Padia XRP: SEC pretendon argumentin e "valoj-oqeanit" të Ripple

By Palak Malhotra Botuar 1 orë më parë Përditësuar 1 orë më parë Shkëmbeni 130+ DEX Blini më së miri në

Shkëmbimeve

Binance

Sportsbook

1xbit

Portofol

libër i llogarive By Palak Malhotra Botuar 1 orë më parë Përditësuar 1 orë më parë

Përparimi më i fundit në kostumin XRP pa përgjigjen e SEC për Ripple '& rsquo; letrën e rezistencës ndaj ankuesit '& rsquo; sLetter Motion Eksplorim bindës i regjistrimeve 'të të akuzuarve & rsquo; konferenca të brendshme, ku Garlinghouse &, Larsen dhe punonjës të tjerë të ndryshëm thelbësorë biseduan mbi tema që kanë të bëjnë me mosmarrëveshjet në padi. Në këtë faktor, shembulli në fakt është bërë një garë forca, me të dyja festimet duke përdorur, ndërsa në të njëjtën mënyrë kundërshtojnë njëri -tjetrin '& rsquo; s & ldquo; argument sfidues & rdquo;

E fundit '& rsquo; nevoja e vlimit të oqeanit është prerazi e papërshtatshme me mbrojtjen e TheRipple SEC deklaruar se ankuesi '& rsquo; s kërkesa është jashtë proporcionit, ofroi sasinë e madhe të produktit të krijuar aktualisht në eksplorim. Rregullat Federale, sot ne pamë The

Sidoqoftë, duke këmbëngulur që SEC mund të regjistrojë shpejt regjistrimet dhe më pas shfletoni mesazhin e regjistruar për të kryer një kërkim të besueshëm dhe gjithashtu të besueshëm, në vend që të përjetoni mijëra prej tyre në të njëjtën kohë.argumenti "& ldquo; Ripple the

dhe gjithashtu të dy në fakt kanë treguar me regjistrimet e tyre në lidhje me këtë SEC thjeshtësinë e të dashurit me të cilën mund të përgatiten regjistrimet e regjistrimeve. Ripple miraton Motion '& rsquo; Mendimi s se nuk ka pajisje kërkimi të dobishme për regjistrimet, madje mund të përgatisë regjistrime, siç kanë bërë aktualisht të dyja festimet, dhe gjithashtu të drejtojë emra kujdestarësh dhe gjithashtu kërkime për fjalë kyçe siç ka siguruar në të vërtetë për e-mail dhe gjithashtu mesazhe Ripple. Zgjedhja e Ripple sigurisht që do të shfaqet për të krijuar një problem të parëndësishëm për shkak të vlerës së argumentit të provës dhe burimeve të ofruara për Slack. "& Rdquo; Kjo nënkupton (*") të & ldquo; mosfunksionim & rdquo; kërko Ripple në mënyrë të ngjashme pohon se

SEC & rsquo; s Ripple që i përket gjendjes së shtyrë të

SEC është shkelësi & rsquo; s gabim në vetvete. Kompensimi i Ripple specifikon që nëse shkelësi nuk do të & # rsquo; në fakt nuk i kemi mbajtur detajet nga argumenti, së bashku me ndalimin e punës për të shfletuar koleksionin e tij për regjistrimet pranuese pasi që Motion sigurisht që nuk do të merrej me një aktivitet tjetër që përfshin eksplorim. The, SEC tha se Ripple '& rsquo; kërkimi nuk është bërë kurrë për të përcaktuar regjistrimet pranuese për të filluar me atë që e bën ankuesin '& rsquo; shembull për të nxitur eksplorimin edhe më të fuqishëm.Për më tepër “& ldquo; (*) varësia e aktivitetit paraprak, SEC -u zbuloi atëRipple & rsquo; s supozohet & ldquo; kërko & rdquo; e regjistrimeve nga “& ldquo; emri i konferencës & rdquo; dhe gjithashtu & ldquo; kujdestar & rdquo; emri, ishte shumë keqfunksionues. ”& rdquo;

: Gjatë: Ripple "vlon-oqeani" i SEC (BNB)

  • Trending
  • Analiza e çmimeve
  • Thyerja: Vladimir Putin thotë se kriptovalutat mund të bëhen valutë e pagesës legjitime
  • XRP Lawsuit-law zinxhiri SEC pretendon Ripple për argumentin BNB
  • Binance, Analiza e Çmimeve BNB Në BTC? Shfaqjet e të Dhënave Rriten në Kërkesë: Monedha BTC ATH do të jetë 65,000 dollarë Më e madhe se: BTC
  • Parashikimi i çmimit të Bitcoin 60,000 dollarë po afrohet afër: në mes të kërkesës së mundshme nga vendet në zhvillim
  • Parashikimi i çmimit të Bitcoin do të vazhdojë shpërthimin në mes të argëtimit të blerjes së balenave 296
  • Crypto Crackdown & & Bitmain '21 grad, Stop Shipping Antminers është një reporter i GenZ me histori në Kinë këtë tetor
Lexo artikullin:  Një Projekt NFT Top sheh më shumë se 115 milion dollarë në shitje në një javë

Palak Malhotra gazetari & & LIDHJE PUBLIKE. Artikuj Gazetaria Gape, Mass Comm është një reporter i ri i kriptove që po bëhet gati për Palak 3.0 Lifestyle SHIB At Coin: Palak of Web (BNB) I mëparshëm

: Analiza e Çmimeve- zinxhiri Shiba Inu Çmimet Lë të kuptohet Breakout për rezistencën trekëndëshe në rritje të BNB-së në mes të lajmeve të djegura të shenjave

Tjetër

Binance, Analiza e Çmimeve BNB Në BTC? Shfaqjet e të Dhënave Rriten në Kërkesë

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju