Thyerja: Menaxheri më i madh i aseteve në botë sheh mundësi të mëdha në "kriptovaluta"

By Prashant Jha Botuar 5 sekonda mbrapa Përditësuar 5 sekonda mbrapa Shkëmbeni 130+ DEX Blini më së miri në

Shkëmbimeve

Binance

Sportsbook

1xbit

Portofol

libër i llogarive By Prashant Jha Botuar 5 sekonda mbrapa Përditësuar 5 sekonda mbrapa

CEO i globit '& rsquo; Menaxheri më i madh i aseteve Blackrock në një takim aktual me CNBC deklaroi se ai sheh mundësi të mëdha në paratë e digjitalizuara të kripto blockchain. Gjatë takimit, Larry Fink deklaroi, përkundër faktit se ai nuk bën & rsquo; t njoh shumë në lidhje me Bitcoin kështu që mund të & rsquo; nuk e parashikon normën, megjithatë ai mendon se tregu i parasë elektronike ka mundësi të mëdha.

Fink njohu gjithashtu drejtorin ekzekutiv të JP Morgan, Jamie Dimon '& rsquo; Fjalimi aktual për Bitcoin ku ai e quajti BTC të padobishëm. Duke folur në lidhje me Dimon '& rsquo; Vërejtjet e tij, Fink tha se është shumë më tepër në kampin e Jamie Dimon. Ai deklaroi,

& ldquo; Unë & rsquo; m ndoshta shumë më tepër në kampin Jamie Dimon, & rdquo; pretendon Larry Fink më kripto & ldquo; Unë & rsquo; nuk jam praktikant i Bitcoin dhe gjithashtu ku është & rsquo; ka shumë të ngjarë të shkoj kështu që unë mund & rsquo; t ju informoj nëse është & rsquo; Ka shumë të ngjarë të jetë $ 80K ose 0. Por unë mendoj se ka një detyrë të madhe për një para të dixhitalizuar. & rdquo;

Jamie Dimon përfundoi duke qenë bishti i një numri shakash në zonën e kriptove jo aq për vërejtjet e tij të padobishme, por shumë më tepër për shkak të mendimit të tij se pse ai beson '& rsquo; s e padobishme. Dimon pohoi se ai vë në dyshim Bitcoin '& rsquo; s Furnizimi me 21 milion do të vazhdonte të ishte i vazhdueshëm kur çfarëdo që nxirret duke pasur parasysh se është një artikull i kodit që mund të ndryshohet në çdo kohë. Megjithatë, është '& rsquo; almostshtë pothuajse e vështirë për ta bërë këtë dhe gjithashtu ky është faktori që u zhvilluan një numër monedhash me pirun dhe gjithashtu erdhën një korrës.

Lexo artikullin:  Thyerja: Binance Onboards Ish Agjenti IRS Prapa Shpërthimit të Rrugës së Mëndafshit

Blackrock Big në Bitcoin Mining

Fink '& rsquo; s diskutoni Bitcoin tregojnë se ai nuk bën & rsquo; nuk njeh shumë në lidhje me normën, por nuk njeh perspektivën që mban. Sidoqoftë, Blackrock në fakt ka shpenzuar miliona në biznesin e minierave të Bitcoin, veçanërisht çdo herë kur minatorët kinezë po transferoheshin në Shtetet e Bashkuara. Blackrock '& rsquo; tremujori i parë duke deklaruar gjithashtu i ekspozuar se firma ka shpenzuar në të vërtetë në tregun e së ardhmes Bitcoin.

Bitcoin aktualisht po tregtohet me 55,106 dollarë me sytë e vendosur në markën 60K dollarë. Kriptomonedha kryesore kohët e fundit goditi një rekord të ri 5-mujor të ri kohët e fundit dhe gjithashtu metrikat në zinxhir tregojnë se demat me siguri do të ritestojnë ATH shpejt.

  • Trending
  • Analiza e çmimeve
  • Analiza e çmimeve Fantom (FTM): Rezistenca e Vjetër Kthehet Mbështetje me një model të Fundit të Dyfishtë në Grafikun 4 Orësh
  • Thyerja: Menaxheri më i madh i aseteve në botë sheh mundësi të mëdha në "kriptovaluta"
  • Polkadot (DOT) Analiza e Çmimeve: Shpërthimi i afërt i trekëndëshit simetrik, Koha për të blerë zhytjen?
  • Parashikimi i çmimit të Bitcoin: BTC po afrohet me ATH afër 65,000 dollarë në mes të kërkesës së mundshme nga vendet në zhvillim
  • Parashikimi i çmimit të Bitcoin: BTC vazhdon shpërthimin në 60,000 dollarë në mes të një bredhje balene
  • Crypto Crackdown: Bitmain për të ndaluar dërgimin e Antminers në Kinë këtë Tetor

Twitter LinkedIn Prashant Jha 1063 artikuj Një gradë dizajni, Prashant përqendrohet në tregjet e Mbretërisë së Bashkuar dhe gjithashtu indiane. Si një kripto-gazetar, pasionet e tij ekzistojnë në teknologjinë moderne blockchain, duke nxitur klimat e reja ekonomike. I mëparshëm

Analiza e çmimeve Fantom (FTM): Rezistenca e Vjetër Kthehet Mbështetje me një model të Fundit të Dyfishtë në Grafikun 4 Orësh

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju