CEO i Ripple rikthen paragjykimet e SEC ndaj ETH, duke pretenduar se XRP mund të ketë qenë nr. 2

By Palak Malhotra Botuar 1 orë më parë Përditësuar 1 orë më parë Shkëmbeni 130+ DEX Blini më së miri në

Platforma DeFi

Tabela me vlerë

Shkëmbimeve

Binance

Portofol

libër i llogarive By Palak Malhotra Botuar 1 orë më parë Përditësuar 1 orë më parë

Nuk është informacion se veprimi i vazhdueshëm ligjor XRP në të vërtetë ka kapërcyer Ripple '& rsquo; s shenjë XRP. CEO i Ripple, Brad Garlinghouse kohët e fundit pyeste veten për SEC '& rsquo; paragjykimi ndaj Ethereum, duke pretenduar se XRP me siguri do të & rsquo; ve (*) në ​​vendosjen e mëparshme 2 në krahasim me ETH'nëse nuk do të ishte & rsquo; t për kompensimin & rsquo; s shtypje e pjesshme. Nuk foli në seminarin dixhital të DC Garlinghouse një ditë më parë, duke thënë se Java e Fintech në SHBA, si dhe letrat me vlerë deklaruan Komisionin e Shkëmbimit'& rsquo; sRipple si siguri jo e listuar ndërkohë që i jep XRP-së ​​një pa pagesë qeverisëse, e cila rrjedhimisht ndihmoi në shkrepjen e ETH nëpërmjet mbulesës së çatisë. Ethereum“& ldquo;(*) dy vitet e fundit,

ishte posedimi i dytë elektronik më i rëndësishëm. Brenda saj u bë e qartë se XRP kishte ofruar në të vërtetë një leje kalimi për ETH-në, ETH sigurisht që ka shpërthyer që pastërtia e ka ndihmuar në të vërtetë." pesëdhjetë përqindëshi i fundit i vitit 2. SEC, shenja në fakt ka rënë në vendndodhjen e 2017 -të ndërsa

XRP qëndron solid siMegjithatë 2. Ethereum, Jo deklaron se Për më tepër'& rsquo; Pozicioni i vetëm armiqësor anti-kripto për të siguruar në dukje klientët mbetet në realitet anti-investitorë. Garlinghouse ndaj veprimit ligjor të KSHZ-së, Duke iu referuar thekson se “& ldquo; pothuajse 50,000 individë amerikanë që mbajnë XRP që po përpiqen të paraqesin një pretendim kundër CEO të Ripple për '& lsquo;”mbrojtjen e tyre & rsquo; & rdquo;.

Mbajtësit e XRP a

Më herët në emër të Prokurorit Deaton Paraqitur (Letër Motion) që konkurroi XRP Mbajtësit'& rsquo; Kërkesa për zgjerim, me debatin kryesor që shqetëson pronarët e Movants & rsquo; fonde të akullta për shkak të shtyrjes së rregullt të veprimit ligjor '& rsquo; gjykimi i fundit. SEC vrapimi i vazhdueshëm me dem, XRP vazhdon të jetë në masë të konsiderueshme për shkak të shtypjes rregullatore mbiGjatë XRP, gjykata në fakt e ka harruar lagjen'& rsquo; problemi, si dhe zgjerimi që përshkruan se në vend të aktiviteteve në pritje, koha e shtuar thjesht do të ndihmojë me të dyja festimet për të përfunduar eksplorimin e realitetit në pritje, si dhe për t'u bërë gati për depozitimet e ardhshme të specialistëve.

, çiftëzohet me ndalesat masive të heqjes së listave Nga tregtimi, marketingu, lëvizja ose transformimi i Mbajtësve të XRP të Shteteve të Bashkuara është për shkak të kësaj sekuestrimi de facto në pozicion të shtëpisë së tyre që XRP ndërmori veprimin fenomenal për të kërkuar trajtim si të akuzuar & hellip; Mbajtja në aktivitetet themelore shënon akoma një ditë shtesë Mbajtësit e XRP nuk kanë qasje në fondet e tyre. "& Rdquo ;, përbërë Any.XRP Mbajtësit e Shteteve të Bashkuara Deaton SHIBA INU të

  • Trending
  • Analiza e çmimeve
  • $ 0.00003, Kandidati i Senatit Mbështet Arritjen në ETH, Këtu Janë. 2 Mundësi
  • CEO i Ripple rikthen paragjykimet e SEC drejt pretendimit se XRP mund të ketë qenë Jo?
  • Mendimi, pranimi i pagesave kripto: Shikoni këto mjete
  • Solana 22 Analiza e Çmimit të Ortekut 10% Tetor 70,000 dollarë
  • Çmimi i Bitcoin është vetëm 4-Për: BTC Ndërsa tërheqjet nga shkëmbimi arritën 62,000 dollarë në muaj
  • Parashikimi i çmimit të Bitcoin 68,000 dollarë Kthimi në 314 Zgjat brezin fitues duke synuar & &
Lexo artikullin:  Shkëmbimet e kriptove të Koresë së Jugut luten për 6 muaj mëshirë rregullatore

Palak Malhotra '21 grad, Artikuj Gazetari është një reporter i GenZ-së me histori në gazetarinë e komunikimit masiv dhe marrëdhëniet me publikun. Palak CoinGape, Lifestyle është një reporter i ri i kriptove që po përgatitet për At 3.0 Palak of Web? I mëparshëm

Duke menduar që Shtetet e Bashkuara të pranojnë pagesa kripto SHIBA INU për të kontrolluar këto mjete

Tjetër

$0.00003, Kandidati i Senatit mbështet arritjen.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju