Marka globale e pagesave Skrill zgjeron shërbimet e portofolit kripto

Klientët e Skrill jashtë Shteteve të Bashkuara aktualisht kanë mundësi të përdorimit të 35 kriptomonedhave në buxhetet e tyre elektronike. Firma u zgjerua drejt në SHBA në mars të këtij viti.

Marka globale e pagesave Skrill zgjeron shërbimet e portofolit kripto

Paysafe, firma e nënave dhe babait të zgjidhjes on-line të transferimit të parave Skrill, zbuloi sot se sistemi i ripagimit në të vërtetë ka përfshirë 20 kriptovaluta të shtuara në portofolin e tij elektronik, duke furnizuar klientët me një tjetër standard të posedimit elektronik.

Duke filluar nga sot, klientët jashtë Shteteve të Bashkuara me siguri do të kenë mundësi të përdorimit të 35 kriptovalutave në shumën totale, pretendoi firma. Shërbimet e marrëveshjeve Crypto ofrohen gjithashtu në 48 shtete të SHBA, si dhe rajone.

Cryptocurrency e qëndrueshme kohët e fundit përbëhet nga posedime të konsiderueshme DeFi si Aave, Balancer, Curve, Compound, Synthetix, Uniswap si dhe Sushiswap Polygon si dhe Dogecoin (DOGE) u përfshinë gjithashtu.

Përdoruesit e NETELLER, një zgjidhje tjetër për transferimin e parave në ekipin e Paysafe, sigurisht që do të kenë mundësi të përdorimit të portofolit të kriptuar të zgjeruar.

"Pas një rritje të aktivitetit të përgjithshëm në industri, ne po shohim më shumë interes për kriptomonedhën se kurrë nga klientët tanë të portofolit dixhital, si aktual ashtu edhe të ri", pohoi Rupinder Singh, një nënkryetar i moshuar i shtetit me Paysafe "Qëllimi ynë është ta bëjmë atë kurrë më parë më e lehtë për klientët që të fillojnë me kripto duke përdorur Skrill ose NETELLER. "

Skrill u njoh nga Crypto PumpLajme në fillim të vitit 2020 si një shofer i ardhshëm i nxitjes së kriptomonedhës. Për momentin, firma e shlyerjes po shikonte një shtyllë të rëndësishme të kriptomonedhës me shërbimet e konvertimit fiat në kripto, si dhe asimilimin e plotë të Bitcoin (BTC) menjëherë në komponentin e tij të Quick Checkout.

Related: Sondazhi: 40% e kriptor kapitalistëve institucionalë duan të blejnë shumë edhe më shumë

Studimi i brendshëm i Skrill nga më parë këtë vit zbuloi se, midis 8,000 klientëve të kontrolluar, 28% mendojnë se kriptovalutat janë një investim i madh financiar për të ardhmen. Tridhjetë e 8 përqind sugjeruan se ata aktualisht kishin marrë kriptovalutë.

Lexo artikullin:  Miniera kripto e energjisë së gjelbër ETF nis në Bursën e Nju Jorkut

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju