Thyerja: ETF -ja e parë ndonjëherë e ardhshme e Bitcoin në SHBA do të debutojë të martën

By Prashant Jha Botuar 4 sekonda më parë Përditësuar 4 sekonda më parë Shkëmbeni 130+ DEX Blini më së miri në

Shkëmbimeve

Binance

Sportsbook

1xbit

Portofol

libër i llogarive By Prashant Jha Botuar 4 sekonda më parë Përditësuar 4 sekonda më parë

ETF-ja e parë Bitcoin nga ProShares është gati të debutojë në Bursën e Nju Jorkut (NYSE) të martën ETF e Strategjisë Bitcoin që përcjell normën e tregut të Futures Bitcoin do të ishte sigurisht e para e këtij lloji për të marrë autorizimin e Bashkimit Komisioni i Letrave me Vlerë i Shteteve dhe Komisioni i Shkëmbimit (SEC) pas viteve të supozimit dhe gjithashtu refuzohen.

Kjo përrallë po përmirësohet

  • Trending
  • Analiza e çmimeve
  • Thyerja: ETF -ja e parë ndonjëherë e ardhshme e Bitcoin në SHBA do të debutojë të martën
  • Tubimet e shërbimeve të lagjes së Shtetit të Nju Jorkut kundër Qendrave të Minierave Crypto
  • SOLDEX nënshkruan një partneritet afatgjatë me teknologjitë Speqto
  • Parashikimi i çmimit të Bitcoin: Kthimi i BTC në 62,000 dollarë zgjat brezin fitues që synon 68,000 dollarë
  • Duke ndjekur trendet aktuale të rritjes, Këtu janë dy monedhat kryesore për t'u parë për javën
  • Çmimi i Bitcoin bie në 60,000 dollarë në mesin e thashethemeve në rritje për miratimin e ETF të së ardhmes BTC Nga SEC i Shteteve të Bashkuara

Twitter LinkedIn Prashant Jha 1073 artikuj Një gradë dizajni, Prashant përqendrohet në tregjet e Mbretërisë së Bashkuar dhe gjithashtu indiane. Si një kripto-gazetar, pasionet e tij ekzistojnë në teknologjinë moderne të blockchain, duke nxitur situatat e reja ekonomike. I mëparshëm

Tubimet e shërbimeve të lagjes së Shtetit të Nju Jorkut kundër Qendrave të Minierave Crypto

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju