Shenja KENZO tejkalon 400 mbajtës

Përgjegjësia: Teksti i renditur më poshtë është një njoftim për lajme që nuk është hartuar ngaCryptonews com.

Shiba Kenzo

Shenja e parë deflacioniste Shiba meme në botë në fermën e ardhshme të rendimentit Shiba Kenzo ruan mcap të ulët, duke zbuluar kapacitet të jashtëzakonshëm

NJU JORK – 22 korrik 2021–Shiba Kenzo zbuloi sot se shenja e saj Shiba Kenzo (KENZO) në të vërtetë ka shkuar përtej 400 mbajtësve. Shenja po mban një mcap të ulët, i cili ekspozon kapacitet të shkëlqyeshëm. KENZO është e vetmja shenjë meme Shiba e ofruar në platformën Binance Smart Chain me një prodhim që afrohet. Qëllimi i biznesit është t'u ofrojë individëve një shans për të qenë pjesë e komunitetit të kriptovalutave me një monedhë kriptomonedhe meme.

"Ne jemi vërtet të entuziazmuar që po përjetojmë një përvetësim kaq të fortë, ”Deklaroi Shiba Kenzo, zhvilluesi i shenjës KENZO. “Pritja e nisja e ndershme vërteton strategjinë tonë."Kenzo prodhoi shenjën pasi mori më shumë se 10 vjet funksionale dhe tregon përvojë - gjë që e çoi atë të prodhonte tokën e parë Shiba meme në botë që siguron këtë fermë unike të rendimentit.

KENZO është një shenjë amtare e çertifikuar BEP-20, e cila siguron marrëveshje dhe siguri të shpejtë, përveç pajtueshmërisë me shërbimet e tjera të palëve të treta. Përdoruesit e KENZO mund të bëjnë 5 përqind të secilës marrëveshje, e cila do të rigjenerohet nga mbajtësit dhe menjëherë përfshin 5 përqind të pishinës së likuiditetit. Ndërsa kjo është tokenomika bazë, ajo që e bën të dallueshme shenjën Shiba Kenzo (KENZO) është se është një token meme me një rast përdorimi të vërtetë.

Blerësit do të kenë aftësinë të fusin në përdorim argumentet e tyre të Shiba Kenzo (KENZO) duke iu afruar vetë faqes në internet të bujqësisë, e cila tregon se blerësit do të japin shumë më shumë rendiment sesa një tokë meme rutinë në treg. Uebfaqja e bujqësisë së rendimentit parashikohet të prezantohet në tremujorin e 4-të. Shiba Kenzo caktoi 10 përqind të fondeve të saj për avancimin e artikujve, 5 përqind të tjerë për marketing dhe markë dhe 10 përqind për grupin e biznesit.

Lexo artikullin:  Parashikimi i çmimit të Bitcoin: BTC mbyllet në 50,000 dollarë, por a është i qëndrueshëm trendi në 55,000 dollarë?

Biznesi po zhvillon një seri videosh udhëzuese të hollësishme që hyjnë në idetë standarde se si të blini shenjën Shiba Kenzo (KENZO), për të ndihmuar blerësit të trajtojnë ndërlikimin e zonës së kriptos.

Shiba Kenzo i përmbahet të gjitha trajtimeve të nevojshme KYC / AML duke siguruar punën e saj dhe përdoruesit e saj nga aktivitetet mashtruese.

Për më shumë informacion, shkoni te www.shibakenzo.com
Twitter: https://twitter.com/shiba_kenzo
Posta: [e mbrojtur me email]
Telegram: https://t.me/Shibakenzo

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju