Analiza e çmimeve SHIB: Çmimi Shiba Inu lë të kuptohet shpërthimi i rezistencës në trekëndësh në rritje mes lajmeve të djegura të shenjave

By Sunil Sharma Botuar para 31 minutash Përditësuar 31 minuta më parë Shkëmbeni 130+ DEX Blini më së miri në

Shkëmbimeve

Binance

Sportsbook

1xbit

Portofol

libër i llogarive By Sunil Sharma Botuar para 31 minutash Përditësuar 31 minuta më parë

Mes paparashikueshmërive rregullative, India & rsquo; Shkëmbimi kryesor i kriptove, ZebPay, kohët e fundit zbuloi listën e Shiba Inu '& rsquo; shenja s SHIB në sistemin e tij, duke iu përmbajtur rrjedhës së Bitpanda, Coinbase Pro, dhe gjithashtuBinance Çmimi SHIB u rrit me rreth 350% nga çmimi i tij i hapjes në tetor duke e çuar kapakun e tij të tregut në vendin e 18 -të në kohën e shtypit, dhe gjithashtu menjëherë plotëson emrin e tij si "& ldquo; DOGE e mrekullueshme &.

shenja për çdo blerje, dhe gjithashtu më pas zvogëlimin e ofertës së saj. SHIB ky të jenë stimuluesit e kërkuar që SHIBUSDT të largohet nga rezistenca aktuale 0.000035?

Mund '& rsquo; s mësoni duke vlerësuar grafitë e rregullta, të përditshme, dhe gjithashtu 4HR Le të SHIBUSDT.of (

shenjë e nisur nga një devijim i favorshëm rutinë në 06 SHIB, pa çmimin Shtator SHIBUSDT me pamje nga linja e modës së devijimit të devijimit 09. Rritja e çmimit të gushtit filloi të qetësohej pak pas goditjes së

Poloniex i lartë i të gjitha kohërave 0.000035, një përmirësim i shëndetshëm dhe i balancuar që '& rsquo; s kërkohet që çmimi të mbetet në lartësinë 0.00005. Pronarët e shenjave SHIB janë të sigurt

SHIB ecuria aktuale e çmimeve pasi RSI mbetet për të anashkaluar nivelin-75 dhe gjithashtu nivelin-25. të (

Shiba Inu) SHIB në periudhën e përditshme, vala e impulsit 380% e krijuar nga devijimi normal i favorshëm në 28 Analiza Ditore e Grafikut

Vjen '& rsquo; 21 merr pjesë gradualisht në një fazë rregullimi në llojin e një grafiku trekëndësh ngjitës. Nga çmimet kryesore që shoferët duhet të kenë parasysh janë RSI-ja e nivelit 75 dhe gjithashtu mbetet të tregtohet mbi nivelin-25; dhe gjithashtu një shpërthim aktual

Dy rezistencë bearish brenda shiritit të 11 [0.00002779] '& rsquo; 21. Tetor, ne vërejmë një shmangie të fshehtë të favorshme si

Gjithashtu çmimet lloje korrente më të mëdha ndërsa RSI krijon lugina të reduktuara në 07 dhe gjithashtu 12SHIB Tetor '& rsquo; do të marrim një imazh më të qartë Ne devijimin e favorshëm në vlerësimin e periudhës 4HR të listuar më poshtë. nga (

Shiba Inu) 4HR SHIB SHIBUSDT gradualisht largohet nga një rrjet zgjerimi i mëparshëm i krijuar nga modele të devijimit bearish dhe gjithashtu të favorshëm në 07 08:00 dhe gjithashtu 20:00 Analiza e Grafikut

, Dhe gjithashtu zhvendoset drejtë në një model grafik trekëndësh në rritje. Modelet e favorshme të devijimit të tetorit në 07

Fshehur 20:00 dhe gjithashtu 12 Tetor 12:00 rekomandon një zgjatje të trendit të tetorit, ku çmimi mund të përshkallëzohet përtej rezistencës 0.000035. Nga, një prishje

Anasjelltas, linja e ndihmës 0.00002058 sigurisht që do të nënkuptonte marrjen e shpejtë të të ardhurave dhe gjithashtu do të ngrinte në thelb pasionin.

Shiba Inu) çmimi SHIB: 0.00002916Nivelet e përditshme

 • Vend --–
 • Mesi: Trendi Afat [H4]: Bullish i fortë
 • Paqëndrueshmëria: 0.00002058 dollarë dhe gjithashtu 0.00002733 dollarë
 • Mbështetje: $ 0.000035 dhe gjithashtu $ 0.000050  
 • Rezistencë 

XRP

Lexo artikullin:  Lojërat e Super Buddah të frymëzuara NFT Drops

 • Trending
 • Analiza e çmimeve
 • : SEC konkurron debatin e "vlimit të oqeanit" të PadisëRipple (BNB)
 • Binance: Analiza e Çmimeve- Zinxhiri Aktiv për Tregimet e të Dhënave të BNB Rriten në Kërkesë, Monedha BNB Do BTC? Të tejkalojë:
 • Analiza e çmimit SHIB: BTC Shiba Inu Çmimi lë të kuptohet shpërthimi i rezistencës trekëndëshi në rritje mes lajmeve të djegura të shenjave
 • Parashikimi i çmimit të Bitcoin ATH po afrohet në 65,000 dollarë afër: BTC në mes të kërkesës së mundshme nga vendet në zhvillim
 • Parashikimi i Çmimit të Bitcoin $ 60,000 Vazhdon të shpërthejë në mes: Zbavitje e blerjes së balenave
 • Crypto Crackdown në Bitmain për të ndaluar dërgimin e Antminers LinkedChina këtë Tetor

Facebook Twitter 224 në Sunil Sharma është një pronar biznesi serik dhe gjithashtu në fakt ka operuar në dhomën e blockchain dhe kriptovalutave për 2 vjet aktualisht. Artikuj Sunil ai bashkë-themeloiParaprakisht Govt mbështeti fillimin e Indisë Mendon dhe gjithashtu aktualisht është Kryeredaktor dhe gjithashtu CEO në SquadX, një fillestar fintech. Coingape në fakt ka lëshuar më shumë se 100 artikuj të shkurtër mbi kriptomonedhën dhe blockchain dhe gjithashtu ka ndihmuar në të vërtetë një numër të ICO -ve në suksesin e tyre. of ka bashkë-dizajnuar trajnime tregtare për rritjen e blockchain dhe gjithashtu ka mbajtur në të vërtetë shumë takime në të kaluarën. Ai atë në Ndiqni në @sharmasunil8114 dhe gjithashtu lidheni me të në sunil (at) coingape.com Twitter– I mëparshëm

Ravendex, Shitja Private Vazhdon me Pikë referimi 60% Shitet nga MVP -ja e Tokenëve të Alokuar për të Lëshuar T4 2021 Para Përfundimit të XRP

Tjetër

: SEC konkurron debatin "vloni-oqeanin" e padisëRipple

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju