Ky sistem NFT vë në dukje ulje të veçanta nga atletët profesionistë të nivelit të lartë

Ky sistem u mundëson atletëve profesionistë kryesorë të fillojnë NFT të mirëfillta - me ndjekës që marrin mundësinë për të fituar suvenire dalluese, si dhe përvoja të veçanta.

Kjo platformë NFT mburret me rënie ekskluzive nga atletët e nivelit të lartë

Një sistem i vlefshëm vetëm për atletë lidh ndjekësit me aktivitetet e tyre të preferuara sportive të famshëm, si kurrë më parë.

Blockasset në të vërtetë është përmirësuar në krye të Solana si rezultat i asaj se si ky rrjet arrin bandën e gjerë, si dhe kostove të reduktuara - duke siguruar një përvojë të qetë së bashku me NFT-të me të cilat pronarët me siguri do të mburren me të.

Një koleksion aktual filloi nga kapiteni italian Giorgio Chiellini, që luajti një funksion të rëndësishëm në fitoren spektakolare të grupit mbarëkombëtar ndaj Anglisë në Kampionatin Evropian.

Artikulli ishte përqendruar në shpirtin e tij si luftëtari, si dhe u quajt Gladiatori, si dhe përfundimisht përfundoi duke kushtuar një modë 60,000 dollarë - një shumë që në të vërtetë është quajtur një dokument Solana, si dhe Metaplex NFT.

Ankandet e tjera publike në të vërtetë përbëhen nga një koleksion unik i David Trezeguet, përralla franceze që nxori kampionin gjatë gjithë garës Euro 2000. Kjo ishte për shkak të 16 korrikut në këmbë.

Janë dhënë një larmi përvojash premium për ata që përfitojnë të lidhura me procedurën e ofertës. Kjo konsiston në kënaqësi, si dhe mirëseardhje, bluza të veshura me kostume, çizme të autorizuara, mesazhe të ajrosura nga lojtarët, si dhe shansin për të marrë pjesë në hetimin dixhital, si dhe seancat e përgjigjeve mbi FaceTime.

Salla e Famshme e UFC Michael Bisping është një financues, si dhe shoqërues në punë.

Përralla të reja, përvoja krejt të reja

Sipas Blockasset, përzierja e saj efektive e teknologjisë, si dhe aktiviteti sportiv, i lejon ndjekësit të marrin kontakt me lojën tërheqëse video në një metodë të re krejt të re.

NFT-të e atletëve aktualisht janë një treg me miliona dollarë. Ndryshe nga kartat e veprimtarive të konsiderueshme sportive, si dhe suveniret, ku gjërat e rreme janë shumë të zakonshme, kartat elektronike të tregtimit, si dhe simbolet jo-kërpudhore prodhohen në bllokun e sigurisë për sigurinë dhe sigurinë e përfshirë. Kjo tregon që posedimi, si dhe origjina e secilës gjë mund të vërtetohen shpejt.

Lexo artikullin:  Arsenal FC për të lëshuar AFC Fan Token në Socios

“NFT-të janë një risi e mahnitshme dhe është një nder për të filluar koleksionin tim të parë me Blockasset. Unë gjithmonë jam duke kërkuar mënyra të reja për të komunikuar me tifozët, dhe NFT-të janë hapi më i madh përpara në këtë drejtim për një kohë të gjatë. Jam i sigurt që tifozët do ta pëlqejnë shumë koleksionin, ”deklaroi Chiellini.

Kujdesi për mbikëqyrësin e Blockasset, Paul Evans, përfshiu që grupi i tij në të vërtetë ka qenë duke u përpjekur për të zhvilluar sistemin përpara përfundimit të konkursit - duke përfshirë: "It'sshtë një nder për të filluar me dy legjenda portreti të futbollit, veçanërisht lojtarët që kanë një histori e pasur në finalet e EURO. ”

Më shumë kuptime nga Blockasset më poshtë

Si funksionon

Atletët që shoqërojnë Blockasset-in fitojnë para nga shitja paraprake e secilës send, si dhe marrin fisnikëri sa herë që NFT-të tregtohen në të ardhmen. Kjo arrihet duke përdorur marrëveshjet e mençura të bëra në antikitet. Shpresohet me të vërtetë që kjo sigurisht që do t'u mundësojë atletëve profesionistë të fitojnë para nga emri i markës së tyre si dhe të fitojnë para nga një punë efektive shumë kohë pasi të dalin në pension.

Nuk janë thjesht të famshëm të futbollit që po përfshihen në këtë sistem, ose. Boksieri Mbreti Terence Crawford - së bashku me të famshmit e UFC Darren Till si dhe Leon Edwards– janë regjistruar në të vërtetë shtesë për të filluar koleksionet me Blockasset.

Gjatë 12 muajve në vijim, fillestari ka strategji të forta për të përfunduar të qenit lider në treg në NFT të sportistëve profesionistë të vërtetuar, duke furnizuar me përvoja të veçanta që nuk mund të gjenden askund tjetër.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju