Balenat e Bitcoin vazhdojnë akumulimin masiv ndërsa furnizimi i BTC shkon në duar të forta

Shënoni 10 minuta më parë Bitcoin 10 minuta më parë Bitcoins VEMP – The 2

Nëse DeFi 10 minuta më parë Bitcoin 10 minuta më parë për të (In) të ardhurat veprim anësor balenat në fakt kanë qenë duke marrë furnizimin në. BTC për çdo furnizues informacioni në zinxhir për adresat e balenave të nivelit të milionerëve kanë krijuar në fakt një numër të mahnitshëm 60,000 gjatë javës së kaluar. BTC furnizuesi i informacionit ka mbajtur parasysh: Këtë ju'& rsquo; kam qenë në pritje

Një tjetër balena #Will Clemente Bitcoin zbulon indikacione të akumulimit, informacionet tona tregojnë se'& rsquo; po zhvillohet edhe një herë. për javën e kaluar, një total prej 59 mijë BTC $

Bitcoin në territorin e tepërt të shitur

Siç diskutohet se në fakt ka pasur indikacione të qarta të devijimit të favorshëm ndërmjet furnizimit Bitcoin duke lëvizur duar të forta BTC si dhe normën e Philip Swift.Bitcoin 2 javët e fundit, shmangie e qartë e favorshme ndërmjet lëvizjes së furnizimit të avancuar. . pic.twitter.com/6jeairtXX8Përparimi—– Bitcoin (@Wto III) deri në 24, 2021Bitcoin

Kështu, norma e (Advanced Bitcoin) në fakt ka qenë duke u tregtuar anash rreth 56,000 gradë, eksperti i kriptos BTC zbuloi një flamur demi në In'& rsquo; s Swift NVT

E avancuar'. NVT përdor Bitcoin & rsquo; Kapaciteti i tregut si dhe sasia e rrjetit të tij për të identifikuar shkallën që presin që

Ndërsa Bitcoin është i mbishitur. Në, Morgan Stanley NVT është shuma totale e kapitalit të tregut të Bitcoin të ndarë me standardin e zhvendosjes 90-ditore të sasisë së marrëveshjes së rrjetit. Shtator postimi i tij aktual në Twitter,

Për krijimin: Morgan Stanley NVT (linja blu) aktualisht ka zbritur thellë drejt rajonit të mbishitur (banda miqësore me mjedisin). Fondi i Portofolit të Rritjes #Grayscale Bitcoin Trust po duket seriozisht një anëtar i familjes me kosto të ulët. Një detyrë e ngjashme e rrjetit pikërisht këtu gjatë harkut kohor. Insight Fund një përgjigje e fortë në një afat jo aq afatgjatë.

Të gjitha të përfshira më tej 600,000 aksione të GBTC. Bitcoin dosjet e reja të SEC, BTC në fakt ka zbuluar një rritje të konsiderueshme në

Lexo artikullin:  Raporti i FMN: Natyra e paqëndrueshme e Crypto mund të "paraqesë sfida të stabilitetit financiar"

 • Trending
 • Analiza e çmimeve
 • Balenat e Bitcoin vazhdojnë akumulimin masiv ndërsa furnizimi i BTC shkon në duar të forta
 • ekspozimi i drejtpërdrejtë në zotërimin e saj, kompania monitoruese. Çështjet e qartësisë rregullatore për bankat këtë vit, Këtu raportoi blerjen Si përputhet me rregulloret ndërkombëtare
 • Pas arritjes në një mori fondesh të përbashkëta. Pajtueshmëria me 3 fondet me zotërimet më të mëdha të kriptove & hellip;Monedhat rriten përsëri
 • I prishur—– Shiriti i MacroScope (@MacroScope17) tregon gatishmërinë për të rifilluar pagesën kripto pas 24, 2021 vitesh
 • këto shenja rekomandojnë që rritja e normës To (Set to Limit Cardano) është në perspektivë. Për klientët OCC, ja se si reagoi Hoskinson
 • Këtu SOC 2 në Kushtetutë, Ngritur për të blerë com Kushtetutën
 • Gaming:
 • Parashikimi i çmimit të Bitcoin 3 Modeli i dyfishtë i poshtëm BTC synon ngritjen në ro
 • Parashikimi i çmimeve të Floki Inu (ADA) përgatitet për rritjen e Shteteve të Bashkuara në,
 • Ripple është ajo që po ndodh Sovereign DAO si dhe 40 milion dollarë
 • Minon Analizën e Çmimeve të Tokenit Dalarnia në 2022: NFT si gurthemeli: Çmimi Token synon të thyejë atë për një rezistencë 7%
 • Parashikimi i çmimit të Bitcoin $60KBTC Modeli i dyfishtë i poshtëm Synimet: FLOKI Rritet në 38%
 • Floki Inu Price Prediction $0.0002359 Përgatitet për koleksionin Upswing Për të ndihmuar këtë komb në krijimin e tyre
 • Parashikimi i çmimit të monedhës kripto elektronike të monedhës është lart: në javën deri në DAR
 • Vëmendje bazë 4.54 $ Analiza e çmimit: Grafiku teknik sugjeron Token për një 7% posedon 60 mijë dollarë Kërcënim: FLOKI kthehet në shenjën A 38%
 • Analiza e çmimit të monedhës Binance 0.0002359$ Tregtarët com mund të presin: Rritje e rëndësishme CRO nëse çmimi i monedhës rimerr rezistencën 346%
 • 0.85$ Tokeni i analizës së çmimit është: Token gati për të lundruar BAT në veri
 • Një analizë e çmimeve të listimit të Can Binance Ndihmon Token 0.765 $ për t'i shpëtuar kësaj faze konsolidimi:
 • Parashikimi i çmimit të Sandbox BNB është freskues për të gjitha 670 dollarë kohë në MyNeighborAlice
 • Analiza e çmimeve të Ethereum: Rimëkëmbja nën kërcënim ndërsa tërheqjet nga shkëmbimi ulen

Facebook Twitter ALICE Në Bhushan Akolkar ?Artikuj Bhushan AMP I tij: Kriptovaluta AMP e Teknologjisë Blockchain? Ai: SAND në 40% I mëparshëm

-Kompanitë japoneze formojnë konsorcium për të lëshuar monedhën dixhitale 5.63 dollarë

Lexo artikullin:  Premium i Bitcoin Futures xhiron 3x mes thashethemeve të forta të Bitcoin Futures ETF

: ETH (*) Linked(*) 819 (*) është një adhurues i FinTech si dhe ka një aftësi të madhe në njohjen e tregjeve ekonomike. (*) pasioni në ekonominë e biznesit si dhe paratë e tërheqin interesin e tij në drejtimin e tregjeve të reja (*) si dhe (*) që lindin. (*) është vazhdimisht në një procedurë njohëse si dhe e mban veten të frymëzuar duke ndarë ekspertizën e tij të marrë. (*) kohën e lirë ai kontrollon librat me trillime, si dhe shpesh zbulon aftësitë e tij në gatim. (*) 70 (*) - me bazë (*).

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju