Ish-anëtari i stafit të BitGo sigurisht që do të ndihmojë në lirimin e fondit të kriptos të Andreessen Horowitz prej $ 2.2 B

Arianna Simpson ka qenë në të vërtetë një shoqëruese themelore në kompaninë mbështetëse financiare për më shumë se një vit pasi a16z udhëhoqi një numër të rritjeve të dukshme për kripto si dhe biznesin e blockchain.

Ish-punonjësi i BitGo do të ndihmojë në vendosjen e fondit të kripto të Andreessen Horowitz prej 2.2 miliard dollarë

Kompania kryesore e mbështetjes financiare Andreessen Horowitz me siguri do të reklamojë një anëtar të mëparshëm të stafit të ndërmarrjes elektronike të kornizës së posedimit elektronik BitGo për të ndihmuar në drejtimin e fondit të saj të kripto $ 2.2 miliardë.

Sipas shoqëruesit themelor të Andreessen Horowitz, Katie Haun, Arianna Simpson sigurisht që do të nënshkruhet me shokët Chris Dixon, Ali Yahya, si dhe Haun për fillimin e fondit të përpjekjeve të kompanisë prej 2.2 miliard dollarësh, Crypto Fund III. Simpson ka qenë në të vërtetë një shoqërues themelor i biznesit për më shumë se një vit, si dhe me siguri do të reklamohet në përcaktimin e shoqëruesit të ofertës për të ndihmuar fondin që synon financimin e rrjeteve të kriptovalutave, si dhe grupeve që shtojnë klimën ekonomike të decentralizuar.

Haun, që supozohet se së pari u lidh me Simpson me një mesazh të drejtpërdrejtë në Twitter, përmendi aftësinë e anëtarit të mëparshëm të BitGo për të verbalizuar sugjerimet e kriptos "në një mënyrë të tretshme" përveç përkushtimit të saj për vlerat e mjedisit si pozitive në të pagesa në fond. Simpson në të vërtetë i përkiste Andreessen Horowitz pasi kompania drejtoi një numër rritjesh të dukshme për kripto si dhe kompani blockchain, të përbërë nga 40 milion dollarë të ngritur për Talos si dhe 9 milion dollarë për kompaninë buxhetore Phantom.

Simpson, një profesionist i mëparshëm i llogarisë në BitGo, si dhe kur përbërësi i grupit ndërkombëtar të mjeteve juridike reklamuese të Facebook, ka qenë në të vërtetë i lidhur me dhomën e kripto për më shumë se 7 vjet, si dhe me ndihmën e ndërmarrjes mbështetëse financiare Crystal Towers në 2015 - biznesi përqendrohet në investime financiare në kriptovaluta, si dhe prona elektronike. Promoja e saj vjen duke iu përmbajtur Andreessen Horowitz duke prezantuar muajin e kaluar se në të vërtetë kishte punësuar mbikëqyrësin e mëparshëm të SEC, Bill Hinman, si dhe të tjerët për t'u bashkuar me grupin e saj.

Lexo artikullin:  Njeriu Shanghai: Media Crypto mbyllet, problemi thjesht përsëritet, nxjerrja e legjislacioneve është e dobishme?

Related: Andreessen Horowitz kryeson raundin prej 25 milion dollarë për opsionin e shkallëzimit L2 të Optimizmit

Fondi crypto i Andreessen Horowitz $ 2.2 miliardë dollarë bazohet në Crypto Fund II të lëshuar më parë në kompani, një fushatë filloi në gusht 2020. Biznesi ka deklaruar se përpjekja krejt e re me siguri do ta lejojë atë "të gjejë gjeneratën e ardhshme të themeluesve të kriptës vizionare dhe të investojë zonat më emocionuese të kriptos. ”

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju