NFT News: McDonald's China lançon NFT -në e saj të parë ndonjëherë

By Palak Malhotra Botuar më 8 tetor 2021 Përditësuar më 8 tetor 2021 Shkëmbeni 130+ DEX Blini më së miri në

Shkëmbimeve

Binance

Sportsbook

1xbit

Portofol

libër i llogarive By Palak Malhotra Botuar më 8 tetor 2021 Përditësuar më 8 tetor 2021

Mes valës në rritje të kufizimit të kriptove, McDonald '& rsquo; s Kina në fakt ka prezantuar "Shenjën e saj të parë Jo-Fungible" ((*)), & ldquo; (*) & rsquo; s (*) & rdquo ;, sot. Nisja e NFT ka qenë në të vërtetë në dispozicion në vend të festimit të McDonald & rsquo; s përvjetori i 31 -të i martesës në tregun e Big Mac Rubik të tokës. Kubi, sipas biznesit të ekskluzivitetit të hamburgerit '& rsquo; s lajme, të tyre Ky lansim shënon gjithashtu hapjen kryesore të strukturës së zyrës qendrore kineze të re në institucionin financiar perëndimor të

Për më tepër, NFT është një shenjë 3D, e ndikuar nga pajisjet e strukturës së re të zyrës qendrore, përveç frymës së emrit të markës së saj "& rsquo;", që përputhet me stilin e nuancës së kuqe, portokalli dhe të verdhë të Shangait. McDonald '& rsquo; s (*) mbani në mend se me siguri do të ofrojë 188 të Big Mac Cube “& ldquo; Mcdonalds & rdquo; simbolet i takojnë “anëtarëve të stafit, dhe gjithashtu klientëve.Kinë & ldquo; McDonald & rsquo; s është një emër i ri dhe gjithashtu në modë i markës që në fakt është përqendruar vazhdimisht në modat e stilit dhe gjithashtu teknologjinë e përparuar moderne. Unë jam vërtet i kënaqur që McDonald '& rsquo; s në të vërtetë ka përfunduar duke qenë emri i markës së saj të banimit për ngrënie për të lançuar Big Mac Cube McDonald '& rsquo; s e saj & rsquo; struktura e re e zyrës qendrore është një avancim i ri i McDonald '& rsquo; s

.firstNFT këtë minutë unike, ne përdorim llojin e Kinës për të ndarë McDonald '& rsquo; s teknologjisë, dixhitalizimit dhe gjithashtu artit model me anëtarët e stafit dhe gjithashtu klientët. ”& rdquo ;, tha Kina, CEO i McDonald '& rsquo; sMilestonesNë projektNFT'muaj, McDonald & rsquo; s rival, Zhang Jiayin prezantoi gjithashtu projektin e Kinës 'i quajtur, & lsquo;

Burger King NFT & rsquo; që ishte ankand në

Tregu i fundit, Burger King projekti i tij NFT u organizua në bashkëpunim me yjet Keep It Real Meals, NFT, dhe gjithashtu LILHUDDY. Zinxhirët e ëmbël & & (*) që u nënshkruan me klubin Nelly mania Anitta dëmton uebin,

Lexo artikullin:  Klientët Ultra-Rich të Goldman Sachs Dërgojnë Sinjale Bullish Crypto

Zinxhirët e ushqimit dhe pijeve po kërcejnë gjithashtu në model për të marrë përparësitë. NFT si

Ashtu si dhe NFT gjithashtu u regjistrua me klubin e Ushqimit këtë vit. Pini muajin e Markave, firma e birrës, Budweiser ndryshoi imazhin e Taco Bell në një raketë birre të tërhequr me dorë që e bleu për 8 In (ETH), e cila arrinte deri në rreth 26,000 dollarë në atë kohë. Zinxhiri i Gushtit gjithashtu regjistroi një domen Budweiser, beer.eth, për 30 ETH, e cila ishte rreth 100,000 dollarë në atë kohë. Twitter-i i tij këtë vit, NFT gjithashtu u bë i njohur në internet pasi prezantoi shitjen e GIF-ve me temë taco dhe gjithashtu fotografi në tregun Ethereum, The.Ethereum-Më parë po prezanton kriptomonedhën e tij për të reklamuar emrin e markës së veshjeve të tijTaco Bell: G7 NFT tek CBDC e dëgjueshme

  • Trending
  • Analiza e çmimeve
  • Ky Ex AEGIS Arsenal Superstar për
  • Thyerja e Kombeve DEX: Udhëzimet e Lëshimit të BTC Për Lëshimin 60,000 $
  • Një Launchpad më në fund shpall datën: Fillimi i saj për të ofruar
  • Parashikimi i çmimit të Bitcoin do të vazhdojë shpërthimin në: BTC mes 60,000 dollarë blerje balene
  • Crypto Crackdown 55,000 dollarë Bitmain 287 Ndaloni Transportin Antminers & & China këtë Tetor
  • Parashikimi i Çmimit të Bitcoin '21 gradë, Heading For është një reporter i GenZ me histori në But Bulls Must Hold Gazetari & & MARRATIONDHNIE PUBLIKE. Zona e Furnizimit

Palak Malhotra CoinGape, Artikuj Gazetaria është një reporter i ri i kriptove që po bëhet gati për Mass Comm 3.0 Palak në Lifestyle kalon 200 miliardë dollarë për At At Palak are Web ($ BTC) I mëparshëm

Vlera totale e mbyllur? Defi

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju