CEO i Binance CZ pastron ajrin për investimin e tyre në Terra LUNA

By Bhushan Akolkar 6 sekonda mbrapa Përditësuar 6 sekonda mbrapa Ndiqni ne në Twitter Më e mira në

Fitoj

17% prill

telegram

Coingape

Rënia e komunitetit Terra ka tronditur në të vërtetë tregun e kriptomonedhave pasi norma e kriptomonedhës LUNA është deri në papastërti sa më shpejt që të jetë 5 kriptovalutat më të mira sipas kapitalit të tregut. Megjithatë, mes gjithë dramatizimit të përsëritur, disa raporte dolën në Twitter se shkëmbimi i kriptove Binance ishte ndër financuesit e mëdhenj në komunitetin Terra LUNA.

CEO i Binance, Changpeng Zhao, në fakt ka dalë përpara për të sqaruar në lidhje me të njëjtën gjë. Në vargun e tij aktual në Twitter, CZ krijoi:

“& ldquo;Së pari, kërkoj të merrem me gabimet që rrjedhin në kriptoTwitter Binance nuk iu bashkua raundit të dytë të Luna'& rsquo; Rritja e fondit dhe as nuk kemi marrë ndonjë lloj UST. Binance Labs shpenzoi 2 milion dollarë në Terra (shtresa 3 blockchain) në 0. UST erdhi shumë më vonë pas investimit tonë paraprak”& rdquo;.

Për më tepër, (* ) deklaroi se (* ) ka blerë në të vërtetë një numër vendesh pune në kripto gjatë 4 viteve të fundit. Zhao në fakt kanë tejkaluar, ndërsa disa në fakt kanë më shumë gjasa të ndoten. “& ldquo;Binance & rsquo; është saktësisht se si funksionojnë investimet financiare,” & rdquo; sqaron Disa.Kjo është CZ duke marrë parasysh se shembja e

CZ pyet se çfarë komuniteti, disa lojtarë të tregut në të vërtetë kanë rekomanduar mjete për të rikuperuar nga ky skenar. Terra po bën për rezervat e saj në Bitcoin

Një nga propozimet më të fundit ka qenë që të forcohet Terra 2.0, të krijohet një fotografi e pronave përpara kolapsit të shkaktuar dhe gjithashtu t'u ofrohet pronarëve të One me Terra 2.0.LUNA krejt të re 1500%, LUNA?

Tregime Trendi

Çmimi i LUNA kërcen 11 dollarë Koha për të blerë ose një kurth tjetër 88 dollarëLajme Altcoin Themeluesi i Terra, Do Kwon kishte vënë bast: Mln në LUNA duke qëndruar mbi 2.0 Lajme Altcoin Kuletat e kriptomonedhave dhe pse ju duhet t'i mbani të sigurta asetet tuaja kriptoLajme Altcoin Rregullimi i hapësirës kripto, vdekja e kriptos ose eliksiri i jetës së tijLajme Altcoin Themeluesi i Terra propozon planin e ringjalljes Por LUNA për këtë, do të jetë një detyrë e vështirë deklaroi: “& ldquo;Ja pseLajme Altcoin

Duke iu përgjigjur fitoi & rsquo; t job.CZ nuk ofron pirunin e ri me asnjë vlerë.(*') & rsquo; s arsyetim shpresëdhënës. Kjo nuk mund të zhvlerësojë të gjitha blerjet pas një fotografie të vjetër, si në zinxhir ashtu edhe jashtë zinxhir (shkëmbime)”& rdquo;. Forking: Kjo -One &(* )$

Lexo artikullin:  Padia XRP: Rasti u zgjerua më tej me Zgjerimin e Zbulimit të Ekspertëve që Grantifikojnë Gjykatën

Ravendex- Gjenerali i ardhshëm aktualisht!(* ) më mirë ekzaminoi se çfarë po bën Dex në lidhje me të gjitha pajisjet e tij Launchpad në Cardano Powered By që ishin treguar për të siguruar UST'& rsquo; s dollar të sigurt. & ldquo;Rave Token & rsquo; A do të përdoren të GJITHA këto BTC për të shlyer UST fillimisht?” & rdquo; ai pyeti. Blini vargun e tij më të ri,

Ai gjithashtu shprehet: Terra dy ditët e fundit, ne u përpoqëm të mbështesim lagjen e Bitcoin. Nëse tweet-et e mia, unë thjesht po shpjegoj problemet e mundshme nga të kuptuarit tim. Në, forking, vënë në'& rsquo; t prodhoj vlerë. CEO i Binance kthehet, djegia po, por ka nevojë për fonde.

Ajo që grupi i detyrave mund të mos ketë. Për këtë respekt, unë do të doja të shihja edhe më shumë hapje prej tyre. Në 1500%, Minting?Buying 2.0 Funds, In's

 • Trending
 • Analiza e çmimeve
 • CEO i Binance CZ pastron ajrin për investimin e tyre në Terra LUNA
 • Kërcimet e çmimit LUNA-Koha për të blerë ose një kurth tjetër:
 • Themeluesi Terra propozon planin e ringjalljes por LUNA 8.4 do të jetë një detyrë e vështirë USDC Këtu 7 Pse
 • Vetëm, Në?Rrethin e Mints? 1.2 miliardë dollarë brenda 30 mijë dollarëve ditë: Pse?
 • Blini Balenat 1 $ Dip Shtoni një miliardë Bitcoin ndërsa çmimi bie poshtë: BAYC
 • Vetëm në "Tron" Shtesa e re NFT merr furnizimin me Stablecoin Përtej; miliardë
 • Just's In? Votos Për, Ape Drops's Marketplace UST; Çfarë? FTM tjetër 15%
 • Investitorët paralajmërojnë për rënien e Bitcoin DEX Këtu: MANA Çfarë thonë ata
 • Jo vetëm 60% Terra Crash godet fort këto kriptora
 • Një tjetër Hack Fantom; Rënia? Pas sulmit SOL
 • Analiza e çmimeve Decentraland: Çmimi përgatitet për 60.0 dollarë Fitimet 4-orëshe A po blini?
 • Analiza e Çmimeve DOGE: Është 0.08 $ Rreth Qoshes: Grafiku XRP i renditur më poshtë 0.50 $;
 • Një analizë çmimi? Faza e ritestimit të modelit të pykës paralajmëron TRX Fallout
 • Analiza e çmimit Ripple: Çmimi mbetet nën presion prej 0.075 $ Shitet 18% Zgjedhje e mirë në TRX
 • : Analiza e çmimeve? Sugjerime për Mbështetjen e Fallout MANA 42%; Drop's
 • Parashikimi i çmimit të Ethereum BTC është në rënie ose ka më shumë dhimbje përpara 30,000 dollarë;
 • Çmimi 34,000 dollarë mund të bjerë? Këtu 2022: Pse
 • Çmimi SHIB konsolidohet më poshtë? A është e realizueshme XRP nga këtu 2022-2027:
 • Shiba Inu Parashikimi i Çmimit jashtë KSHZ-së A ka mbaruar për? Shkrimtar i shenjës
 • është një adhurues i FinTech dhe gjithashtu ka një aftësi të shkëlqyer në kuptimin e tregjeve ekonomike. Norma e parashikimit të çmimit të interesit në ekonominë e biznesit dhe gjithashtu paratë e tërheqin interesin e tij në drejtimin e Will The Ripple Come që lind krejt i ri dhe gjithashtu tregjet Case.
 • About është vazhdimisht në një procedurë mirëkuptimi dhe gjithashtu qëndron i inkurajuar duke ndarë ekspertizën e tij të marrë.
 • Kushte të përgjithshme
Lexo artikullin:  Tron (TRX) Is PumpNë mes të një përplasjeje të kriptove, ja pse

Kohën e lirë në Bhushan ai rishikon libra me trillime dhe gjithashtu zbulon herë pas here aftësitë e tij në gatim. E gjithë teknologjia e tij Blockchain: Cryptocurrency/ UST Ai është në dhe gjithashtu Historitë Kripto Pamje? Breaking's LUNA në Investitorët Paraqit Ankesën e Policisë kundër Themeluesit të Terra Cilat monedha mund të ndjekin LUNA LinkedFate 1037 Collapse është një adhurues i FinTech dhe gjithashtu ka një aftësi të shkëlqyer në kuptimin e tregjeve ekonomike. Këtu shkalla e interesit në ekonominë e biznesit dhe gjithashtu paratë tërheqin interesin e tij në drejtimin e shfaqjes së re të Sa Humbin Personalitetet më të Pasur dhe gjithashtu Kolapsin e Kriptove Facebook Twitter tregjet. Në Bhushan Akolkar është vazhdimisht në një procedurë mirëkuptimi dhe gjithashtu qëndron i inkurajuar duke ndarë ekspertizën e tij të marrë. Artikuj Kohën e lirë në Bhushan ai rishikon libra me trillime dhe gjithashtu zbulon herë pas here aftësitë e tij në gatim. E tij.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju