Fitimet e Bitcoin dhe Ethereum Trim, Rally Altcoin ngadalësohet

Pasi gati preku nivelin e 32,900 USD, BTC u rregullua më poshtë dhe tani (12:09 UTC) po kombinon fitimet e saj të renditura nën nivelin e 32,500 USD.

BTC është tejkaluar ende nga ETH dhe altcoins të shumta, të cilat po ulin fitimet e tyre aktuale.

Kapitalizimi total i tregut

Fitimet e Bitcoin dhe Ethereum Trim, Rally Altcoin ngadalësohet 101

Kostoja e Bitcoin

Pasi zgjati fitimet e saj të pas-fjalës B Word, kostoja e bitcoin lëvizi edhe një herë më e ulët. Ajo ra në listë më poshtë 32,400 USD, duke ulur fitimet e saj të përditshme në më shumë se 1%. Kostoja është akoma në rritje me 2% brenda një jave.

Kostoja e ethereumit

Në të njëjtën kohë, kostoja e etherumit është duke kombinuar fitimet e saj mbi 2,050 dollarë amerikanë pasi të ndalet së punuari pranë 2,090 dollarë amerikanë. ETH tani është rritur me gati 4% në ditë dhe 8% në javë.

Kostoja e ADA, LTC, DOGE dhe XRP

Cardano (ADA) ndaloi punën për të qëndruar mbi nivelin 1.20 USD, duke u fiksuar në 1.18 USD. Kostoja tani është gati e njëjtë në një ditë dhe është ulur me 4% në një javë.
Ndërkohë, litecoin (LTC) po shkurton fitimet e saj aktuale dhe korrigjohet të renditura më poshtë në zonën e saj të mëparshme të rezistencës prej 120 USD. LTC përparoi me gati 2% në ditë, ndërsa erdhi me gati 5% në një javë.
Dogecoin (DOGE) është ende i bllokuar poshtë zonës së rezistencës 0.200 USD dhe është pothuajse i njëjtë në një ditë, ndërsa fitimet e tij javore ranë të shënuara nën 5%.
Më herët sot, kostoja XRP theu rezistencën kryesore të 0.600 USD, megjithatë ndaloi punën për të qëndruar mbi këtë nivel, duke zbritur në 0.59 USD. Kostoja është akoma në rritje me 3% në ditë, duke ulur humbjet e saj javore në më pak se 1%.

Tregje të tjera altcoins sot

Disa altcoins janë ende mbi 5%, të përbërë nga UNI, SUSHI dhe XTZ, ndërsa AMP, FLOW, TEL dhe AXS u mblodhën në dy shifra. AXS është akoma më e mira që kryen kripto-tast midis 100 monedhave kryesore sot, pasi kërceu me 31% në ditë dhe tregton mbi nivelin e 30 USD. Kostoja rritet me 28% brenda një jave. Ndërkohë, RUNE dhe OMI janë poshtë mbi 12%.
_

Lexo artikullin:  Vetëm në: Raporti i fundit mbi Rezervat e Fondit të Tether

Gjeni koston më të mirë për të blerë / shitur kriptovalutën:

Fitimet e Bitcoin dhe Ethereum Trim, Rally Altcoin ngadalësohet 102

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju