Portofoli XDEFI, Portofoli i Shfletuesit i ndërtuar për DeFi, njofton publikimin e tij publik

By blockchainnews Botuar 17 orë më parë Përditësuar 17 orë më parë Shkëmbeni 130+ DEX Blini më së miri në

Shkëmbimeve

Binance

Sportsbook

1xbit

Portofol

libër i llogarive By blockchainnews Botuar 17 orë më parë Përditësuar 17 orë më parë

Londër, Angli, 12 tetor 2021,

Portofoli XDEFI në fakt ka lansuar publikun e saj jashtëzakonisht të përgatitur për portofolin, aktualisht në dispozicion në të Dyqani i Chrome Portofoli XDEFI është ndërtuar me DeFi dhe gjithashtu individë të fuqisë NFT, me atribute të përparimit si Ape Mode që ripërcaktojnë përvojën e normës në një portofol kripto.

Modaliteti i majmunit të Portofolit XDEFI përdor një formulë ekskluzive të gazit për të garantuar që blerjet të hyjnë në bllokun e mëposhtëm, pa gaz të shpërdoruar. Përdoruesit mund të kalojnë në modalitetin e majmunit për të marrë një tarifë për blerjet e tyre thelbësore edhe kur rrjeti është i bllokuar.

"Në DeFi dhe gjithashtu NFT, norma është alfa," tha ilemile Dubi é, CEO dhe gjithashtu themelues i XDEFI Wallet "Ape Mode sigurisht që do të jetë një anë e rëndësishme për individët e XDEFI Wallet. Me XDEFI, individët nuk duhet të humbasin kurrë më një shans si rezultat i një marrëveshjeje të ngadaltë. "

Portofoli XDEFI është krijuar për moshën e shumë zinxhirëve, duke lejuar individët të zhvendosen në mënyrë perfekte midis procedurave dhe gjithashtu të përfshijnë menjëherë zinxhirë të rinj. Aktualisht, Portofoli XDEFI përbëhet nga zinxhirë që nuk janë të disponueshëm për MetaMask siç janë THORchain dhe gjithashtuTerra Support for Ethereum dhe gjithashtu rrjetet e ndryshme EVM të tjera janë të integruara dhe gjithashtu XDEFI Wallet sigurisht që do të përfshijë shpejt ndihmën për Avalanche, Arbitrum dhe gjithashtu Solana

Ndërsa NFT -të mbeten të jenë shumica e peizazhit kripto, Portofoli XDEFI është ndërtuar për NFT -të. Portofoli XDEFI përdor zbulimin e automatizuar të NFT-ve dhe gjithashtu një rrjet të ekranit të ekranit NFT të rregullueshëm drag-and-drop.

Portofoli XDEFI ka përfshirë në fakt një alternativë të re Buy Crypto, duke lejuar individët të sjellin fiatin e tyre direkt në DeFi përmes palëve të tretaRamp

Portofoli XDEFI mbështetet nga një sërë fondesh të përqendruara në DeFi dhe gjithashtu financues të përpjekjeve, pasi kohët e fundit ka rritur 6 milion dollarë amerikanë nga Kapitali i mekanizmit, Kapitali i sfidës, Kërkimi Alameda, Sino Global Capital, Animoca Brands, Morningstar Ventures, dhe gjithashtu CoinGecko, përveç kontraktorëve të ndërtimit të DeFi si Darren Lau, Mark Zeller, Scoopy Trooples, dhe gjithashtuMariano Conti

Lexo artikullin:  Vështirësia e Minierave Bitcoin është vendosur të bjerë në nivelin e qershorit 2020 këtë fundjavë

Portofoli XDEFI numëron mbi 27,000 individë beta në ditë dhe gjithashtu është aktualisht në dispozicion në Dyqani i Chrome.

Rreth Portofolit XDEFI
XDEFI është kuleta më e shpejtë në botë DeFi & & NFT. Individët e portofolit XDEFI mund të përdorin "Ape Mode", një strategji e përparuar që garanton se blerjet janë të rafinuara në bllokun e mëposhtëm, në të gjithë blloqet Terra, THORchain, Ethereum dhe EVM, dhe gjithashtu Bitcoin Bitcoin portofoli gjithashtu paraqet NFT nga të gjitha zinxhirët në një dizajn të vetmuar në Instagram galeri. Grupi i 20 i XDEFI ka selinë në Londër dhe gjithashtu mbështetet nga emrat kryesorë në DeFi dhe gjithashtu NFT.

kontaktet
  • Christine Janumala
  • [email mbrojtur]

  • Trending
  • Analiza e çmimeve
  • Rrjeti fillestar Blockchain Startup Arcana mbyllet me rreth 2.3 milion dollarë për të ndërtuar hapësirën më të përshtatshme për zhvilluesit dhe gjithashtu platformën e privatësisë
  • Corsair World DeFi: "Ne aktualisht u siguruam pronarëve fillestarë 700% në vetëm një muaj"
  • Thyerja: Kryebashkiaku i Miamit zbulon planin për të paguar punonjësit e qytetit në Bitcoin ($ BTC)
  • Parashikimi i çmimit të Bitcoin: BTC po afrohet me ATH afër 65,000 dollarë në mes të kërkesës së mundshme nga vendet në zhvillim
  • Parashikimi i çmimit të Bitcoin: BTC vazhdon shpërthimin në 60,000 dollarë në mes të një bredhje balene
  • Crypto Crackdown: Bitmain për të ndaluar dërgimin e Antminers në Kinë këtë Tetor

I mëparshëm

Ishujt Kawaii, një lojë për të fituar NFT, vendos të nisë IDO-në e saj të parashikuar

Tjetër

Rrjeti Celsius tërheq 400 milion dollarë në financim pavarësisht shqetësimeve rregullatore

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju