Qendra e integruar DeFi OpenSwap mbledh 1.5 milion dollarë në raundin e fundit të financimit

Përgjegjësia: Mesazhi i renditur më poshtë është një njoftim për shtyp që nuk është krijuar ngaCryptonews com.

OpenSwap

Hong Kong, Hong Kong, 23 gusht, 2021,

OpenSwap, DeFi Hub ndër -zinxhir dhe gjithashtu përforcues i likuiditetit për investitorët, në fakt ka rritur 1.5 milion dollarë në raundin e fundit të financimit.

Drejtuar nga kompani të famshme VC Ventures NGC dhe gjithashtu Coin98 Sipërmarrjet, raundi solli investime financiare nga Kapitali BR, Legos Capital, Grupi Double Peak, Kryeministri i Bllokut Kryesor, Grupi iluzionist, dhe gjithashtuAll In Ventures Disa financues të shquar engjëj u shtuan gjithashtu.

Ekipi i fundit përbëhej nga Aksioni DAO CEO Julien Bouteloup, një pjesëmarrës kryesor në Financat e kurbës dhe gjithashtu krijuesi i financimeve të shpejta; CREAM Finance Themeluesi Leo Cheng; Shtresa e grumbullimit të kufirit DeFi Themeluesi Ravindra Kumar; dhe gjithashtu eksperti i blockchain Mark Borsten.

Fondet sigurisht që do të përdoren për të mbështetur rritjen teknike të përsëritura të OpenSwap të përbërë nga pajisje dhe gjithashtu aftësi të tilla si opsioni udhëheqës i tij për likuiditet, i quajtur likuiditeti rreshtohet

"Grupi OpenSwap në të vërtetë ka prezantuar vazhdimisht shkëmbimet e tyre ndër -zinxhir, përveç transmetimit të zgjuar hibrid, dhe gjithashtu ne në NGC jemi kënaqur të jemi bërë pjesë e udhëtimit të tyre deri më tani, "Tha Roger Lim, Themeluesi i NGCVentures"me Bruce dhe gjithashtu Tony në krye, OpenSwap janë në duar të shkëlqyera dhe gjithashtu ne me padurim presim të shohim shumë më tepër prej tyre! "

"Ne jemi të ngazëllyer për të mbështetur grupin Openswap, i cili në fakt ka zbuluar entuziazmin e tyre dhe gjithashtu kapacitetin e fortë për t'u zgjeruar në këtë dhomë DeFi gjithnjë në ndryshim, "Përfshinte Themeluesi i Coin98Finance Thanh Le"Duke ndarë të njëjtin vizion të një të ardhme me shumë zinxhirë me ne, ekipi ynë beson se grupi me siguri do të kuptojë objektivin e tyre më të mirë për ta bërë komunikimin e likuiditetit në të gjithë blockchains një nga më të besueshmit për klientët me teknologji të pamëshirshme""

Raundi i nisjes i përmbahet bashkëpunimit të llogaritur të zbuluar së fundmi të OpenSwap me Financa e pamundur, një inkubator me shumë zinxhirë, jastëk nisjeje, dhe gjithashtu sistem shkëmbimi. Grupi i Impossible Finance, përveç Coin98, në fakt të dy kanë dhënë ndihmë për një projekt i përvetësimit të listës së bardhë me vlerë 10,000 USD organizuar aktualisht në OpenSwap para fillimit të shenjës së tij autoktone, $ OSWAP.

Lexo artikullin:  Thyerje: Nënkryetari i Alibaba thotë se "i pëlqen kripto"

Me një sistem të thjeshtë për t’u përdorur dhe gjithashtu informacion në kohë reale, grupi synon të inkurajojë klientët të bëjnë zgjedhje të arsimuara të shkëmbimit dhe gjithashtu të përshtaten me absolutisht asnjë rrëshqitje. Beta e OpenSwap është aktualisht e drejtpërdrejtë, me atributet e saj prezantuese siç janë linjat e likuiditetit dhe gjithashtu nisja e saj simbolike për t'u prezantuar shpejt.

Për më shumë informacion në lidhje me OpenSwap, ju lutemi shikoni uebfaqen e tyre kryesore në hapet.xyz

Rreth OpenSwap

OpenSwap, krijuar nga Teknologjitë IJS, është një nxitës ndërkufitar, i decentralizuar i likuiditetit për investitorët që kërkojnë likuiditet të fokusuar dhe të vazhdueshëm. Me mbështetjen e Impossible Finance dhe gjithashtu pagesat e teknologjisë moderne nga IJS Technologies, një përfitues i Fondacionit OAX, OpenSwap në të vërtetë ka paraqitur një atribut krejt të ri të quajtur linja likuiditeti, të cilat janë të pajisura me një metodë përshtatës të sigurt dhe të sigurt që zhbllokon një lloj krejt të ri të shkëmbimit të mbrojtur. Tregtarët mund të përfitojnë sa më shumë nga normat e bazuara në oracle dhe gjithashtu kompanitë e likuiditetit të arrijnë kontrollet dhe gjithashtu masat paraprake gjatë bërjes së tarifave të blerjes. Objektivi i grupit është të inkurajojë klientët të bëjnë zgjedhje të zgjuara të shkëmbimit bazuar në informacionin në kohë reale dhe gjithashtu të besuar në një sistem miqësor ndaj përdoruesit, dhe gjithashtu të promovojë absolutisht asnjë rrëshqitje.

Zbuloni edhe më shumë dhe gjithashtu kontaktoni me OpenSwap përmes këtyre rrjeteve.

Dokumente: https://doc.openswap.xyz

Medium: https://openswapdex.medium.com

Telegram: https://t.me/openswapdex

Twitter: https://twitter.com/openswapdex

kontaktet

  • Rob Chiu
  • [email mbrojtur]

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju