Miliarderi Evan Luthra bashkohet me Soldex si Investitor dhe Këshilltar Kryesor

Përgjegjësia: Mesazhi i renditur më poshtë është një njoftim për shtyp që nuk është krijuar ngaCryptonews com.

Evan Luthra

Evan Luthra është një investitor engjëll i respektuar që ka mbetur në të vërtetë në kripto sepse 2014 dhe gjithashtu gjetësi shumë i hershëm inEaze com (Firma Teknike më e shpejtë në zgjerim sipas kërkesës në 2016) dhe gjithashtu Wheelys Cafe (mbi 1000+ kafene në 40 kombe), shumë më tepër kohët e fundit duke blerë raundi i farës së Hashgraph com (Monedha miliardë dollarë Crypto), Admix në (Botuesi më i madh i Reklamave të Lojërave), JoshTalks, FTcash dhe gjithashtu shumë më tepër.

Pronari kryesor i biznesit motivoi shumë kur u largua nga firma e tij fillestare për 7 numra dhe gjithashtu të gjithë menjëherë morën kontrollin e TEDx faza në moshën 17 vjeç. Evan është një folës kryesor efektiv audio me fjalime të shumta në mbarë botën për kompani si Kombet e Bashkuara, Nielsen, Google, Blockchain Life, dhe gjithashtu shumë më tepër.

Evan gjithashtu ka më shumë se 2 milion fansa në Instagram (Instagram com/evanluthra) ku ai ndan tregues të përditshëm në lidhje me blerjen e tregjeve të kriptove. Sigurisht që do të ketë harmoni efektive midis firmave të profilit të Evan, rrjetit të tregut dhe gjithashtuSoldex ai mjedis

Miliarderi Evan Luthra bashkohet me Soldex si Investitor dhe Këshilltar 101

Rreth Soldex ai

Soldex ai është vetëm një nga shkëmbimet fillestare themelore të decentralizuara (DEX) të përmirësuaraSolana Soldex. ai lejon individët të kryejnë marrëveshje kolegësh në mënyrë të sigurt dhe gjithashtu të besueshme, me likuiditet të dhënë nga individët. Shkëmbimi i kriptovalutave të gjeneratës së tretë tat synon të përdorë inteligjencën artificiale të sofistikuar dhe gjithashtu formulat semantike të rrjetit për të rregulluar çështjet aktuale të trajtuara nga shkëmbimet e decentralizuara në mënyrë që të përputhen, shkëmbime të efektshme dhe gjithashtu mbrojtje pa besim.

Webfaqja|Twitter|telegram|Medium

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju