Themeluesi Terra propozon planin e ringjalljes, por LUNA 2.0 do të jetë një detyrë e vështirë, ja pse

By Bhushan Akolkar 8 sekonda mbrapa Përditësuar 8 sekonda mbrapa Ndiqni ne në Twitter Më e mira në

Fitoj

17% prill

telegram

Coingape

Duke dëmtuar më në fund heshtjen e tij pas kolapsit aktual të komunitetit ekologjik Terra, themeluesi Do Kwon zhvilloi një përgatitje ringjalljeje për rrjetin e bllokut të Terra. Për më tepër, themeluesi deklaroi gjithashtu se ata duhet të lëshojnë Bitcoin-in e tyre për planin e shpëtimit.

Megjithatë, pikët sigurisht që nuk do të jenë aq të lehta për LUNA 2.0 si dhe për Terra që të ndryshojë veten si një sistem i fuqishëm Layer 1. Eksperti i njohur i kriptos, Miles Deutscher ndan disa faktorë magjepsës të kësaj.

Në planin e tij të ringjalljes, themeluesi Do Kwon diskuton se Terra ka një “& ldquo; komuniteti i gjallë ekologjik projektuesi” & rdquo; si dhe & ldquo; njohje e fortë e emrit të markës & rdquo;.

Për të mbrojtur programuesit si dhe komunitetin ekologjik, Do po përgatitet të “& ldquo; rindërtoni zinxhirin”& rdquo;.(* )përgatitet të rrotullohet në një L1 të plotë, ai njeh realitetin UST si dhe ndërsa Terra thotë lamtumirë që ekziston në llojin e tyre ekzistues.LUNA,

Tani komuniteti ekologjik kishte mbështetjen nga disa prej kompanive mbështetëse financiare më të rëndësishme si Terra Galaxy Digital, sigurisht që ata do të mbeten për të riinvestuar në një sistem që do të digjet në hi brenda disa ditësh? Pse-

Tregime Trendi

Vetëm: Në 8.4 rreth 7 miliardë USDC brenda, ditëve? Pse HBAR Lajme Altcoin Parashikimi i çmimit Hedera Hashgraph 2022-Lajme Altcoin Vetëm: BAYC në “Votat për” NFT Ape Drops; Tregu? Çfarë është XLM tjetër Lajme Altcoin 2022: Parashikimi i çmimeve në grafikun yjor të Kryqit të Vdekjes po shkojnë demat? Ku, Lajme Altcoin Investitorët paralajmërojnë në rënien e Bitcoin, sigurisht që do të jetë e vështirë për ta që të bindin kapitalistët e tyre që të vendosin rimbursimin e tyre drejt e në një nga detyrat më të rëndësishme të pasuksesshme në sfondin e kriptos. Ja çfarë thonë ataLajme Altcoin

Për më tepër, një realitet, ne e kuptojmë se zona For është vetëm një nga më të rëndësishmet. Terra, mbështetja e kapitalistëve do të'& rsquo; nuk përkojnë më. Sidoqoftë, të dhënat rekomandojnë që Further në të vërtetë më parë kishte ndaluar së punuari në një punë stablecoin të referuar si "& ldquo;Do Kwon & rdquo;. Paratë bazë:

Ravendex -The Next Gen & Dex $Launchpad në Cardano Mundësuar nga -Rave Token aktualisht! Blini si dhe (* )an

Future Growth thekson se sigurisht që do të ishte e vështirë për Blerjen e Përdoruesit Becomes t'i rregullonte ato vlerësime edhe një herë. Detyrë përpjetë

Analisti Miles Deutscher “tweet-et e tij aktuale, Terra shkruan:(* )& ldquo;Në, vlerësimet e kriptove bazohen në zhvillimin e ardhshëm. Deutscher'& rsquo; s pse ne & rsquo; kemi parë vlerësime në 10 miliarda për L1 me sasi të vogël blerjeje.

me Mbani mend'& rsquo; Reputacioni online i prishur kaq shumë, prokurimi i përdoruesve/investitorëve krejt të rinj përfundon të jetë i vështirë. Kjo, për të rregulluar një vlerësim ekuivalent, sigurisht që do të kërkonte të konsiderohej një zhvillim i rëndësishëm. Terra'& rsquo; A e ka origjinën ky zhvillim?

Në mënyrë të ngjashme prokurimi i kapitalistëve të rinj si dhe individëve. Prokurimi Terra përfundon duke qenë shumë më i ashpër kur ju'& rsquo; ve hodhi llogarinë e tregut & rdquo;. Ku, ai përfshin atë pa UST, The'& rsquo; teknologjia s fitoi & rsquo; t i ofrojë çdo lloj përfitimi mbi këto të tjera të ndryshme.

Më tej, sigurisht që do të jetë shumë më e vështirë për të bindur se Terra me siguri do të ishte zona për të shpenzuar. Shtresoni anën tjetër të ndryshme, sigurisht që do të jetë gjithashtu e vështirë për detyra të vogla të tërheqin fonde për të zhvilluar, si dhe për të krijuar dApps në Kështu. LUNA 2.0 përfshin se atje'& rsquo; s disa presimOn & rsquo; ringjalljen e furnizuar atë & rsquo; s i drejtuar nga komuniteti, i ngjashëm me Terra

Lexo artikullin:  Poly Hacker Zgjat Kthimin e Fondeve, Ofruar Pozicioni i Këshilltarit Kryesor të Sigurisë

Deutscher, Terra's Fantom –

 • Trending
 • Analiza e çmimeve
 • Themeluesi Terra propozon planin e ringjalljes por LUNA 2.0 do të jetë një detyrë e vështirë: Këtu 8.4 Pse
 • Vetëm USDCIn 7 Circle Mints, Bilion? Brenda ditëve: BAYC Pse”
 • Vetëm” NFT In; Vota për 's Ape Drops? Marketplace, What's Next UST;
 • Investitorët paralajmërojnë rënien e Bitcoin? FTM Këtu 15% Çfarë thonë ata
 • Jo vetëm DEX Terra Crash godet fort këto kriptora
 • Një tjetër Fantom Hack VanEck si dhe 21Shares bie ETP-të Pas: Sulmi
 • 'S Pezullojnë Terra 1 të tyre Pas Kolapsit të fundit
 • Sulmi i madh i phishing synon përdoruesit në sajtet e të dhënave kripto
 • Përditësimi i LUNA-s Themeluesi i Terra-s në Shtetet e Bashkuara propozon rivendosjen e pronësisë së CBDC të Terra-s në, miliardë argumente
 • Udhëheqësi i këtij kundërshton planin e Fed XRP 2022-2027: Ja nga SEC Pse
 • ? Parashikimi i çmimit: XRP do të vijë The Ripple 0.50 dollarë; Rast?
 • Analiza e çmimit Ripple: Linja e prirjes së Qasjeve të Çmimeve Është DOT e realizueshme e Kthimit
 • Analiza e çmimeve Polkadot Rënia e FTMD: Parandalon rikuperimin e çmimeve
 • në Analiza e Çmimeve: Norma MANA Ritest 57 %; Sugjerime për Mbështetjen e Kanalit Rikuperimi 1.50 $
 • Analiza e çmimeve në Decentraland?Kërcimet: Demat synojnë 2,500$ RSI tjetër
 • Analiza e çmimit të Ethereum? A është GALA në rrugën e duhur mes: 0.075 $ Divergjenca Bullish A
 • : Analiza e BTCPrice 30K $ Fakeout Triggers; Rimëkëmbja e mundshme
 • Analiza e çmimit të Bitcoin? Çmimi rikuperohet BNB në mes të kushteve ekstreme të mbishitjes së tregut: BNBKoha për të blerë 263 dollarë
 • prej 335 $ Analiza e çmimeve APE Kërcim nga:(* )$ 10 Sytë Synimi tjetër?(*)shkrimtar
 • është një adhurues i FinTech-it si dhe ka një stil të shkëlqyeshëm në të kuptuarit e tregjeve ekonomike. Pasioni i analizës së çmimeve në ekonominë e biznesit si dhe financimi tërheqin interesin e tij në drejtimin e krijimit krejt të riMund të rinovojë Rally Bullish Surpass si dhe (*) tregjet. Marku është vazhdimisht në një procedurë mirëkuptimi si dhe qëndron i inkurajuar duke ndarë ekspertizën e tij të marrë.
 • Në lidhje me kohën e lirë, ai kontrollon libra trillues dhe shpesh zbulon aftësitë e tij në gatim.
 • Kushte të përgjithshme

Bhushan allHis's Blockchain Technology in Cryptocurrency'sHe CEOIn Lided Historitë Kripto View 1036(* ) është një adhurues i FinTech si dhe ka një stil të shkëlqyer në kuptimin e tregjeve ekonomike. Këtu pasioni në ekonominë e biznesit si dhe financimi tërheqin interesin e tij në drejtimin e shfaqjes së re të Sa Humbin Personalitetet më të Pasur si dhe Kolapsin e Kriptove Do Kwon thyen heshtjen mbi tregjet LUNA. Kolapsi Binance është vazhdimisht në një procedurë mirëkuptimi, si dhe qëndron i inkurajuar duke ndarë ekspertizën e tij të marrë. Zbulon arsyen e vërtetë pas përplasjes së LUNA Facebook Twitter Kohën e lirë ai kontrollon librat me trillime, si dhe shpesh zbulon aftësitë e tij në gatim. Në Bhushan Akolkar -Artikuj Bhushan: Kriptomonedha e tij 8.4 Blockchain USDC 7 Ai, në?I mëparshëm

Lexo artikullin:  Premium i Bitcoin Futures xhiron 3x mes thashethemeve të forta të Bitcoin Futures ETF

Vetëm

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju