OpenOcean Atlantic tejkalon kthimet nga grumbulluesit e tjerë kryesorë të DEX

By blockchainnews Botuar 20 orë më parë Përditësuar 20 orë më parë Shkëmbeni 130+ DEX Blini më së miri në

Shkëmbimeve

Binance

Sportsbook

1xbit

Portofol

libër i llogarive By blockchainnews Botuar 20 orë më parë Përditësuar 20 orë më parë

Road Town, BVI ,, 19 Tetor, 2021,

OpenOcean vendosjet në vetvete si zona më e mirë për shkëmbimet ndër-zinxhirësh me çmimin më të mirë. Përzierja e tij e pishinave të notit për efektshmërinë më të mirë të financimit dhe gjithashtu zgjidhjet e mençura të administrimit të pasurive kanë tërhequr në të vërtetë interesin institucional. Ekziston një det i madh likuiditeti në globin e kriptomonedhës, dhe gjithashtu OpenOcean e bën të mundshme që çdo person të zhytet në të.

Fillimi i OpenOcean V2, i referuar si OpenOcean Atlantic, paraqet një mori të madhe të atributeve të reja. OpenOcean Atlantic ndeshet me rrjete të grumbulluara, të përbëra nga Binance Smart Chain, Avalanche, Polygon, Solana, and alsoFantom There is also support for OKExChain, Tron, Ontology, and alsoHeco Më vonë, ne me siguri do të mbështesim kthehet duke tejkaluar çdo lloj koleksionisti tjetër DEX në treg. Më e rëndësishmja, secila prej këtyre avantazheve vjen me kosto falas.

OpenOcean Atlantic ekzekuton një formulë premium dhe gjithashtu përmirëson procedurën e gatshme për të tregtuar për kthimet më të mira të mundshme. Formula përdor disa specifikime, të tilla si kosto shumë më e mirë, kosto e reduktuar e gazit dhe rrëshqitje, dhe gjithashtu përmirësim i drejtimit. Si rezultat, klientët nuk kërkojnë më të shqetësohen me këto aspekte dhe gjithashtu ndoshta kosto më të mëdha nga zbulimi i kurseve alternative. Në vend të kësaj, OpenOcean Atlantic sigurisht që do t'ju garantojë që të merrni një nga më të mirat nga çdo shkëmbim.

Opsioni OpenOcean Atlantic ndërmori një shfaqje të rëndë nga grupi. Mbi 4,587 situata ekzaminimi në BSC u kryen për të përcaktuar nëse ruhen kthimet më të larta se sa pritej. Rezultati është se zbulimi i Atlantikut është shumë më i mirë në 60% të situatave, duke i siguruar atij një ngritje të fortë solide mbi grumbulluesit e tjerë kryesorë DEX. Grupi OpenOcean eksploron opsionin e tij autokton, ParaSwap, dhe gjithashtu 1 inç në disa grupe me sasi të ndryshme profesionesh në të gjithë blockchains të ndryshëm për të kryer ekzaminimet. Edhe kur ekzaminimet u kryen paralelisht, OpenOcean Atlantic u shfaq në krye të kursit në vend të tij shpesh.

Lexo artikullin:  Minatorët e Bitcoin sigurojnë marrëveshje bërthamore, ndryshimi i formës Airdrop + Më shumë lajme

Përtej azhurnimit të OpenOcean Atlantic, grupi në të njëjtën mënyrë ka rritur gjithashtu formulën drejtuese, faqen e parë të internetit, dhe gjithashtu udhërrëfyesin. Terminalet tregtare sigurisht që do të azhurnohen shpejt dhe gjithashtu do të ofrojnë atribute të rritura. Për shembull, një azhurnim i ardhshëm sigurisht që do të sjellë ndalesa në humbje dhe gjithashtu urdhra kufizues për OpenOcean Atlantic, duke hequr qafe kërkesën për klientët për të zgjatur ose probleme specifike të tregut. Një përmirësim tjetër që pritet në të ardhmen është tregtimi i rrjetit për pronat e paqëndrueshme.

Për më tepër, OpenOcean mbetet për të bërë ndryshime të vazhdueshme dhe gjithashtu rinovime në produktin ose shërbimet e tij. Theksi ekziston me rritjen e tregtimit të zonave dhe gjithashtu grumbullimet e fituara, 2 atribute që sigurisht do të përfitojnë nga investitorët në të gjithë botën. Grupi gjithashtu kontrollon mundësitë për tregtimin e marzhit për të lejuar efektivitet më të mirë të financimit në këtë pjesë tregtare.

E lëshuar në shtator 2020, OpenOcean ka arritur në të vërtetë monumente të ndryshme që nga ajo kohë. Grumbulli i teknologjisë moderne ka funksionuar në mënyrë efikase për më shumë se një vit dhe gjithashtu aktualisht grumbullon 10 rrjete dhe gjithashtu mbi 50 shkëmbime. Për më tepër, ka më shumë se 350,000 adresa energjike në sistem. OOE, shenja indigjene e energjisë, e prezantuar në korrik 2021 dhe gjithashtu përdoret për votimin e administratës, veçoritë tregtare dhe gjithashtu zgjidhjet, dhe gjithashtu sigurimin e likuiditetit.

Rreth OpenOcean

OpenOcean është një procedurë e plotë e mbledhjes së zinxhirit me një ndalesë që funksionon si një urë midis DeFi dhe gjithashtu CeFi. Ai heq fragmentimin që ekziston brenda mjedisit DeFi duke u siguruar klientëve akses në të gjithë tregun e kriptove me anë të një ndërfaqe të vetme, të lehtë për t’u përdorur. Përdoruesit vlerësojnë aksesueshmërinë e plotë ndaj likuiditetit të grumbulluar dhe gjithashtu normat ideale nga një gamë e madhe shkëmbimesh të efektshme dhe gjithashtu të decentralizuara.

Për më shumë informacion, Ju lutem shkoni tek: https://blog.openocean.finance/

Qëndro i Akorduar:

 • Faqja e internetit: https://openocean.finance/
 • Twitter: https://twitter.com/OpenOceanGlobal
 • Telegram: https://t.me/OOFinance
kontaktet
 • Cindy
 • [email mbrojtur]

 • Trending
 • Analiza e çmimeve
 • ADALend e bën atë në "Listën Thelbësore Cardano" Nga IOHK
 • Katër kapitalistë sipërmarrës sapo u regjistruan mbi financimin e farës së Ertha në një ditë
 • Gazeta zyrtare e taksave kineze kërkon taksën e kriptos, a e ligjëson kjo indirekt kripton?
 • Parashikimi i çmimit të Bitcoin: Kthimi i BTC në 62,000 dollarë zgjat brezin fitues që synon 68,000 dollarë
 • Duke ndjekur trendet aktuale të rritjes, Këtu janë dy monedhat kryesore për t'u parë për javën
 • Çmimi i Bitcoin bie në 60,000 dollarë në mesin e thashethemeve në rritje për miratimin e ETF të së ardhmes BTC Nga SEC i Shteteve të Bashkuara
Lexo artikullin:  Hedera Hashgraph HBAR Analiza e Çmimeve: HBAR Gjen Mbështetje në Tre Kornizat kryesore kohore dhe Rritja e Kërkesës kundrejt BTC

I mëparshëm

Çfarë është Liquid Craft?

Tjetër

Bitcoin (BTC) regjistron mbylljen më të lartë ditore pasi ProShares Bitcoin ETF shikon interes rekord

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju