Parashikimi i çmimit të Floki Inu: FLOKI Eyes 28% Rally në $0.0002613

By Nancy Lubale Botuar 5 minuta më parë Përditësuar 2 sekonda më parë Na ndiqni në Google News
Blini më së miri në

Platforma DeFi

Tabela me vlerë

Shkëmbimeve

Binance

Portofol

libër i llogarive By Nancy Lubale Botuar 5 minuta më parë Përditësuar 2 sekonda më parë

Çmimi i Floki Inu në fakt ka rënë në një rënie të lirë duke pasur parasysh se më 13 nëntor duke rënë rreth 50% në drejtim të varietetit u reduktua në 0.0001343 dollarë. .

Floki Inu Çmimi i Rimëkëmbjes në formë V synon për 0.0002613 dollarë

Çmimi FLOKI krijoi një model grafik në formë V në grafikun e katër orësh, duke treguar një rikuperim të mprehtë. Një model në formë V prodhohet kur një veti bie ndjeshëm dhe më pas bën një rritje të vazhdueshme. Për shembull, çmimi i Floki INu aktualisht lundron rreth 0.0002050 dollarë, ndërsa demat synojnë maksimumin që kalojnë 0.0002638 dollarë, duke qëndruar për rreth 28% rritje.

Nëse ky model qëndron, pritet që FLOKI me siguri do të rritet ndjeshëm përpara se të ndeshet me rezistencë të konsiderueshme në 0.000211 dollarë dhe gjithashtu 50 SMA aktualisht në 0.0002155 dollarë.

Historia e favorshme në fakt është përmirësuar nga një sinjal blerjeje nga treguesi i Divergjencës së Konvergjencës së Mesatare në Lëvizje (MACD). Kjo ndodhi kur mesatarja lëvizëse eksponenciale 12-ditore (EMA) kaloi mbi EMA 26-ditore më parë sot. Vini re se energjia e favorshme me siguri do të fitojë edhe më shumë kontroll sa më shpejt që MACD të kalojë vijën pa drejtë në zonën e favorshme.

Grafik katërorësh FLOKI/ USDT

Shkrim i lidhur

CEO i Binance zbulon portofolin e tij kripto dhe gjithashtu planifikon të dhurojë pasurinë e tij

Tabela e drejtpërdrejtë

Qëndrueshmëria e energjisë së favorshme është treguar në fakt nga rritja e mprehtë e Indeksit të Forcës Relative (RSI) larg vendeve të mbishitura. Një thyerje mbi vijën e mesit ka nisur në fakt shumë më tepër urdhra blerjeje që parashikohen të çojnë çmimin e Floki Inu në drejtim të objektivit të modelit dominues të grafikut përpara se të hyjnë në lojë problemet e mbiblerjes.

Lexo artikullin:  Crypterium - Një nga Bankat më të Mëdha të Kriptos djeg argumentet 1M CRPT

Prandaj, mbyllja e ditës mbi vështirësitë e konsiderueshme në 0.000211 dollarë dhe gjithashtu 50 SMA aktualisht me 0.0002155 dollarë është jetike për të rritur çmimin FLOKI.

Duke parë mbi gardh

Nga ana tjetër, një mbyllje e përditshme e renditur nën 0.000211 dollarë dhe gjithashtu gradat SMA 50-ditore mund të shkaktojnë një rënie shtesë. Nëse kjo ndodh, çmimi i Floki Inu mund të ri-testojë ndihmën në 0.000177 dollarë dhe gjithashtu varietetin ulet në 0.0001343.

 • Analiza e çmimeve
 • Trending
 • Parashikimi i çmimit të Floki Inu: FLOKI Eyes 28% Rally në $0.0002613
 • Parashikimi i çmimit të Floki Inu: FLOKI përgatitet për një ulje prej 61% në 0.00005478 dollarë
 • Parashikimi i çmimit të Sandbox: Prisni që SAND të vendosë një tjetër rekord të lartë në 4.40 dollarë
 • Analiza e çmimit të Tokenit Metaverse: SAND, MANA, AXS
 • Analiza e çmimeve Enjin: A është koha e duhur për të blerë çmimet e zbritura të monedhës ENJ?
 • Analiza e çmimeve Cardano: Monedha ADA në një situatë të krijuar ose të prishur, a mund të qëndrojë mbi mbështetjen vendimtare?
 • Analiza e çmimit të Bitcoin: BTC bie 13% për të ritestuar katin e mbështetjes prej 58,000 dollarë
 • Shiba Inu, Floki Inu Analiza e çmimeve: Fitimi vazhdon ndërsa Cryptos humbasin nivelin vendimtar të mbështetjes
 • Analiza e çmimit të zgjua: Çmimi HIVE refuzohet nga rezistenca 1 dollarë, a tregon një ndryshim tjetër në rënie?
 • Analiza e çmimit Powerledgre: POWR Token Mooning, A është gati për një Rally Parabolik?
 • Parashikimi i çmimit të Floki Inu: FLOKI Eyes 28% Rally në $0.0002613
 • Ky gjigant bankar i Singaporit mund të ofrojë shërbime kripto së shpejti
 • Ky vend reklamon shërbime Crypto, megjithatë më poshtë është Catch
 • CEO i Commonwealth Bank paralajmëron për rrezikun më të madh të kriptos, nuk është ajo që mendoni
 • A mund të destabilizojë kripto kombet? Kështu mendon Hillary Clinton
 • Binance Shtetet e Bashkuara thuhet se janë në bisedime për të mbyllur raundin e financimit shumëmilionësh
 • Shqetësimet rreth pagesave të Mt Gox mund të ushtrojnë presion të mëtejshëm mbi çmimin e Bitcoin (BTC).
 • Çmimi i Bitcoin (BTC) bie nën 56,000 dollarë, këto grafiku tregojnë se dikush duhet të fillojë të blejë rënie
 • Bitcoin arrin nivelin e ulët mujor ndërsa kapitalizimi i tregut global të kriptove bie 5%
 • ImmunifyLife godet shumë partneritete të nivelit të lartë për të shfrytëzuar fuqinë e të dhënave të mëdha për transformimin e peizazhit të kujdesit shëndetësor në ekonomitë në zhvillim
Lexo artikullin:  Balena e Bitcoin që duket se ka arritur majat dhe fundi i tregut ka grumbulluar 4K BTC

Facebook Twitter LinkedIn Nancy Lubale 43 artikuj Nancy është një eksperte efektive financimi, kriptosh dhe gjithashtu autore materialesh me vite të tëra përvoje në krijimin e financimit dhe gjithashtu fusha të blockchain. Nancy në fakt ka krijuar materiale me cilësi të lartë për faqet e internetit në tregun e kriptomonedhave të përbërë nga Krptotrends, Forexcrunch, In sideBitcoin s dhe gjithashtuEconomywatch Ajo është një Eksperte e Çertifikuar e Kriptomonedhave (CCE) nga Këshilli Blockchain Pasionet e saj mbeten në studimin e kërkimit të kriptoaseteve dhe gjithashtu vlerësimin teknologjik, , Blockchain, DeFi, NFT dhe gjithashtu Financa Personale Ndiqni atë në Twitter @Nancy Omanga për edhe më shumë kuptime I mëparshëm

Ky gjigant bankar i Singaporit mund të ofrojë shërbime kripto së shpejti

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju