Programi Bonus nga Remitano Exchange për Përdoruesit e Pakistanit

Përgjegjësia: Teksti i renditur më poshtë është një njoftim për lajme që nuk është hartuar ngaCryptonews com.

Shpërblim

A jeni një dashnor i kriptos? A po përpiqeni të gjeni një metodë të thjeshtë për të blini bitcoin apo kriptomonedha te tjera? Atëherë, kjo shans e pabesueshme është për ju që ta bëni bëni monedha FALAS ndërsa blini kriptovaluta në Remitano! Platforma udhëheqëse botërore e shkëmbimit të kriptove P2P, Remitano po lëshon një program oferte bonusi për përdoruesit e rinj në Pakistan

Duke filluar nga 19 korriku 2021 deri më 18 gusht, Remitano do të paraqesë një pako përfitimi unike përfitimi vetëm për përdoruesit e rinj në Pakistan Të vazhdoni të kontrolloni për të kuptuar se si mund të përfitoni nga ky program i pabesueshëm përfitimi.

Pse duhet të përdorni Remitano për marrëveshjet tuaja të kriptos

Remitano është një platformë P2P e zhvilluar për marrëveshje të shpejta dhe pa probleme. Më poshtë janë disa nga arsyet që ne jemi më të mirët në botën e kriptos.

Disponueshmëri
Shkëmbimi Remitano P2P është i disponueshëm 24/7 në Pakistan, duke u siguruar që përdoruesit të kenë qasje në të gjitha artikujt e kriptos që përbëhen nga tregtia e P2P, shkëmbimi i kriptos dhe Remitano Invest në çdo kohë me lehtësi.

Shpenzim i ulët i marrëveshjes dhe kohë e shpejtë e përpunimit
Remitano ngarkon me të vërtetë një kosto të ulët për tregtinë në platformën tonë. Kostoja e marrëveshjes së Remitano lejon si blerësin ashtu edhe shitësin të marrin përfitime optimale nga tregtia e tyre.

Ndërfaqja e thjeshtë
Platforma Remitano është zhvilluar për ta bërë tregtinë të thjeshtë për përdoruesit. Ndërfaqja e përdoruesit e faqes dhe aplikacionit celular janë të lehta për t'u përdorur dhe miqësore me përdoruesit, duke e bërë tregtinë të thjeshtë për tregtarët ekspertë dhe të sapoardhurit.

Siguri
Remitano ka një numër funksionesh në vendndodhje për të garantuar tregti të sigurta dhe për të ndihmuar në shmangien e mashtrimeve. Disa nga funksionet përbëhen nga;

KYC
Para se të mund të bëni marrëveshje në shkëmbimin Remitano, duhet të krijoni një llogari dhe ta konfirmoni atë. Çdo tregtar duhet të përfundojë konfirmimin "njoh klientin tënd".

Funksioni i ruajtjes
Remitano ka një funksion të ruajtjes që e mban kripton për pak kohë gjatë gjithë tregtisë në mes të 2 festimeve. Kjo është për të garantuar që të dy festimet të kënaqin përfundimin e tyre të tregtisë.

Ndihma ndaj klientit
Ndihma për klientin Remitano është në dispozicion çdo ditë të javës. Ato konsiderohen si ndër ndihmat më të mira në tregun e kripto për shkak të faktit se ato ofrojnë veprime të shpejta për problemet dhe pyetjet e përdoruesve.

Lexo artikullin:  Konferenca e Azisë NFT & DeFi do të sjellë së bashku kompanitë globale të njëbrirëshit

Programi Bonus me RENEC

Siç është specifikuar më parë, nga 19 korrik deri më 18 gusht, përdoruesit që prodhojnë një llogari me Remitano, konfirmojnë llogarinë dhe blini bitcoin ose tregtoni ndonjë kriptë me vlerë 200 USD dhe më lart brenda kësaj kohëzgjatje do të merrni një përfitim të veçantë prej 5 RENEC. Sidoqoftë, kjo përfitim interesant është vetëm për përdoruesit nga Pakistani

Gjithçka rreth RENEC

RENEC është një shkurtim i Monedhës së Rrjetit Remitano theshtë simbol i rrjetit Remitano, një bllokim i bllokuar i zhvilluar për të ndihmuar në marrëveshje të shpejta me një kosto të zvogëluar, një shkëmbim i shpejtë i decentralizuar me ruajtje efektive në vend. Monedha u zbulua në ditën e fundit të qershorit 2021.

Për shkak se Remitano mban financierët dhe tregtarët e tij me nderim ndërsa minimizon gjithashtu rrezikun, Remitano nuk do të mbajë asnjë ICO për RENEC. Në vend të kësaj, RENEC do të ofrohet lehtësisht për përdoruesit e rinj dhe të vjetër të Remitano përmes minierave pavarësisht zonës tuaj.

Si të zotëroni RENEC

Tani për tani, Remitano thjesht lejon miniera përmes aplikacionit celular Remitano. Pra, për të zotëruar RENEC, hapi fillestar është të shkarkoni aplikacionin në App Store oseGoogle Play

Miniera RENEC nuk është e automatizuar kështu që sa më shpejt që të keni aktualisht aplikacionin duhet të vizitoni çdo ditë në llogarinë tuaj për të minuar RENEC. Kur të vizitoni, do të klikoni në minierat RENEC në faqen fillestare e cila ju çon në faqen ku jeni vetë RENEC.

Përdoruesit e rinj mund të marrin 5 RENEC plotësisht falas pa rrezikuar përfitimet e tyre të përditshme nga minierat. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të prodhoni një përfaqësim plotësisht të lirë dhe blini bitcoin ose tregtoni ndonjë kripto-aset me vlerë 200 USD.

4 veprime të thjeshta për të minuar RENEC

  • Shkarkoni Remitano APP
  • Regjistrohuni dhe identifikohuni në aplikacion
  • Pasi të vizitoheni në mënyrë efektive, zbuloni butonin e menusë me tre viza dhe klikoni atë (shih figurën e shënuar më poshtë).

Ju lutemi vini re se thjesht mund të shfrytëzoni shenjën RENEC sa më shpejt që një ditë pasi të regjistroheni dhe të konfirmoni numrin tuaj të kontaktit. Gjithashtu, një përdorues ka të drejtë vetëm në një llogari për të minuar simbolin. Vlera e shenjës RENEC që do të merrni nga minierat tuaja të përditshme varet nga niveli juaj i konfirmimit. Përfundoni të gjitha nivelet e konfirmimit për të rritur fuqinë tuaj minerare.

shpërblim

Nga lista e menusë që është treguar, klikoni "Miniera RENEC" Kjo duhet t'ju çojë në faqen e minierave.

Lexo artikullin:  A e ka humbur Shiba Inu ($ SHIB) vrullin e saj në mes të rritjes së ATH të Bitcoin ($ BTC)?

shpërblim

4. Klikoni në butonin "Mine RENEC" për të filluar minierat

Remittan

Pse duhet të zotëroni RENEC

Siç u përshkrua më herët, RENEC është një shenjë që punon në bllokun e saj. Isshtë një shenjë e përdorur për të vërtetuar marrëveshjet në Rrjetin Remitano ashtu si eteri i përdorur për verifikimin e marrëveshjes në Rrjetin Ethereum Remitano do të vazhdojë të ndërtojë artikuj në rrjetin RENEC i cili do t'i ofrojë RENEC një energji dhe përdorim të madh. Gjithashtu, e vërteta që Remitano preferohet, me kalimin e kohës, vlera e RENEC ka shumë të ngjarë të rritet, prandaj duhet të provoni dhe të merrni shenjën tani që është plotësisht falas.

Rreth Remitano

Remitano është një artikull i Babylons Solutions Limited i bazuar në Seychelles Funksioni i Remitano është të përdorë një përvojë të fortë dhe cilësore të tregtisë për të gjithë përdoruesit si një treg që lëviz shpejt. Me kërkesat e nevojshme të sigurisë në vendndodhje, blerësit dhe shitësit mund të bashkohen, të blejnë, të bëjnë tregti dhe të tërheqin prona, duke parandaluar kështu problemet tipike për shkëmbimet e tjera kripto.
Nisur në 2016, Remitano është një shkëmbim kriptovalutash në të gjithë botën që shërben në tregjet globale, të tilla si Malajzia, Kina, Nigeria, Vietnami, Australia, Kamboxhia dhe Indonezia.

Ke pyetje?

Kontaktohuni me Remitano me anë të:

Posta elektronike: [email mbrojtur], [email mbrojtur]

socials: Facebook, Twitter, Instagramdhe telegram

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju