Dogecoin (DOGE) mblidhet 8% pasi Elon Musk e quajti kriptokën e popullit të saj

By Bhushan Akolkar Botuar para 21 minutash Përditësuar 20 minuta më parë Shkëmbeni 130+ DEX Blini më së miri në

Platforma DeFi

Tabela me vlerë

Shkëmbimeve

Binance

Portofol

libër i llogarive By Bhushan Akolkar Botuar para 21 minutash Përditësuar 20 minuta më parë

Ndërsa tregu më gjithëpërfshirës i kriptomonedhës është futur në konsolidim të fortë të huasë, mem kripto Dogecoin bëri një zhvendosje solide pasi Elon Musk thirri individët e tij '& rsquo; kriptomonedhës. Në reagimin e tij aktual në Tweet, Musk sqaroi faktorin e tij për të mbështetur DOGE pasi e quajti atë si individë & rsquo; s kripto. Musk pretendoi:

Me shumë individë me të cilët kam biseduar në linjën e montimit në Tesla ose strukturimin e raketave në SpaceX shumë vetDoge Ata nuk janë & rsquo; t ekonomistë ose inxhinierë të Silicon Valley. Kjo & rsquo; s pse zgjodha të mbaj - (*) - dukej si individë & rsquo; s kripto. Doge këtë vit në

Më herët në vitin 2021, May tha gjithashtu se me siguri do të miratojë pagesat në Elon Musk për objektivat e saj të dhomës. Dogecoin sipas studimit aktual nga As, Finder në fakt ka rritur çmimin nxitës të DOGE në kontrast me pjesën tjetër të globit. Regjistrimi i Shteteve të Bashkuara mban në mend se një e treta e kapitalistëve kripto në SHBA janë blerë. Duke zëvendësuar gjithashtu Dogecoin (BTC) si dhe Bitcoin (ETH). Ethereum në të vërtetë ka qenë një avokat i zjarrtë i

Elon Musk (DOGE) si dhe në fakt ka zbuluar një shkallë të konsiderueshme interesi për të mbështetur komunitetin Dogecoin. Dogecoin në fakt është duke u zgjidhur gjatë dy javëve të fundit, ndërsa Dogecoin (SHIB) në fakt ka marrë drejtimin. Shiba Inu sytë A

Shiba Inu muajin e fundit, Vendi në Dhjetë Listat Më të Kriptuara

Mbi (SHIB) në fakt është rritur mbi 500% ndërsa ka arritur një vlerë të lartë të të gjitha kohërave prej $ 0.000042 në Shiba Inu, të Dielën 24. Tetor i kohës së shtypit, ajo po tregton pranë gradave të saj ATH. Sa i përket

Një klient pyeti Twitters nëse ai mban SHIB të cilin misku e përgënjeshtroi duke thënë se ai mban vetëm Elon Musk në mesin e kriptovalutave meme. Dogecoin për kompaninë e informacionit në zinxhir Si, besimi i grupit është aktualisht i pafavorshëm për Santiment, megjithatë, kriptovaluta meme në të vërtetë është mbledhur vazhdimisht sa herë që lumturia ftohet. Shiba Inu 📈 #

Meme me siguri do të interesohet nëse SHIB regjistrohet me DOGE në procedurën kryesore të 10 kripto-listave. Ajo,

Lexo artikullin:  Shërbimet e kartave MasterCard Push Bitcoin në Rajonin e Azisë Paqësorit me 3 partneritete të reja

  • Trending
  • Analiza e çmimeve
  • Shiba Inu: Analiza e Çmimeve Ethereum 25, 2021 Tetor (DOGE)
  • Dogecoin 8% e Tubimeve Pas Elon Musk Telefononi Njerëzit e Tij $ 59,000 Crypto
  • Tërheqja e çmimit të Bitcoin mban mbi 70,000 dollarë Si Bulls Plotësojnë Tubimin përfundimtar në 59,000 dollarë
  • Tërheqja e çmimit të Bitcoin qëndron mbi 70,000 dollarë ndërsa demat planifikojnë një rritje përfundimtare,
  • Solana: Analiza e Çmimeve të Ortekut 22 Tetor 10%
  • Çmimi i Bitcoin është vetëm 70,000 dollarë deri në 4-Si tërheqjet e këmbimit arritën në LinkedMonth High

Facebook Twitter 773 në Bhushan Akolkar është një dashnor i FinTech si dhe mban një panak të shkëlqyeshëm në kuptimin e tregjeve ekonomike. Artikuj Shkalla e interesit Bhushan në ekonominë e biznesit si dhe paratë tërheqin interesin e tij në drejtim të markave të reja që dalin në tregun e Tij si dhe të Teknologjisë Blockchain. Cryptocurrency është vazhdimisht në një procedurë njohëse, si dhe mban veten të frymëzuar nga ndarja e ekspertizës së tij të fituar. Ai kalon kohën e lirë duke kontrolluar tregime triller, si dhe në disa raste zbulon aftësitë e tij në gatim. Në paralajmërimet paraprake për inflacionin e afërt të arratisjes, pasi individët synojnë BTC për shpëtimI mëparshëm

Jack Dorsey,

Tjetër

Shiba Inu: Analiza e Çmimeve Ethereum 25, 2021 Tetor

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju