Axe zbulon drejtimin e kufizuar të spërkatjes së trupit me temë Dogecoin

Axe është i gatshëm të zbresë në një ekzekutim të kufizuar të një spreji trupor me temë Dogecoin të quajtur "Dogecan", i cili quhet shfaqja e një "misku të ulur".

Axe zbulon drejtimin e kufizuar të sprejit të trupit me temë Dogecoin

Prodhuesi popullor i artikujve për larjen e meshkujve, Axe është gati të prezantojë një ekzekutim të kufizuar të Dogecoin (DOGE) - sprej trupi me temë të quajtur "Dogecan".

Dogecans Axe sigurisht do të ofrohet plotësisht falas, me klientët e motivuar të regjistrohen në faqen e internetit të kompanisë për një mundësi për të marrë një kuti. Sidoqoftë, projekti i reklamimit dhe marketingut duket se nuk është i disponueshëm për entuziastët e DOGE përtej SH.B.A.

Biznesi aktualisht u ka dërguar shembuj të hershëm personazheve të shquar të Dogecoin, të përbërë nga themeluesi i Dogecoin Billy Markus, llogaria e shquar e Twitter Dogecoin Rise, dhe gjithashtu artisti dhe mbështetësi i DOGE Lil Mook.

Projekti i reklamimit dhe marketingut u ngacmua fillimisht në Prill rreth Doge Day, me Axe duke këmbëngulur se sigurisht do të gjeneronte një nevojë për spërkatje trupi "me aromë kripto" për të DOGE të shkonte përtej $ 1.

Pavarësisht se DOGE nuk goditi kurrë markën 1 dollarë, kompania në të vërtetë ka vazhduar me gjenerimin e sprejit të trupit, duke shpjeguar artikullin se kishte një "myshk të ndezur". Paketimi i anti-djersës përbëhet nga një kartë që kontrollon:

"Ne do të shkojmë në Hënë, në këtë mund të gjeni kripto-besimin që ju nevojitet për të arritur atje."

Që nga vazhdueshmëria e lartë e DOGE prej 0.73 dollarë më 8 maj, norma e kriptomonedhës së supozuar të preferuar të Elon Musk në të vërtetë ka rënë me 76.1% për të pushuar në 0.17 dollarë sot, sipas informacionit nga Co inGecko.

Megjithë modelin e rënies së DOGE drejt përfundimit të tremujorit të dytë, CryptoPumpKohët e fundit, lajmet raportuan se sasia e përditshme e DOGE u rrit praktikisht 13 herë gjatë tremujorit të dytë, duke shënuar afërsisht afërsisht 2 miliard dollarë.

Related: Greva e DOGE: Bashkë-krijuesi godet kripton si 'teknologji konservatore hiper-kapitaliste

Lexo artikullin:  Njeriu Shanghai: Media Crypto mbyllet, problemi thjesht përsëritet, nxjerrja e legjislacioneve është e dobishme?

Ax nuk është ndërmarrja konvencionale që në të vërtetë ka reklamuar memecoin e preferuar nga kulti, duke u regjistruar me ngjashmërinë Slim Jims, Snickers, dhe gjithashtu Milkyway - që të gjitha lirisht të njohura Doge Day në 20 Prill.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju