Industria Heavyweights po përgatitet për Samitin LA Blockchain në Nëntor.

Përgjegjësia: Mesazhi i renditur më poshtë është një njoftim për lajmet që nuk është kompozuar ngaCryptonews com.

Samiti i Blockchain

Draper Goren Holm e quan Abra si regjistrues titulli të samitit të tyre vjetor.

LOS ANGELES, CA - 1 Shtator 2021 -Draper Goren Holm, fondi i mbështetjes financiare të blockchain në fazat e hershme, si dhe prodhuesit e blockchain më të madh në botë, si dhe seminari i kriptomonedhës, Samiti i LA Blockchain, prezantoi sot se Abra me siguri do të drejtojë rastin e Nëntorit si regjistrues titulli.

Abra me siguri do të nënshkruhet me pesha të ndryshme të industrisë të tjera të tilla si Robinhood, LunarCRUSH, H2CryptO, Simetria, PLENTY, Rivet, Kalamint, Stable Tech, SuperWorld, AKRU, Casper Labs, Owners, Sensorium, Degens, TradeStation Crypto, Copper Technologies, Vartalo, Allnodes, Giftz, PrimeDAO, Stacks Foundation, Shift Markets, INX, Only1, SupraFin, UnFederal Reserve si dhe shumë më tepër.

Samiti LA Blockchain sigurisht që do të kthehet në Qendrën e Konventave LA këtë 2 dhe 3 Nëntor, duke luajtur nikoqir si për mysafirët individualë ashtu edhe ata dixhitalë. Edicioni i 8 -të i Samitit të Blockchain LA sigurisht që do të përfshijë një orar të qëndrueshëm që mbulon një sërë blockchain si dhe stile të lidhura me kriptomonedhën e përbërë nga rritja, NFT -të, blockchain sipërmarrje, vlerësimi i investimeve financiare, metodat e reklamimit dhe marketingut, siguria dhe letrat me vlerë, monedhat e qëndrueshme, modat si dhe kuptime nga specialistë të industrisë si folësit e mëparshëm audio Steve Wozniak, Tim Draper, Marcus Lemonis, Robert Herjavec, Crystal Rose si dhe Mance Harmon

"Ne jemi të kënaqur të jemi regjistruesi i titullit për versionin e 8 -të të Summit Blockchain Sum Abra merr një qëllim për të zhvilluar një institucion financiar të drejtpërdrejtë dhe të drejtpërdrejtë kripto që u lejon pronarëve të shumtë të kriptove mundësinë të optimizojnë kapacitetin e plotë të zotërimeve të tyre kripto, përmes një , sistemi ekonomik mbarëbotëror që është i disponueshëm shpejt, "pohoi Bill Barhydt, CEO i Abra" Nuk ka asnjë fazë më të madhe për të shfaqur këtë objektiv sesa pikërisht këtu në Los Angeles, në qendër të vëmendjes, në Samitin LA Blockchain".

Lexo artikullin:  Singapori kundër Binance, Investimet Gjigante Kërkojnë për Tregtarët Crypto + Më shumë Lajme

"Abra po sjell një sistem ekonomik shumë më bashkëkohor dhe më të drejtë në mbarë botën për masat, "pohoi Alon Goren, Partner Themelues i Draper Goren Holm" Ajo që ata kanë ndërtuar në të vërtetë, si dhe mbetet për t'u përmirësuar, sigurisht që do të specifikojë të ardhmen e financave si ne e kuptojmë atë. Ne nuk mund të kishim gjetur një shok shumë më të mirë, si dhe regjistrues titulli për këtë rast"

Abra është një xhep elektronik i brezit të ardhshëm që, përmes inovacionit bashkëkohor në blockchain, lejon individët të shpenzojnë, të blejnë, të paguajnë paraprakisht, si dhe të marrin kriptovaluta si dhe para fiat pa vështirësi teknologjike. I udhëhequr nga CEO Bill Barhydt, Abra u ofron individëve fleksibilitetin për të shpenzuar në mbi 30 kripto -monedha si dhe 50 para fiat. Individët e saj mbajnë sekretet e fondeve të tyre, si dhe kanë kontroll të plotë mbi paratë e tyre. Në vetvete, Abra është shumë më e sigurt se shumica e shkëmbimeve të kriptomonedhës duke pasur parasysh se individët janë të vetmit që mund të kenë qasje në shprehjen e tyre shëruese. Abra kurrë nuk ka qasje në shprehjen shëruese të një individi. Aplikimi i tij është i disponueshëm në telefonat celularë iphone, si dhe pajisjet Android.

Një shumëllojshmëri minimale e sponsorizimeve janë ende në dispozicion. Më shumë detaje mund të gjenden të drejtë këtu

Biletat e zbritura në grup si dhe biletat dixhitale kompliment janë në dispozicion të drejtë këtu

Rreth Abra

Abra është aplikacioni i parë global i investimeve financiare në botë që e bën investimin e kriptovalutave të thjeshtë. Aplikacioni miqësor për Abra i ofron individëve me akses të jashtëzakonshëm në kriptovaluta të shumta, duke siguruar fleksibilitetin për të marrë, ofruar, shkëmbyer si dhe dërguar ato pasuri kudo, në çdo kohë. E themeluar në vitin 2014 me seli botërore në San Francisko, Abra është në dispozicion në më shumë se 150 vende. Investitorët përbëhen nga American Express Ventures, First Round Capital, Foxconn Technology Group, Arbor Ventures, Lerer Hippeau, RRE Ventures, DCG si dhe shumë të tjerë. Për më shumë detaje, shikoni https://www.abra.com/

Lexo artikullin:  Propozimi i komunitetit AIP-44 i Aave miratohet, a do të ridepozitojë Justin Sun 4.2 miliardë dollarë?

Rreth Draper Goren Holm

Draper Goren Holm, një bashkëpunim midis Tim Draper, Alon Goren, si dhe Josef Holm, është një punëtori përpjekjesh, si dhe fond i përqendruar në përshpejtimin, si dhe mbarështimin e blockchain në fazat e hershme, si dhe fillimet fintech, ndërsa njëkohësisht krijimin e rasteve kryesore të kriptovalutave të industrisë, Security Token Summit, Global DeFi Summit si dhe firmat e Portofolit të Blockchain Summit përbëhen nga LunarCRUSH, Plenty Defi, Tezos Stable Technologies, Totle, Ownera, Degens, Giftz, Vertalo, CasperLabs, Rivet, Simetria si me shume. Më shumë detaje mund të gjenden në https://drapergorenholm.com.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju