Analiza e çmimeve MATIC: Kërkesa e lartë çon në një shpërthim mbi trekëndëshin zbritës, a shkon MATIC drejt ATH?

By Sunil Sharma Botuar 51 minuta më parë Përditësuar 51 minuta më parë Shkëmbeni 130+ DEX Blini më së miri në

Shkëmbimeve

Binance

Sportsbook

1xbit

Portofol

libër i llogarive By Sunil Sharma Botuar 51 minuta më parë Përditësuar 51 minuta më parë

Në një lajm aktual, ZED RUN, një lojë video garash me makinë që '& rsquo; Bazuar në NFT-të zbuloi një urë me zinxhirë kryq që sigurisht do t'i lejojë lojtarët shumë lehtë, si dhe transferim shumë më të shpejtë të pronave midis Ethereum si dhe Polygon, si dhe anasjelltas. Ura blockchain e referuar si Hyphen e dhënë nga Biconomy lejon transferimin e posedimit të menjëhershëm midis zinxhirëve të ndryshëm që punojnë me Makinën Virtuale Ethereum.

Përdoruesit vendosën që ura e mëparshme e rrjetit Polygon të ishte e ndërlikuar kur paguajnë për NFT në lojë.

Megjithatë, me Bikonomi '& rsquo; Hyphen, lojtarët nuk kërkojnë më që të largohen nga lojrat kompjuterike Dapp si dhe të sigurojnë lidhjen e fondeve të tyre nga Ethereum me një normë shumë më të madhe. Meriton të diskutohet se puna e Bikonomisë mbështetet nga Coinbase, një shkëmbim kripto me bazë në SHBA.

Një tjetër azhurnim magjepsës i Ekosistemit Polygon është rritja e tarifave të marrëveshjeve në 30Gwei, si një mjet për të lehtësuar marrëveshjet e padëshiruara, me një të spikatur atë të Korrikut & & rsquo; 21 grevë ku një investitor ishte vendosur të lëvizte 0 Matic tek vetja me gaz margjinal.

Rritja e tarifës së marrëveshjes sigurisht që do të pengonte sulme të tilla, megjithatë, duke lënë hetime të decentralizimit psikologjik të individëve.

Një rast më domethënës për Poligonin është zhvillimi pikërisht në fushën e zgjerimit të shpejtë të NFT. Lajmi më 04 tetor, zbulon se OpenSea aktualisht është e përfshirë me Polygon '& rsquo; s PoS për marrëveshje më pak të shtrenjta, si dhe shumë më të shpejta.

Së fundmi, shenja Amun zbuloi kohët e fundit për të lançuar 2 simbole indeksi, $ DMX, si dhe $ DFI në komunitetin ekologjik Ethereum. Nuk kishte & rsquo; nuk ju merr shumë kohë Shumëkëndëshi Ndërkohë prezantoni një shenjë krejt të re PECO në rrjet. në shumë raste, si dhe detyrat që qëndrojnë në komunitetin ekologjik MATIC.

Poligon, lejo '& rsquo; Studioni grafikun pamjen MATIC saktësisht se si secili prej tyre konverton Analizën Javore të Grafikut

Duke ndjekur çmimin e çmimit të korrikut.

Pas ([niveli-75]) në një ulje çmimi prej 75% nga ATH-ja e tij, MATICUSDT gjeti ndihmën pasi nënkuptoi një devijim të favorshëm më 19 A '& rsquo; 21. Duke shkuar në vendin e tepërt të blerë, demat morën të ardhura, të cilat aktualisht udhëhoqën

Poligoni një tërheqje çmimi, e cila konsiderohet si një leje e nivelit të shkallës RSI-75. Sinjali i kapjes së ariut MATIC në 20 Analiza Ditore e Grafikut

Duke marrë '& rsquo; 21 verifikoi një përfundim në fazën e përmirësimit pasi demat rikuperojnë menjëherë mjediset e tyre.

Njoftoni (për) një veprim poshtë

Poligoni kohëzgjatja ditore, ne zbulojmë saktësisht se si MATICUSDT i dëmtuar i listuar poshtë rrjetit të favorshëm në rritje me rreth 22%, si dhe mori pjesë në një kuadër grafik trekëndësh zbritës. MATIK saktësisht se si demat kërkojnë çmimin mbi vijën e modës së rezistencës të trekëndëshit zbritës që sugjeron kërkesë substanciale Analiza e Grafikut

Shenja si dhe një rekord i ri i të gjitha kohërave për të ardhmen.

Një kohëzgjatje (për) 4HR MATIC 4HR shpërthen gjithashtu nga një trekëndësh zbritës, si dhe gati për një rritje të çmimit. Në rrethana të realizueshme sigurisht që do të ishte [trekëndësh zbritës] për çmimin

Poligoni djathtas MATIC linja e vjetër e modës së rezistencës Nivelet e ditës

 • Spote demat e rinj
 • Mesi i hyrjes me një normë zbritje. Trendi i Kohës [H4] (Bullish
 • Paqëndrueshmëria) E lartë
 • Çmimi i mbështetjes: 1.376
 • Rezistenca -

 • Trending
 • Analiza e çmimeve
 • : Analiza e Çmimeve: Fantom: $ 1.225, $ 1.202, si dhe $ 1.34 $ Token Skyrockets: $ 1.440New Highs FTM Chart Weekly Hints Bearish Diverference
 • Analiza e çmimeve MATIC: Kërkesa e lartë çon në një shpërthim mbi trekëndëshin zbritës (FTM) A është MATIC drejtuar drejtpërsëdrejti në
 • , Moonstake Wallet Tani mbështet Staking:
 • Parashikimi i çmimit të Bitcoin, drejt ATH? Por demat duhet të mbajnë marrëdhënie publike: Zona e Furnizimit
 • Parashikimi i Çmimit të Bitcoin i TRON (TRX)! Mbyll në: BTC Por A është Tendenca Ngritëse në 60,000 dollarë e zbatueshme 55,000 dollarë
 • Parashikimi i Çmimit të Bitcoin: BTC Ngadalësohet në 50,000 dollarë Ndërsa Bullsit Rigrupohen Për Kandidaturën Tjetër 55,000 $ Për?
Lexo artikullin:  Si mund të përfitojnë kriptovalutat lojën tonë në internet: një udhëzues

Facebook Twitter : BTC In Sunil Sharma Artikuj 48,000 dollarë Sunil- up për 52,000 dollarë Më parë LinkedGovt 218 India është një pronar biznesi serik, si dhe në të vërtetë ka funksionuar në blockchain, si dhe në zonën e kriptomonedhës në 2 vjet aktualisht. Kryeredaktori që ai bashkë-themeloi Coingape of Ai mbështeti fillimin e tij Ai mendon, si dhe aktualisht është në Twitter, si dhe CEO në SquadX, një fillestar fintech. to ka nxjerrë në fakt më shumë se 100 artikuj të shkurtër mbi kriptomonedhën, si dhe blockchain, si dhe ka ndihmuar në të vërtetë një shumëllojshmëri të ICO -ve në suksesin e tyre. I mëparshëm

në fakt ka bashkë-dizajnuar trajnime komerciale për avancimin e blockchain, si dhe ka mbajtur në të vërtetë shumë takime në të kaluarën. Portofoli Moonstake Tani Mbështet Stakimi i tij

Tjetër

në @sharmasunil8114 si dhe lidhni Analizën e Çmimeve atë në sunil (at) coingape.com LIDHJET Fantom PUBLIKE: Token Skyrockets të TRON (TRX)! New Highs FTM Charts Weekly Algjerime Bearish Divergjenca

: (*) (FTM) (*) menjëherë në (*), (*).

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju