Pse Projektet Kanë nevojë për një IEO?

Mesazhi i renditur më poshtë është një post reklamues që nuk është kompozuar nga reporterët e comCryptonews.

IEO

Cryptocurrency si dhe modelet e financimit të punës në blockchain në të vërtetë janë transformuar për shumë vite. Ndërsa Oferta Fillestare e Monedhave (ICO) kontrollonte skenat në fazat paraprake të investimeve financiare kripto, 2 vitet e fundit në të vërtetë kanë parë IEO të marrin kontrollin pas rënies së mëparshme. Shumë krijues të vendeve të punës kripto sot janë duke shtuar burimet për projektet e tyre krejt të reja me IEO. IEO mori kontrollin e skenës së mbledhjes së fondeve pas rasteve të konsiderueshme të mashtrimit të ICO-së. Por pse u duhen këtyre projekteve kripto një IEO?

IEO janë konfirmuar në të vërtetë për t'u dhënë përparësi thelbësore kapitalistëve, si dhe projekteve njësoj. Ndërsa krijuesit e vendeve të punës mund të kenë akses në fonde shtesë nga një gamë e madhe e lagjeve kapitaliste në sistem, kapitalistët me të vërtetë ndihen më të sigurt se fondet e tyre me siguri do të përdoren mirë siç sugjerohet në planin e firmës. Përveç rritjes së fondeve për fillestarët, IEO në të vërtetë kanë konfirmuar mjaft të dobishme për fillestarët tipikë, duke qenë se ata nuk kanë nevojë të njohin blockchain. Për më tepër, IEO-të janë më të përballueshme si dhe më të lehta në të ardhmen sesa IPO-të.

Aty specifikohen shpërblime që mund t'i shtyjnë krijuesit të shikojnë një IEO si një ndryshim ndaj rritjes së fondeve. Këto shpërblime bazohen në dimensionin e firmave.

Për një punë me plane minimale buxhetore, IEO zakonisht vijnë duke i ndihmuar ata të rrisin fondet. Për shembull, kur një punë aktualisht ka një kapital të sigurt, pronarët mund të vendosin të rrisin fondet për një punë krejt të re të lidhur me atë të vjetër. Ata nuk kanë nevojë të ofrojnë punën fillestare për të rritur fondet, por akoma mund të lëshojnë një IEO për t'u tërhequr nga kapitalistët. Hyrja e kapitalistëve në bursë sigurisht që do t'u lejojë pronarëve të punës të rrisin fondet për të filluar një punë krejt të re. Kapitalistët sigurohen për vërtetësinë e një pune të tillë bazuar në suksesin e asaj të mëparshmes.

Lexo artikullin:  Krahasuar DAO -të e njohura: Kush është fituesi?

Për fazat paraprake dhe ato mesatare fillestare, një IEO sigurisht do të ndihmojë në sa vijon:

  • Ato kursejnë çmimet e shpenzimeve për zhvillimin e marrëveshjes së tyre të mençur
  • Reklamim dhe marketing falas në bursat që aktualisht kanë një pishinë të madhe noti në lagjet e kapitalistëve.
  • Shënjestrimi i lehtë si dhe i shpejtë i blerësve të shenjave / monedhave si dhe kapitalistëve në sistem
  • Hyrja e lehtë në pishinën globale të kapitalistëve, duke parandaluar kështu udhëzimet e banimit, të tilla si ato në Shtetet e Bashkuara.

Për projekte të mëdha të drejtuara nga firma të mëdha kripto

  • Mundësi e lehtë për likuiditet të shpejtë
  • Ka pak ose aspak pengesa administrative
  • Mundësia për mbrojtje inteligjente të kërcënimeve
  • Pengesa të ulëta të investimeve financiare
  • Më mirë sesa Oferta Publike Fillestare (IPO) në lidhje me çmimin.

ExMarkets është një sistem kryesor shkëmbimi si dhe IEO Launchpad më energjik i globit që lejon krijuesit ose pionierët të detajojnë IEO-t e tyre si dhe të shtojnë fondet për projektet e tyre. Sistemi ka një pishinë të madhe noti kapitalistësh të përgatitur që bien dakord të shëtisin me projekte që ata me të vërtetë ndjehen në formë, si për qëllimet e tyre të përkohshme ashtu edhe për ato afatgjata. Shkëmbimi ka një grup unik për të ekzaminuar punën tuaj si dhe për të garantuar se kalon një nga standardet më thelbësore që kapitalistët po përpiqen të gjejnë siguri dhe siguri, të cilat janë siguria dhe siguria e parave të tyre si dhe drejtimet e zhvillimit të punës. Ju mund të regjistroheni me IEO Launchpad më energjik të globit si dhe të fitoni qasje te kapitalistët në të gjithë globin për të rritur likuiditetin e punës suaj.

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju