Shenjë UFO, monedha kriptomonedhë që shkoi orë virale pas nisjes

Mesazhi i renditur më poshtë është një post reklamues që nuk është kompozuar nga reporterët e comCryptonews.

disk fluturues

Ashtu si disa tregje, ka konkurrentë të majmë në globin e kriptovalutave. Që nga prilli i vitit 2021, ka më shumë se 10,000 lloje të ndryshme monedhash elektronike dhe gjithashtu simbole për mbi 300 milion klientë të çantave të bllokimit në të gjithë botën. Prandaj, që një kriptovalutë e re si UFO Token të marrë normën e interesit të mijëra vetëm disa orë duke pasur parasysh që nisja e tij mund të jetë një shenjë e kapacitetit të saj fantastik.

Aspekti i blerjes së kriptomonedhës që tërheq shumë individë tek ajo është se ajo ju përdor një mjet për të zhvilluar gamën tuaj të gjerë në të ardhmen. Dhjetëra qindra shërbime në të gjithë botën sigurisht që do t'ju mundësojnë të shpenzoni për produktin ose shërbimet e tyre përmes kriptovalutave. Me të vërtetë, avantazhet që përfshijnë pasjen e tyre janë të mëdha, dhe gjithashtu UFO Token përdor të njëjtën gjë.

UFO ose The Truth Token është një shenjë plotësisht e decentralizuar e prezantuar në 1 korrik 2021. Ajo i përmbahet një stili ndërgalaktik, duke e bërë atë të veçantë dhe gjithashtu shumë më intrigues për ata që dëshirojnë të blejnë kriptovaluta të reja. Sidoqoftë, faktori kryesor që zuri uebi nga tornado është aftësia e tij tërheqëse. Siç do ta njihte me siguri një person që mendon për kriptovalutat, e mundur është vetëm një nga aspektet më të rëndësishme për të menduar para shpenzimeve.

Dymbëdhjetë orë pas nisjes së tij, sasia e tij, ose sasia e plotë e tregtuar, në të vërtetë ka arritur në 18 milion dollarë. Vetëm kjo mund të jetë një shenjë fantastike e nevojës në të ardhmen dhe gjithashtu kostoja e UFOToken Ajo që e bën këtë shenjë shumë më të shkëlqyeshme është se ajo mori një mijë pronarë për shkak të një kohe të shkurtër. Nëse e krahasoni atë me ato që kanë arritur në të vërtetë kriptovalutat e ndryshme të reja, mund të shihni se kjo ka kaluar thjesht shkëlqyeshme.

Në të njëjtën kohë saktësisht, lagjja e saj u zgjerua gjithashtu po aq shpejt. Brenda një dite, mijëra ishin lidhur në të vërtetë me UFO Token më Twitter, Instagram, dhe gjithashtu Telegram për të zbuluar ndihmën e tyre dhe gjithashtu zbuluar supozimet e tyre të mëdha për kriptovalutën. Kjo është arsyeja pse ajo në të vërtetë ka goditur drejtimin e sistemit të kriptos DEXTools.

Lexo artikullin:  PR: Pse 7tron.io mund të bëhet një nga aplikacionet më të mira të TRON DA

Ditën tjetër, qindra pronarë morën pjesë, dhe gjithashtu ajo në të vërtetë sapo ka ngritur ditë për ditë. Në të vërtetë, sasia e tij e përditshme aktualisht ka arritur në pak më pak se 2 milion dollarë, dhe gjithashtu kufiri i saj i plotë i tregut shkon në më shumë se 35 milion dollarë, bërë në vetëm një javë.

Për një kriptovalutë që shpesh është në trend është gjithashtu një tregues i jashtëzakonshëm se është optimale për ju ta blini atë. Kostoja e një shenje kuptohet nga pjesëmarrja e lagjes së saj. Kjo sugjeron që nëse blini UFO Tokens aktualisht, ka shumë të ngjarë që të bëni një shumë parash në të ardhmen. Siç pretendojnë dizajnerët, duke bërë kështu sigurisht që do t'ju fitojë një biletë për në Hënë.

Në të vërtetë, UFO Token pësoi ndër lançimet më të mira të kriptovalutave ndonjëherë më parë, dhe gjithashtu regjimi i tij thjesht po fillon. Në javë shtesë, muaj, dhe gjithashtu vite për të gjetur, nuk ka informim se sa shtesë do të meritojë me siguri. Nuk ka asnjë shans të rritet akoma.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju