SALT Hap listën e pritjes për SALT Card, Karta e Parë e Kredisë Crypto për HODL

Përgjegjësia: Teksti i renditur më poshtë është një njoftim për lajme që nuk është hartuar ngaCryptonews com.

SALT

SALT në të vërtetë ka zbuluar lista e pritjes për SALT Card, artikulli i saj i ri i kartës së tarifës, tani është i hapur. Më mirë akoma, pasi biznesi po zhvillon në mënyrë aktive kartën, po u lejon klientëve të mundshëm të ndajnë idetë e tyre dhe të dhëna për çfarëdo qoftë produkti në dizajn. Nëse dëshironi të vlerësoni dhe ndani konceptet tuaja me grupin e artikujve të SALT, mund ta bëni këtë këtu

Karta SALT është karta e parë e karikimit të kripto që ju lejon të përdorni kripton tuaj për të blerë ndonjë gjë - nga blerjet e mëdha si largimet te blerjet e përditshme si kafe dhe ushqime - pa ofruar ose investuar ndonjë nga kriptot tuaja

Si funksionon karta SALT

"Ndryshe nga kartat e tjera në treg që ju inkurajojnë të shpenzoni kripton tuaj, ne e krijuam Kartën SALT të ishte e kundërta", Deklaroi CEOJustin English"Designedshtë krijuar për të ndihmuar klientët tanë HODL pasuritë e tyre dhe për të fituar shpërblime kripto me çdo blerje në mënyrë që ata të mund të krijojnë pasuri dhe të rrisin portofolet e tyre thjesht duke jetuar jetën e tyre të përditshme".

Ajo që e bën Kartën SALT kaq të ndryshme nga karta konvencionale e ngarkimit është se ajo mundësohet nga kriptoja juaj, jo nga raporti juaj i kreditit. Në vend të kësaj, kriptoja juaj është kredia juaj. Kjo tregon që SALT nuk do të kërkojë për raportin tuaj të kredisë ose nuk do të bëjë një kontroll kredie për faktin se pronat tuaja dixhitale do të mbrojnë linjën tuaj të kreditit dhe do të identifikojnë linjën tuaj të kredisë.

Me artikullin e saj krejt të ri, SALT synon të ndryshojë në thelb metodën që individët mendojnë për pasurinë. “Historikisht, suksesi financiar varet nga kjo ide arkaike e ndërtimit të kredisë, e cila është krejtësisht joproduktive, sepse ne jemi mësuar që ju duhet të shpenzoni para për të marrë hua para dhe bëhet ky cikël toksik i pafund, "DeklaroiAnglisht"Duke marrë idenë e kartës së kreditit tradicionale, duke hequr elementin e pikës së kreditit dhe duke e ndërruar atë për një linjë krediti të siguruar nga kripto, ne po i fuqizojmë njerëzit të kalojnë nga kjo ide e ndërtimit të kredisë në ndërtimin e pasurisë".

Lexo artikullin:  Parashikimi i çmimeve MANA: Decentraland (MANA) Çmimet rriten me 265% në një javë, koha e mirë për të hyrë në MANA?

Në vend që të promovojë konceptin joproduktiv që të jesh i suksesshëm ekonomikisht dhe të zhvillosh kredi duhet të krijosh menjëherë të gjithë detyrimin financiar, të marrësh para dhe të vendosësh disa mënjanë për kursimet e kostos, SALT dëshiron të fuqizojë klientët e saj duke siguruar artikuj që i motivojnë ata të besojnë më shumë për mënyrën e krijimit të pasurisë afatgjatë. Karta SALT është zhvilluar për ta bërë pikërisht atë.

Përfitimet e Kartës SALT

Ndërsa SALT nuk ka ende një partner për sigurimin e kartave, biznesi mbetet në bisedime me partnerë të shumtë dhe ka një vizion të fortë për artikullin e tij të kartës. Pasi SALT të ketë një partner në bord, biznesi do të ketë aftësinë për të rregulluar përfitimet e kartës dhe çdo përfitim të skajshëm. Atëherë, çfarë e bën Kartën SALT të qëndrojë larg kartave të tjera të kripto në treg?

  • Përdorni kartën tuaj kudo, për të blerë ndonjë gjë (pa kosto ose duke ofruar ndonjë nga kriptot tuaja)
  • Mundësuar nga kriptoja juaj, jo nga raporti juaj i kreditit
  • Nuk ka nevojë për kontroll kredie (kriptoja juaj është kredia juaj)
  • Shpenzoni para, jo kripto
  • Fito shpërblime kripto me çdo blerje
  • Siguroni linjën tuaj të kreditit me cilindo prej llojeve tona të sigurisë të mbështetura aktualisht (BTC, ETH, BCH, LTC, PAXG, SALT, TUSD, USDC dhe PAX)
  • Linjë fleksibile kredie dhe afat i hapur
  • Ndihma e klientit 24/7

Si ndryshon karta SALT nga një kredi e mbështetur nga kripto

Ndërsa Karta SALT është e mbrojtur nga pronat tuaja të kriptos, ajo është e ndryshme nga një kredi e mbështetur nga kripto sepse ju mund të zgjidhni për të marrë atë që ju nevojitet, dhe ju thjesht paguani interes për një bilanc ekzistues. Ashtu si një kartë standarde pagese, nëse paguani bilancin çdo muaj, nuk do të keni asnjë interes. Plus, duke pasur një Kartë SALT fizike, ju do të keni mundësinë ta përdorni atë në të njëjtat vende dhe për të njëjtat funksione si karta tjetër e karikimit në portofolin tuaj.

Bashkohuni në listën e pritjes sot për të marrë azhurnimet aktuale në avancimin e Kartës SALT.

Lexo artikullin:  Binance njofton heqjen e tregtimit të juanit kinez (CNY) në mes të goditjes rregullatore

Ju lutemi mbani në mend se duke u regjistruar në listën e pritjes ju pranoni të merrni ndërveprime të marketingut nga SALT. Lista e pritjes nuk siguron që ju do të merrni një SALTCard Karta SALT do të kalojë nëpër kërkesat e përshtatshmërisë, të përbërë nga kufizime gjeografike dhe të qëndrueshmërisë. Tarifat dhe kushtet janë paraprake dhe pësojnë ndryshime në çdo kohë sipas gjykimit të vetëm të SALT.

Lidhu me SALT
Twitter|Facebook|telegram|Instagram| YouTube| LinkedIn

Detajet e kontaktit të medias
Emri i Kontaktit: Kendra Staggs
Emaili i kontaktit: [email mbrojtur]

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju