Binance Australia thuhet se pezullon Crypto Futures si dhe Margin Trading

Regjistrohuni në Altcoin më të mirë të vitit 2021!

Binance Australia, filiali Australian i globit '& rsquo; Shkëmbimi më i madh i kripto-ve në të vërtetë ka përfunduar të gjitha ofertat e tij të blera. Informacioni u raportua nga sistemi i preferuar i kriptove Wu Blockchain që pretendoi se disa nga financuesit i kishin njoftuar ata në lidhje me ndalimin e mundshëm të kripto të ardhmes, si dhe artikuj marzhi për konsumatorët e rinj.

Binance në të vërtetë ka hasur në aktivitete qeverisëse kundrejt të ardhmes së saj kripto si dhe zgjidhje tregtare të marzheve si rezultat i përfitimit të lartë të ofertave. Më parë, CFTC e Shteteve të Bashkuara po shqyrtonte gjithashtuBinance Shtetet e Bashkuara nëse ata përdorin përfitojnë nga zgjidhjet tregtare për konsumatorët kundrejt hapave të prodhuar nga autoritetet rregullatore.

Binance aktualisht po merret me provimin qeverisës në mbi gjysmë shumë kombe që frikësojnë epërsinë e tij ndërkombëtare. Intensiteti i paralajmërimeve qeverisëse nga kombe të ndryshme është i ndryshëm, megjithatë, të 8 kombet në të vërtetë kanë treguar se Binance nuk është arritur të sigurojë zgjidhjet e tyre në këto kombe.

Binance në të vërtetë kohët e fundit kishte përfunduar zgjidhjet e saj të furnizimeve të tokenizuara thjesht 3 muaj pasi e prezantoi atë, për shkak të problemeve qeverisëse të rritura nga autoritetet rregullatore gjermane BaFin.

Binance '& rsquo; Dominimi i Global Globale Nën Kërcënim

Mbledhja e pengesave qeverisëse të hasura nga Binance gjatë muajve të mëparshëm vjen me një kohë thelbësore kur shumica e rivalëve të saj po merren me autoritete rregullatore për të zgjeruar plotësisht konformitetin e zgjidhjeve të tij. Coinbase si dhe FTX të dy rivalët në të vërtetë kanë bërë progres të konsiderueshëm në lidhje me qeverisjen e konformitetit, si dhe nxitjen.

Binance aktualisht ka shkuar në përfundimin e paralajmërimeve qeverisëse për një kohë të gjatë aktualisht. Sidoqoftë, shkëmbimi e kishte dobësuar vazhdimisht atë si paralajmërim të rregullt ndërsa vazhdonte zgjidhjet e tij në ato vende. Situata ekzistuese megjithëse është mjaft e ndryshme pasi shkëmbimi i kriptove nuk ka hasur kurrë kurrë në një kohë shumë paralajmërime qeverisëse.

Lexo artikullin:  Merrni një pikë në Parashitjen e Tomit duke marrë një NFT! 260+ ETH të Rritura Deri më tani me të Ardhurat për Blerjen e TOMI pastaj Djegur

Mungesa e zyrës qendrore fizike për shkëmbimin e kripto ka qenë në fakt shqetësimi më i madh për autoritetet rregullatore. Shkëmbimi rekomandon që natyra e decentralizuar e procedurave të tij është faktori thelbësor i mungesës së zyrës qendrore. Sidoqoftë, kjo pozicionon një shqetësim të mrekullueshëm për financuesit nëse ata duhet të paraqesin një problem kundrejt sistemit.

 

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju