113 USD.
  • Minatorët ASIC me 235 849 GH/s dhe 156% kthehet. Çmimi për 1 GH/s është 0.0109 USD.
Lexo artikullin:  Bitcoin News: BTC e El Salvadorit sheh një erozion të vlerave me vlerë 12 milionë dollarë në fonde publike

Me një shumë minimale të depozitave prej 250 USD, NDRIÇIMI garanton të paktën a 143% kthimi i investimit sipas kontratave të minierave cloud. Pasi të keni arritur një marrëveshje me një 5000 USD kontratë, ju mund të bëni të ardhura mujore pasive të 890 USD. Do të thotë që ju mund të bëni 10 680 USD të ardhurat brenda një viti vetëm duke ndjekur statistikat tuaja herë pas here. Gjithashtu, mund të merrni një bonus prej 37% në investimin tuaj të parë për minierat fitimprurëse të cloud.

Një arsye tjetër kryesore që shumë investitorë të kriptove e duan ndriçimin është përdorshmëria super komode. Platforma ka një ndërfaqe miqësore për përdoruesit me një proces minierash të animuar të cloud. Mbështetje 24/7 e klientit dhe një shërbim menaxhimi personal i përfshirë. A te pelqen? Ashtu edhe ne!

2. Aksenmina

Aksenmina është një kompani tjetër me bazë në Mbretërinë e Bashkuar që siguron minierat e Bitcoins pa blerë pajisje të shtrenjta për investitorët e tjerë të kriptove. Me një shumë minimale hyrëse prej 250 USD, një platformë siguron përfitim të lartë nga minierat në re. Le ta zbulojmë. Me një 5000 USD kontrata e minierave cloud në Axenmine, ju do të dilni me një shpërblim mujor prej 650 USD. Ju ndoshta mund të shihni që të ardhurat tuaja pasive brenda vetëm një viti do të arrijnë 7800 USD. Pagesat ditore të menjëhershme janë në dispozicion për çdo përdorues. Të gjitha tërheqjet në Axenmine janë të automatizuara dhe ndodhin një herë në ditë.

Me një shumëllojshmëri të kontratave të minierave cloud, çdo klient mund të zgjedhë një ofertë të përshtatshme sipas shumës së investimit të tij. Le të hedhim një vështrim të shpejtë në opsionet aktuale.

  • fillim me 90 000 GH/s dhe 143% kthim. Çmimi për 1 GH/s është 0.0120 USD.
  • Profesional me 450 000 GH/s dhe 149% kthim. Çmimi për 1 GH/s është 0.0120 USD.
  • I zgjuar me 2 000 000 GH/s dhe 156% kthim. Çmimi për 1 GH/s është 0.0120 USD.
  • VIP me fuqi të pakufizuar dhe 170+% kthim. Çmimi sipas kërkesës.

Në Axenmine, ju mund të gjurmoni statistikat tuaja në çdo kohë në llogari me kompjuterin tuaj, smartphone ose çdo pajisje që përdorni. Zgjidhni një mjet llogaritës të përfitimit për drejtimin e numrit të shpërblimeve të pritshme nga minierat në re.

3. Minierat e IQ

IQ Minierave është një tjetër shërbim legjitim i minierave cloud i krijuar në fund të vitit 2016 nga skuadra e ekspertëve të blockchain dhe kriptomonedhës. Një kompani drejton qendrat e të dhënave të vendosura në Kanada, Islandë, Kinë, Rusi, Gjeorgji dhe Algjeri. IQ Mining siguron një shërbim të zgjuar të minierave të kripto cloud me një larmi ofertash, çmime të vogla, përfitim të lartë dhe pagesa të shpeshta.

Lexo artikullin:  Platforma më e madhe Defi e Terra-s planifikon të mbyllet pas rrëzimit të UST

Tani për tani, IQ Mining ofron disa nivele të ndryshme të kontratave të minierave cloud në varësi të shumës së hyrjes që përdoruesi ka investuar. Niveli më i lartë është Diamond, dhe ju jep mijëra avantazhe dhe përfitime (përfshirë anëtarësimin e përjetshëm në Diamond Club).

Le të shohim se cilat janë opsionet për minierat cloud këtu.

  • Llogari bronzi. Çmimi për 10 GH/s është 0.618 USD. Një kontratë minimale e kontratës së minierave cloud është 500 GH/s. Pagesat ditore.
  • Llogari argjendi. Çmimi për 10 GH/s është 0.606 USD. Një kontratë minimale e minierave cloud është 5000 GH/s. Pagesat ditore.
  • Llogari ari. Çmimi për 10 GH/s është 0.595 USD. Një kontratë minimale e minierave cloud është 30 000 GH/s. Pagesat ditore.

Ne gjithashtu e duam minierat e IQ për ndërfaqen e tij miqësore për përdoruesit, mbështetjen vërtet të mirë gjatë gjithë kohës dhe dhuratat mujore. Edhe një gjë, IQ Mining doli si një platformë e mirë minierash cloud për investitorët pro kriptomonedhës dhe nub -et njësoj. E tëra çfarë ju duhet të bëni për të nxjerrë Bitcoin ose Ethereum është të regjistroheni, të bëni një depozitë, pastaj të zgjidhni dhe të blini një kontratë miniere cloud. Ju mund të tërheqni shumën tuaj të të ardhurave në baza ditore direkt në portofolin tuaj të kriptomonedhës. Ne e gjetëm një gjë mjaft të mirë.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju