Michael Sonnenshein, CEO i Grayscale pretendon se Bitcoin ETF i referohet 'Kur' jo 'Nëse'

Regjistrohuni në Altcoin më të mirë të vitit 2021!

CEO i Grayscale, Michael Sonnenshein shpreson në lidhje me Bitcoin ETF '& rsquo; e ardhmja në Shtetet e Bashkuara. Ai në të vërtetë ka komentuar duke deklaruar se financuesit institucionalë që kanë parapagimet e tyre Bitcoin në fondet GBTC aktualisht po kërkojnë një ETF të akredituar. Grayscale aktualisht po përgatitet të marrë autorizimin e fundit nga qeveria federale.

Duke folur në lidhje me gjendjen e Bitcoin ETF në Shtetet e Bashkuara Sonnenshein pretendoi se '& rsquo; është çështja "e & ldquo; kur & rdquo; në vend të & ldquo; nëse. & rdquo;

& ldquo; ABitcoin ETF më poshtë në Shtetet e Bashkuara është me të vërtetë një çështje e kur, jo një çështje e nëse & hellip; Ne & rsquo; duke u përpjekur përsëri të gjejmë një numër faktorësh të ndryshëm të rritjes në tregun themelor. Kjo '& rsquo; theshtë zgjatja e asaj që autoritetet rregullatore kërkojnë të autorizojnë ato lloj artikujsh. "& rdquo ;, informoi Sonnenshein (*) në ​​një takim të veçantë. Box Box është shpresëdhënës në SEC '& rsquo; s autorizim

Shkalla e hirtë ETF është një çështje e rregulluar e investimeve financiare institucionale që anulon

Bitcoin kushton. Bitcoin, aktualisht Sidoqoftë është duke pritur autorizimin e SEC për Grayscale ETF, dhe gjithashtu sa më shpejt që ata ta kenë hequr atë fazë, Bitcoin '& rsquo; Artikulli kryesor (*) (BTC), dmth., GBTC me siguri do të shkëmbehet një ETF me Grayscale. Bitcoin GBTC aktualisht ka marrë apelim midis blerësve institucionalë. Mungesa e Bitcoin e një

ETF, financuesit janë të detyruar të bashkojnë GBTC. Në ETF në Bitcoin, SEC '& rsquo; s mbajtja aktuale e

WisdomTree Bitcoin ETF ka pyetur në të vërtetë për autoritetin rregullator '& rsquo; pozicioni në kripto ETFs. Ndal

Sidoqoftë është kompania më e rëndësishme e pavarur e WisdomTree (ETP) e pavarur në të gjithë botën, dhe gjithashtu ata në fakt kishin ardhur pranë SEC për të licencuar shndërrimin e ETP të tyre të drejtë në një WisdomTree ETF. Shkëmbimi i Tregtuar i Produktit, Bitcoin dhe gjithashtu Por në fakt ka vonuar zgjedhjen e tij në Letrat me Vlerë '& rsquo; Komisioni sExchange ETF duke kërkuar më shumë përgjigje publike. Pema e Urtësisë në njoftimin e KSHZ, "& ldquo; Bitcoin kërkon që individët e interesuar të japin shënime të përbërura të pamjeve, informacioneve dhe debateve në lidhje me problemet e njohura, përveç çdo lloji të probleme të ndryshme të tjera që ata mund të kenë me propozimin. "& rdquo;

Sipas autoritetit rregullator primar, SEC në të vërtetë ka shtyrë një zgjedhje në 3 ETF të Komisionit aktualisht, dhe gjithashtu duke zgjeruar analizën e menaxherëve kryesorë të qeverisë federale në bashkësinë ekologjike kriptore rekomandon që një autorizim nuk mund të ndodhë nëse nuk ka udhëzime të qarta të vendosura për sigurinë kapitaliste.

La

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju