Binance nis 1 miliard dollarë për rritjen e kriptos, ja si do të përdorej

By Prashant Jha Botuar 3 orë më parë Përditësuar para 3 orësh Shkëmbeni 130+ DEX Blini më së miri në

Shkëmbimeve

Binance

Sportsbook

1xbit

Portofol

libër i llogarive By Prashant Jha Botuar 3 orë më parë Përditësuar para 3 orësh

Binance prezantoi fondin më të madh kripto me vlerë 1 miliard dollarë i synuar për të shpejtuar nxitjen e pronave elektronike, si dhe zinxhirin e tij të zgjuar të quajtur Binance Smart Chain (BSC). Binance e quajti kripto fondin e tij programin më të madh financues të këtij lloji në të gjithë tregun e kriptomonedhës. Deklarata më e re e fondit kripto vjen pas një viti të fondit të tij përshpejtues të BSC me vlerë 100 milion dollarë. Fondi i përshpejtuesit BSC u përdor për të reklamuar përdorimin e BSC, si dhe për të ndihmuar Dapps të reja, dhe gjithashtu rrjedhimisht, Binance financoi pothuajse 40 vende pune me investime financiare deri në 1 milion dollarë, si dhe një 60 vende pune të tjera. kontribuoi në programin e inkubacionit.

Fondi kripto 1 miliard dollarë në fakt është ndarë kryesisht në 4 pjesë të mëdha

 • 100 milion dollarë për avancimin e aftësive,
 • 100 milion dollarë për programin e motivimit të likuiditetit,
 • 300 milionë dollarë për programin e kontraktorit
 • 500 milion dollarë për investimet financiare dhe programin e inkubacionit

Globi '& rsquo; Shkëmbimi kryesor i kriptove sipas sasisë së tregtimit po funksionon për të sjellë zhvillim më të madh në kripto glob, si dhe fondi miliard dollarësh sigurisht që do të ndihmojë në arritjen e tij. Binance pretendoi,

"& Ldquo; Me një shumë totale prej 1 miliard dollarësh financim të ofruar, ky është globi" & rsquo; s përshpejtuesi më i madh i kriptove. Programi është krijuar për të përmirësuar rritjen, si dhe zhvillimin e vendeve të punës, si dhe për të forcuar lagjen më të madhe, si dhe për të zhvilluar një pishinë aftësish kripto-amtare që sigurisht do të udhëheqë të ardhmen e kriptove. ”& Rdquo;

Binance Vazhdon të Fokusohet në Zhvillim Mes Pengesave Rregullatore

Binance gjatë vitit të mëparshëm në fakt është marrë me aktivitete rregullative si dhe ka paralajmëruar praktikisht shumë vende për mospërputhje. Ndërsa shqetësimi rregullator mban instalimin për shkëmbimin e kriptove, mbetet të bëjmë programe të reja të avancimit për ta bërë Binance alternativën më të mirë në mbarë botën për individët e kriptove. Këto programe përshpejtuese në fakt kanë shkaktuar biznes të shumtë efektiv sot. Poligoni, shërbimi i shtresës së dytë Ethereum është një arketip i artikujve efektivë që shfaqen në inkubacionin e Binance, si dhe programe përshpejtuese.

Lexo artikullin:  Ndalesa e parë: Ukraina! AppleB fillon një javë takimesh

Binane gjithashtu po merret me autoritetet rregullatore për të shëruar metodat e tij, si dhe të përfundojë si një shkëmbim kripto plotësisht i certifikuar në kombet që '& rsquo; s aktualisht funksionale në.

 • Trending
 • Analiza e çmimeve
 • Corsair World DeFi: "Ne aktualisht u ofrojmë pronarëve fillestarë 700% në vetëm një muaj"
 • Thyerja: Kryebashkiaku i Miamit zbulon planin për të paguar punonjësit e qytetit në Bitcoin ($ BTC)
 • Autoritetet e Shteteve të Bashkuara po punojnë për të eleminuar këtë boshllëk të taksave të kriptos
 • Parashikimi i çmimit të Bitcoin: BTC po afrohet me ATH afër 65,000 dollarë në mes të kërkesës së mundshme nga vendet në zhvillim
 • Parashikimi i çmimit të Bitcoin: BTC vazhdon shpërthimin në 60,000 dollarë në mes të një bredhje balene
 • Crypto Crackdown: Bitmain për të ndaluar dërgimin e Antminers në Kinë këtë Tetor

Twitter LinkedIn Prashant Jha 1061 artikuj Një gradë dizajni, Prashant përqendrohet në tregjet e Mbretërisë së Bashkuar si dhe ato indiane. Si një kripto-gazetar, pasionet e tij varen nga teknologjia moderne blockchain që nxit në të gjitha klimat e reja ekonomike. I mëparshëm

Monedha Binance (BNB) gjuan 15% në mes të akumulimit të fortë nga balenat

Tjetër

Binance njofton heqjen e tregtimit të juanit kinez (CNY) në mes të goditjes rregullatore

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju