Jepni larg deri në 6,000 dollarë - Hedhja speciale e depozitës Altcoin në Bexplus!

Teksti më poshtë është një artikull reklamues që nuk është shkruar nga gazetarët e Cryptopumpnews.com.

Bexplus

Tregu i kriptove të kohëve të fundit zakonisht është në një periudhë rregullimi. Shumë altcoins ndjekin çmimin e Bitcoin dhe tendenca e ngritjeve dhe ngritjeve është afërsisht e njëjtë. Në rrethana të tilla, tregtia e altcoins është gjithashtu një mundësi e mirë, megjithëse çmimi i tyre nuk vlerësohet aq shumë sa ai i Bitcoin, nën efektin e levave 100x, tregtarët gjithashtu mund të bëjnë fitimet e tyre me tregtimin e marzhit.

Kohët e fundit, shërbimi i USDT / ETH / LTC / XRP / EOS depozita është në dispozicion në Bexplus. Për të festuar këtë azhurnim me përdoruesit e saj, ajo mban një Aktivitet të Depozitimit Altcoin dhe u jep përdoruesve të saj 6,000 USD, duke shpresuar që të gjithë të mund të fitojnë fitimet e tyre nën këtë prishje afatshkurtër.

Kohëzgjatja e ngjarjes:

8 korrik 2021 - 31 korrik 2021 (UTC)

Çfarë ofron Bexplus:

  1. Të gjithë përdoruesit mund të gëzojnë një kthim parash deri në 6,000 USD shpërblim.
  2. Të gjithë përdoruesit e rinj në korrik mund të marrin gjithashtu një kartë ekskluzive të kompensimit.

Aktiviteti 1: Depozitoni altcoins dhe shijoni një kthim parash deri në 6,000 USD shpërblim!

Përdorues të kualifikuar: Të gjithë përdoruesit e Bexplus

Gjatë kohës së aktivitetit, përdoruesit që depozitojnë USDT / ETH / LTC / XRP / EOS do të marrin një kthim parash deri në 10% të depozitave të akumuluara (kthimi i parave llogaritet në proporcion me shumën e depozitës së akumuluar gjatë periudhës së aktivitetit).

Shuma e depozitës (A)Cash Back
100USDT≤ A 1,000 USD T4%
1,000USDT≤ A 10,000 USD T6%
10,000USDT≤ A 30,000 USD T8%
30,000USDT≤ Një ,60,000 XNUMXUSDT10%

Aktiviteti 2: Depozitoni altcoins dhe merrni një kartë ekskluzive kompensimi!

Përdorues të kualifikuar: Përdoruesit e rinj që regjistrohen në korrik dhe dorëzojnë formularin e aplikimit.

Përdoruesit e rinj që depozitojnë altcoins (USDT / ETH / LTC / XRP / EOS) brenda 72 orësh pas regjistrimit mund të marrin një kartë shtesë të kompensimit, për të kompensuar 30% të një humbje të porosisë gjatë kohës së aktivitetit.

Lexo artikullin:  Ndërsa SHBA vazhdon të presë, Evolve i Kanadasë Nis ETF-në e Parë Multi-Crypto

Te lutem kontrollo këtu për informacion të hollësishëm mbi Aktivitetin e Depozitave Altcoin. Ju gjithashtu mund të kontaktoni [email mbrojtur] dhe shërbimi online i klientit për detaje.

Rreth Bexplus

Regjistruar në Shën Vincent dhe Grenadines, Bexplus është një platformë kryesore e tregtimit të derivateve të kripto që ofron tregtinë e ardhshme të levave 100x në BTC, ETH, LTC, DOGE, XRP, etj. Bexplus besohet nga më shumë se 800 mijë përdorues dhe ofron shërbime në mbi 200 vende, përfshirë SHBA, Iran, Japoni dhe Koreja

Karakteristikat e Bexplus

  • Asnjë kërkesë e KYC, regjistrimi me verifikimin me email brenda pak minutash.
  • Llogari demo me 10 BTC për tregtarët që të njihen me tregtimin e levave.
  • 100% bonus për çdo depozitë.
  • Aplikim intuitiv dhe me veçori të plotë i aktivizuar Apple App Store Google Luaj.
  • Program Affiliate me deri në 50% shpërblim të komisionit.
  • 24/7 mbështetje për klientët.

Sign up dhe bashkohuni në ngjarjen Bexplus tani.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju