Ark Invest i Cathie Wood blen 300K aksione shtesë të Bitcoin Trust të Grayscale (GBTC)

Regjistrohuni në Altcoin më të mirë të vitit 2021!

Ndërsa Bitcoin (BTC) mbetet për të tregtuar nën stres, institucionet janë përsëri në blerjen e uljeve edhe një herë. Të hënën, 19 korrik, Cathie Wood '& rsquo; S (*) bleu një shtesë prej 300K të Ark Investment (GBTC). Bitcoin Trust Bitcoin Trust raportuar nga

Siç përmendet regjistrimi në Rrugën & rsquo; Detyra tregtare, kompania e investimeve bleu 310,067 aksione të GBTC me koston e 25 $ për aksion me anë të ARK Ark ETF (ARKW). Blerja e internetit e Gjeneratës Next ishte praktikisht me vlerë 7.8 milion dollarë. Isshtë një blerje e dytë e madhe e aksioneve të GBTC nga

Kjo brenda një muaji '& rsquo; koha s Muaji i Investimeve të Arkit Fundi bleu një milion aksione të konsiderueshme të Arkit kur kostoja e BTC mori një zhytje nën 30,000 dollarë. Trust Bitcoin në shkallë gri, është '& rsquo; secureshtë i sigurt për të menduar se sa herë që Kështu i afrohet gradës $ 30K, Bitcoin bën një zhvendosje për të bërë edhe më shumë blerje. Ark, blerja e freskët vjen me një kohë kur & quot; & rsquo; E gjithë zhurma që ecën rreth zhbllokimit të aksioneve të GBTC.

Interesante nëse ndonjë lloj i stresit të marketingut mbetet pas zhbllokimit, titanët si Edhe janë duke mbledhur akoma më shumë aksione me një kosto të reduktuar. Financuesit e përkohshëm të shitjes me pakicë të Arkit kanë mbetur në të vërtetë në një gjendje paniku të marketingut

Ndërsa ngatërrohen, lojtarët institucionalë mbeten të ndërtohen. Bitcoin nuk është një rast i vetëm! Ark Investments CoinGape raportoi, pasi bleu mbi 100K aksione të Rothschild Investments (GBTC) gjatë tremujorit të fundit. Lëndë drusore Bitcoin Trust Bitcoin '& rsquo; s

Cathie to Affinity në të vërtetë ka qenë jashtëzakonisht e favorshme për të ardhmen afatgjatë të Crypto World

Cathie Wood dhe gjithashtu dhoma e përgjithshme e kriptove. Bitcoin, ajo në të vërtetë ka marrë një tërheqje të madhe për të marrë disa bastore të forta në dhomën e kriptos. Përveç drurit '& rsquo; s

Cathie ishte vetëm një nga financuesit shumë të hershëm në Ark Investments (NASDAQ: COIN) duke vendosur rreth 250 milion dollarë në të gjithë listën e saj publike paraprakisht këtë vit në Coinbase 2021. Prill, Të hënën bleu gjithashtu një shtesë prej 71,877 aksionesh të Ark (COIN) të shtuar. Coinbase është Coinbase '& rsquo; Shtëpia e tretë më e madhe e Arkës - përkatëse. Firma Bitcoin aktualisht ka shpenzuar pothuajse 1 miliard dollarë në The.Coinbase '& rsquo; Mbajtja më e madhe në një kompani me

Lexo artikullin:  INS3 sjell mbulim të decentralizuar në poligon me 2,700 $ ITF në ditë në shpërblime

Ekspozimi i drejtpërdrejtë i arkës është Bitcoin (NASDAQ: TSLA). Tesla fondi ARKW, përmes shpenzoi një shumë të konsiderueshme $ 2 miliardë në Ark gjithashtu para se prodhuesi i makinave elektrike të përfshinte Tesla në raportin e saj vjetor. Bitcoin,

E Premtja e kaluar gjithashtu zbuloi se ajo zotëron 53.6 milion dollarë aksione të Ark (SQ) në shumë ETF të ndryshme. Square sigurisht që do të flasë së bashku me Cathie Wood CEO Sheshin në takimin me fjalë B në Jack Dorsey, të mërkurën 20 korrik

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju