Fondacioni 1inch lëshon 3 milion $ program për krijuesit e DeFi

Programi jep sigurisht do të shpërndahet tek dizajnerët gjatë 12 muajve në vijim përmes simboleve 1INCH.

Fondacioni 1inch fillon programin e granteve prej $ 3 milion për zhvilluesit e DeFi

Fondacioni 1inch, kompania bamirëse e koleksionistit të shkëmbimit të decentralizuar 1inch, në të vërtetë ka lënë mënjanë 3 milion dollarë për përmirësimet e metodës së re të parave, si komponent i një programi që synon programuesit.

Gjatë 12 muajve në vijim, Fondacioni 1inch me siguri do të paguajë për detyrat në respektimin e klasifikimeve: rritja e rrjetit, rritja e lagjeve, si dhe studimi, si dhe analiza.

Klasifikimi i rritjes së rrjetit synon mbledhjen e artikujve, prodhuesit e automatizuar të tregut, librat e xhepave, procedurat e shtresës-2 si dhe kombinimet që sjellin 1inch API.

Për rritjen e lagjes, detyrat e kualifikuara përbëhen nga produkte udhëzuese, takime në lagje si dhe hakathone.

Në klasifikimin e studimit, si dhe në analizat, Fondacioni 1inch dëshiron të paguajë detyra rreth analizave të informacionit si dhe studimit.

Projektet që sapo kanë filluar kohët e fundit në financimin e decentralizuar, ose DeFi, si dhe nuk kanë asnjë sfond të mëparshëm financimi janë të kualifikuar për t'u përdorur, deklaroi Fondacioni 1inch. Pas dërgimit të një aplikimi, kandidatët e kualifikuar me siguri do të jenë të mirëpritur për një takim për të identifikuar mundësinë e dhënies. Fituesit me siguri do të marrin një marrëveshje zyrtare të dhënies si dhe do të fillojnë procedurën e bordit.

Related: Fondacioni 1inch përmirëson strukturën e administratës

Fondacioni 1inch gjithashtu zbuloi se ai në të vërtetë i ka dhënë dhënien e tij fillestare prej $ 100,000 në simbolet 1INCH për DeNet, një hapësirë ​​depozitimi të decentralizuar si dhe sistemin e organizimit.

"Koncepti i DeNet bazohet në përdorimin e hapësirës së papërdorur në disk në kompjuterët personal për ruajtjen dhe pritjen e dApps," përshkroi Fondacioni.

Rrjeti 1inch u prezantua zyrtarisht në prill të këtij viti, megjithëse detyra në të vërtetë ka hyrë në radarin e shikuesve të kriptove për një kohë më të gjatë, pasi ka shpërthyer në skenë gjatë një hakathoni ETHGlobal të Nju Jorkut në maj 2019. Si CryptoPumpLajmet e raportuara, 1inch prezantoi aplikacionin e saj celular në iphone Apple në Prill Kohët e fundit, metoda ekspozoi një stacioncoin të ri të fiksuar në dollarin amerikan.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju