Monedha Binance (BNB) gjuan 15% në mes të akumulimit të fortë nga balenat

By Bhushan Akolkar Botuar 7 orë më parë Përditësuar para 7 orësh Shkëmbeni 130+ DEX Blini më së miri në

Shkëmbimeve

Binance

Sportsbook

1xbit

Portofol

libër i llogarive By Bhushan Akolkar Botuar 7 orë më parë Përditësuar para 7 orësh

Pas konsolidimit të konsiderueshëm të borxhit në rreth $ 400 gradë për kohët e fundit, Binance Coin (BNB) po zbulon aktivitet me normë të fortë duke marrë 15% sot. Që nga koha e shtypit, BNB po tregton 14.57% me një kosto prej 465 dollarë, si dhe një kapak tregu prej 78 miliardë dollarësh. Me grumbullimin e saj aktual të normave, BNB e ka kthyer edhe një herë Cardano (ADA) për të përfunduar duke qenë kripto e tretë më e madhe sipas kapitalit të tregut.

Ndërsa norma BNB ka qenë në të vërtetë nën konsolidim të fortë të borxhit, balenat vazhduan akumulimin e tyre gjatë 2 javëve të fundit. Por ofruesi i shërbimit të informacionit në zinxhir Santiment e përshkruan këtë si një shpërthim teknologjik. Ai regjistron:

Binance Coin (BNB) merr një shpërthim të menjëhershëm, si dhe akumulimi nga pronarët e saj milionerë duket se paguan shpërblime. Mbajtësit me 10k deri në 100k $ BNB në fakt kanë mbledhur 412k $ BNB në 2 javët e mëparshme, duke përfshirë 8.7% edhe më shumë monedha në zotërimet e tyre të plota.

Pas një reagimi të butë për kohën, Binance Coin '& rsquo; rritja aktuale sjell kapitalistë të pritshëm. Sidoqoftë, kjo rritje e normës fillon gjithashtu në sfondin e rritjes së fortë në Binance '& rsquo; s bashkësia ekologjike.

Binance njofton Fondin Blockchain Miliardë -Dollar

Të martën, 12 tetor, (*) prezantoi fondin e tij blockchain prej miliardë dollarësh që përqendrohet në paraqitjen e miliardë individëve të mëposhtëm në komunitetin ekologjik Binance. Financimi Binance i përket The (BSC) i cili e përshkruan atë si “& ldquo; fondi më i madh i zhvillimit në sfondin e kriptos ”& rdquo;. Koha e financimit të Zinxhirit Smart për të rritur #

Binance, Gaming, AI, Metaverse, si dhe Realiteti Virtual. Shërbimet financiare, firma me siguri do të drejtojë $ 300 në drejtim të saj

Lexo artikullin:  Vitalik Buterin Bën Kamejo Kurioze në Videon "Krypto" të Kutcher dhe Kunis

Për më tepër, përmes të cilit Programi i Ndërtuesit me siguri do të ushqejë aplikacione të decentralizuara (DApps), si dhe detyra të ndryshme të objekteve të tjera për të përmirësuar Zinxhirin Smart të Binance Binance 100 milion dollarë sigurisht që do të shkojnë në drejtim të hackathon -it të kryer në zonën tuaj përveç në mbarë botën. Një shënim tjetër i deklaratës kryesore: The BSC '& rsquo; Vizioni thelbësor është të sigurojë një komunitet ekologjik të qëndrueshëm për zinxhirë të kryqëzuar si dhe shumë zinxhirë për të ndërvepruar, si dhe për të funksionuar në mënyrë të përsosur duke qenë me kosto efektive.

kjo është një risi e vazhdueshme, është '& rsquo; Koha për të rritur nismat tona në shkallëzimin e këtyre shërbimeve për masat për të zhvilluar lehtësira efektive ekonomike. Si objektiv për të paraqitur globin e decentralizuar të lojërave video, rrjeteve sociale, zgjidhjes ekonomike, si dhe akoma më shumë për masat bazë për të përhapur njohjen rreth WEB 3.0. Ne jemi një vizion i ardhshëm i mbështetur nga financime të konsiderueshme,

Me komunitetin ekologjik ka shumë të ngjarë të jetë dëshmitar i zhvillimit të shpejtë në vazhdim.Binance a16z

  • Trending
  • Analiza e çmimeve
  • Gjigandi i Wall Street do të vendoset për Lobi (FTM) Rregullore më të mira të kriptos
  • Fantom: Analiza e çmimeve me një rezistencë të vjetër e kthen mbështetjen në 4 modele me fund të dyfishtë: Hr Grafik
  • Thyerja e Botës në "Menaxheri më i madh i Aseteve sheh mundësi të mëdha" Kriptomonedhë: BTC
  • Parashikimi i çmimit të Bitcoin ATH po afrohet në 65,000 dollarë afër: BTC në mes të kërkesës së mundshme nga vendet në zhvillim
  • Parashikimi i Çmimit të Bitcoin $ 60,000 Vazhdon të shpërthejë në mes: Zbavitje e blerjes së balenave
  • Crypto Crackdown në Bitmain për të ndaluar dërgimin e Antminers LinkedChina këtë Tetor

Facebook Twitter 755 në Bhushan Akolkar është një dashnore e FinTech si dhe mban një panak të madh në njohjen e tregjeve ekonomike. Artikuj Shkalla e interesit Bhushan në ekonominë e biznesit si dhe financimi tërheq interesin e tij në drejtim të markave të reja që dalin në tregun e Tij, si dhe të Teknologjisë Blockchain. Cryptocurrency është vazhdimisht në një procedurë mirëkuptimi, si dhe mban veten të inkurajuar duke ndarë ekspertizën e tij të fituar. Ai kalon kohën e lirë, ai shikon libra triller trillues, si dhe shpesh zbulon aftësitë e tij në gatim. Në (LTC) I mëparshëm

Litecoin (ETH) rrokulliset Ethereum e Për sa i përket aktivitetit të adresave në 2021 Koha e Tretë $ 1

Lexo artikullin:  Njerëzit "duhet të kenë ekspozim" ndaj Bitcoin - Themeluesi i Horizon Kinetics

Tjetër

Nis Binance, Fondi i Rritjes së Miliardë Kriptove ja ku do të ishte.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju