Shkëmbimi i kripto nuk ndihmon vetëm klientët të shpenzojnë, por i ndihmon ata të kursejnë

Një platformë thotë se dëshiron të jetë më shumë sesa një shkëmbim kripto për klientët e saj dhe ka nisur një shërbim të ri që u mundëson atyre të rrisin pasuritë e tyre dixhitale.

Shkëmbimi i kripto nuk ndihmon vetëm klientët të shpenzojnë, por i ndihmon ata të kursejnë

Një shkëmbim kripto ka nisur një mjet të ri që paguan interes për dhjetëra kriptovaluta.

CoinZoom thotë se po përpiqet të jetë më shumë sesa një shkëmbim kripto për klientët e saj - duke ofruar një mjedis ku ata mund të investojnë dhe të shpenzojnë pasuritë e tyre dhe t'i shikojnë ato të rriten.

Karakteristika e re, e cila quhet CoinZoom Fito, do të shfaqet në javët e ardhshme. Asnjë tarifë nuk ngarkohet kur ekuilibrat e kripto transferohen në këtë mjet. Interesi grumbullohet çdo ditë dhe komponimet në bazë mujore - me pagesa interesi të vendosura për të bërë rregullisht.

Këto kthime mund të blihen, riinvestohen ose shpenzohen duke përdorur kartën e debitit të CoinZoom, e cila gjithashtu ofron zbritje kripto pasi të bëhen blerjet.

CEO i CoinZoom, Todd Crosland, shpjegoi: “Përmes platformës sonë, përdoruesit mund të bëjnë shumë më tepër sesa të investojnë në kripto. Ne kemi krijuar një mundësi për të shpenzuar kripta në 53 milion tregtarë në të gjithë botën, për të dërguar kripto jashtë miqve dhe familjeve falas dhe tani të fitojmë interes në zotërimet e tyre të kriptove. Me CoinZoom, përdoruesit po marrin përvojën e plotë të kriptos në një shkëmbim të sigurt dhe të pajtueshëm. ”

Më shumë se 40 kriptovaluta mbështeten përmes CoinZoom Earn, dhe normat e interesit deri në 7.5% janë në ofertë.

Një dyqan i sigurt me një ndalesë

Me seli në SH.B.A., CoinZoom thotë se tani ka klientë në 192 vende.

Përtej funksionalitetit të saj të ri Fitoni, një sistem i peer-to-peer i pagesave i quajtur ZoomMe lejon që fiat dhe kriptot të dërgohen menjëherë në të gjithë botën falas - duke ofruar një alternativë të fuqishme për ofruesit e shtrenjtë të dërgesave.

CoinZoom është regjistruar si një biznes i shërbimeve të parave me FinCEN në të 50 shtetet dhe territoret e SH.B.A.-së, dhe filialet janë themeluar gjithashtu në Irlandë dhe Australi.

Siç është raportuar më parë nga CryptoPumpLajme, CoinZoom gjithashtu ofron një fiat on-ramp dhe tarifa prej vetëm 0.20% për krijuesit dhe 0.26% për marrësit, me zbritje të konsiderueshme në dispozicion.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju