Gala Games (GALA) mblidhet 265% menjëherë pas njoftimit të listës së Binance

Një listë tregtare dhe një sulm në NFT dhe lojëra për të fituar përsëri për të fituar lojëra GALA prej 270% në një tepricë krejt të re.

Gala Games (GALA) mblidhet 265% menjëherë pas njoftimit të listës së Binance

Shenjat jo të prekshme (NFT) dhe lojërat për të luajtur janë për të fituar janë dy nga tendencat më të pëlqyera brenda sektorit kripto, si rezultat i çdo rruge të re për tërheqjen e klientëve dhe karakteri dallues i çdo fushe interesi lejon kontribuesit të gjenerojnë relativisht pasuri sesa të shpenzosh para për t'u kthyer në pjesë të lagjes.

Gala Games, një mision i fokusuar në lojërat blockchain që u mundëson klientëve të përdorin personazhet e tyre të veçantë NFT në lojë, vuri re se shenja e tij GALA gdhend aspekte jetike pozitive pasi Binance prezantoi planet për të listuar shenjën GALA.

Të dhënat nga CryptoPumpNews Markets Pro dhe TradingView tregojnë se pasi arritën një vlerë të ulët prej $ 0.021 më 12 shtator, vlera e GALA u katapultua 270% në një ditë të tepërt në $ 0.077 më 13 shtator pasi sasia e saj blerëse dhe shitëse 24-orëshe u rrit.

Shpërthimi i papritur në blerjen dhe shitjen e sasisë dhe prishjen e vlerës menjëherë pasi GALA u rendit në Binance, një përmirësim që tradicionalisht ka çuar në veprime me vlerë të shpejtë.

Related: Shtëpia NFT është një problem emocionues për të qëndruar agresiv, thotë Sean Kelly

Bazat e GALA -s janë në ekosistemin e saj NFT në rritje

Lista e Binance ndihmoi në fillimin e vrullit aktual për GALA, megjithatë misioni po ndërton në mënyrë të qëndrueshme platformën e tij dhe po merr vrull për disa muaj tani sepse sektori NFT po lulëzonte.

Më 11 gusht, Gala Games përfundoi me efikasitet shitjen parësore të VOX, ofrimi kryesor i misionit NFT, i cili u ble në më pak se tetë minuta, pavarësisht pikëve me mbingarkesën e komunitetit dhe kostot e tepërta të karburantit.

Përveç shitjes VOX, Gala Games ka nisur azhurnime të reja për rekreacionin e saj të përhapur në Town Star dhe misioni ka ngacmuar të dhëna në lidhje me video lojërat e reja si Spidertanks.

Lexo artikullin:  Ja se si rrëzohet tregu i vëllimeve të së ardhmes së altcoin dhe normës së huasë në dollarë

Me këto goditje më të reja, GALA mund të jetë duke u përpjekur të vëzhgojë gjurmët e përcaktuara nga lojëra të ndryshme fitimprurëse të lojërave për të fituar si Axie Infinity, e cila ka parë akset e saj me çmimin më të lartë të promovojnë për 300 Ether (ETH) dhe Illuvium (ILV), të cilat vuri re vlerën e rritjes së shenjës së tij amtare ILV nga 33.30 dollarë në një shumë të tepërt prej 613 dollarë në më pak se tre muaj me vetëm një produkt minimal të zbatueshëm.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju