CertiK jep mendime për kontratat inteligjente të Hi Dollar ndërsa Projekti përgatitet për Launch

Përgjegjësia: Zona e Talk Industrisë përfshin njohuri nga lojtarë të tregut kripto dhe nuk është pjesë e materialit editorial tëCryptonews com.

Certifikata

Platforma e shërbimeve monetare jo-fitimprurëse hi në fakt ka zbuluar kontrollin efektiv të marrëveshjes së mençur të shenjës së pajtimit të tij Dollar (HI). Përfunduar nga platforma kryesore e konfirmimit të blockchain Certifikata, auditimi garanton se marrëveshja është rezistente ndaj hakerëve dhe pa gabime.

Auditimi efektiv përfundoi në përgatitje për lançimin e shenjës së dollarit hi prapa 1 gushtit, duke siguruar energji brenda komunitetit hi në avantazh të anëtarëve të tij. CertiK u zgjodh për të ekzaminuar shenjën vendase të platformës për shkak të përqendrimit të saj të gjerë në sigurinë, hapjen dhe zhvillimin në zonë, duke treguar kulturën e "mbrojtjes në thellësi" në trajtimin dhe zbutjen e kërcënimit përmes pajtueshmërisë dhe sigurisë. Hi Dollar regjistrohet me mbi 500 punë kripto që në të vërtetë kanë marrë auditime nga CertiK.

Përshëndetja e shenjës së dollarit

Ashtu si bitcoin, dollarët kanë një furnizim të kufizuar. E ndërtuar fillimisht në blockchain Ethereum si një shenjë ERC20, hi Dollarët do të lëvizin në hi Chain me fillimin e rrjetit kryesor për të pushtuar bllokimin e vazhdueshëm dhe ngarkesat më të mëdha në rrjetin Ethereum gjatë kohëzgjatjeve të pikut. Përdoruesit duhet të fitojnë ose blejnë dollarë për të transferuar në llogaritë e tyre për të arritur në shërbimet monetare të platformës.

Pas një rasti efektiv të para-shitjes që mblodhi një numër milion dollarësh për përparim në të ardhmen, fillimi kryesor i shenjës së pajtimit do të përfshijë alternativa shtesë të blerjes. Këto do të kuptohen nga periudha e zgjedhjes së kohëzgjatjes së bllokimit dhe stimulon individët më të lidhur me objektivat afatgjata të detyrës. Pjesëmarrësit do të kenë aftësinë për të blerë me vlerën aktuale të tregut pa asnjë bllokim ose të blejnë një normë zbritjeje në rritje me një zgjedhje bllokimi 1-vjeçare ose 4-vjeçare.

Banking dixhital për të gjithë

E themeluar nga një grup pronarësh biznesi dhe drejtues të mëparshëm nga Crypto com, Morgan Stanley, Credit Suisse, Tencent dhe Alibaba, ai shfrytëzon inovacionin blockchain për të siguruar banka dixhitale të qeverisur nga fqinjësia për të gjithë, aktualisht duke u mburrur Anëtarët 650,000 duke pasur parasysh se beta personale e platformës fillon në maj

Lexo artikullin:  Operatori USDC i Gëzuar pasi Yellen Thërret Stablecoins shqetësimin 'Siguria Kombëtare'

Me një përkushtim për të optimizuar vlerën e abonimit në vend të të ardhurave, ju ofron një alternativë për shpenzimet e larta të ngarkimit dhe kufizimin e shqetësimeve të financimit standard. Platforma do të përdorë kriptovaluta dhe risi tipike të bisedave të bazuara në celular për ta lehtësuar këtë, duke i lejuar përdoruesit të kryejnë procedura monetare pa marrë parasysh zonën.

Me një aplikacion celular që vjen shpejt, artikulli paraprak i hi është një nënshkrim shumëplanësh portofolin dixhital që drejton shërbimet e para monetare të bazuara në chat në botë për t'u ofruar anëtarëve me një përvojë të qetë pagese përmes mesazheve të njohura sociale si Telegram, WhatsApp dhe Facebook Messenger

Kuleta mbështet të gjitha pronat e rëndësishme dixhitale të përbëra nga bitcoin, duke ofruar një aplikacion miqësor, të sigurt dhe të sigurt dhe të sigurt për të blerë, ofruar, transformuar dhe dërguar shpejt kriptovaluta. Anëtarët gjithashtu do të kenë aftësinë për të interesuar mbi bilancet e tyre deri në 20% në vit pa asnjë tarifë të papritur, përveç përfitimeve të përditshme të kriptove dhe përparësive të mënyrës së jetës me derë të hapur për shërbimet dixhitale si Netflix, Disney+dhe Spotify.

Fazat e mëvonshme të udhërrëfyesit hi do të mbështesin disa monedha fiat përveç kriptos, një kartë debiti virtuale me ndihmën e Apple Pay, Google Pay dhe Samsung Pay, përveç shërbimeve të tregut të parave të gatshme për të siguruar ose marrë fiat ose kripto dhe tregtimin e aksioneve dhe derivateve , në epërsi sa lëshimi i rrjetit kryesor të zinxhirit hi.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju