DeFi në Bitcoin: Jack Dorsey prezanton departamentin krejt të ri Square për ta bërë atë 'të thjeshtë'

Jack Dorsey në fakt ka hedhur strategji për të zhvilluar një sistem të hapur projektuesi të përqendruar në zhvillimin e zgjidhjeve Bitcoin DeFi.

DeFi në Bitcoin: Jack Dorsey nis ndarjen e re Square për ta bërë 'të lehtë'

Shefi ekzekutiv i sheshit Jack Dorsey ka specifikuar në të vërtetë se kompania po zhvillon një departament të ri që sigurisht do të përqendrohet në zgjidhje të strukturës së parave të decentralizuara që përdorin Bitcoin.

Dorsey bëri lajmin përmes Twitter më herët sot, dhe gjithashtu zbuloi se departamenti i ri i Square do të zhvillojë me siguri një "platformë të hapur zhvilluesi me qëllimin e vetëm për ta bërë të lehtë krijimin e shërbimeve financiare jo të kujdestarisë, të palejueshme dhe të decentralizuara. Fokusi ynë kryesor është Bitcoin ”

Mbështetësi i Bitcoin në të njëjtën mënyrë ka lëshuar një llogari të specializuar në Twitter për punën, e cila quhet "TBD" në këtë fazë dhe gjithashtu përfshin një fotografi të llogarisë së artistit të preferuar Drake të veshur me sy të kuq lazer.

Lajmi përmbahet nga më parë këtë muaj kur Dorsey kërkoi në Twitter për të zbuluar se Square me siguri do të publikojë buxhetin e tij të pajisjeve Bitcoin.

Më shumë për të gjetur

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju