Analistët mbajnë objektivin e tyre të çmimit prej 250 mijë dollarësh Bitcoin edhe pse BTC bie nën 60 mijë dollarë
Tregjet e kriptove devijojnë edhe më keq pas arritjes së niveleve të larta të dokumenteve më parë në
Walmart i lejon klientët të blejnë Bitcoin në 200 dyqane
Bitcoin aktualisht mund të blihet në 200 dyqane Walmart në SHBA, firma
Transient ngre 1.2 milion dollarë në Shitje Publike IDO për të ndërtuar Amazonën e Kontratave të Zgjuara
Nga blockchainnews Publikuar 4 orë më parë Përditësuar 4 orë më parë Shkëmbeni 130+ DEX
Analiza e çmimit të shenjës UNI: Një divergjencë bullish me rreze të gjatë konfirmon katin e çmimeve, duke sinjalizuar një prirje në rritje për shenjën UNI
Nga Sunil Sharma Publikuar 3 orë më parë Përditësuar 3 orë më parë Shkëmbeni në 130+
Miliarderi VC Peter Thiel diskuton identitetin e Satoshi - thotë se Bitcoin është "Tregu më i ndershëm që kemi"
Investitori i teknologjisë Peter Thiel është një tifoz i bitcoin (BTC) dhe e ka përcaktuar
Propozimi i ri synon të rrisë vlerën e monedhës Binance duke djegur tarifat e BSC
BEP -ja e re mund të zvogëlojë sasinë e plotë të BNB që vlejnë gjithashtu
Kjo bandë ransomware lëvizi 6.8 milionë dollarë në Bitcoin në mes të rregullimit rregullator
Nga Palak Malhotra Publikuar 4 sekonda mbrapa Përditësuar 4 sekonda mbrapa Shkëmbimi në 130+
Thyerja: Valkyrie Bitcoin Futures ETF ($ BTF) Shkon Live në Nasdaq
Nga Prashant Jha Publikuar 10 minuta më parë Përditësuar 10 minuta më parë Shkëmbeni në 130+
Crypto Night Night Integron Me Poligonin dhe Nis Shitjen NFT
njoftim për shtyp NJOFTIM për shtyp. Night Life Crypto (NLIFE), sistemi i parë që solli
Bitcoin ETF mund të ndihet mirë për entuziastët e BTC, por birësimi nuk mund të përparojë në natyrë
Me fondin e parë të këmbimit bitcoin të Proshares (ETF) me hapjen e shënuesit BITO
Kandidati i Senatit Amerikan mbështet SHIBA INU të arrijë 0.00003 dollarë, ja cilat janë mundësitë
Nga Prashant Jha Publikuar 31 minuta më parë Përditësuar 31 minuta më parë Shkëmbeni në 130+
I fundit: FTX bëhet një shkëmbim kriptosh prej 25 miliardë dollarësh pas mbledhjes së fondeve prej 420 milion dollarësh
Nga Prashant Jha Publikuar 23 orë më parë Përditësuar 23 orë më herët Shkëmbeni në 130+
CEO i Ripple rikthen paragjykimet e SEC ndaj ETH, duke pretenduar se XRP mund të ketë qenë nr. 2
Nga Palak Malhotra Publikuar 1 orë më parë Përditësuar 1 orë më parë Ndërro në 130+
Cryptoeats Zhduken Pas Rritjes së 500K £ Nga Shitja e Tokenit
Cryptoeats, një firmë që rekomandoi krijimin e një opsioni të bazuar në kripto Ubereats, u zhduk
Utopia P2P dhe Crypton Fillojnë Tregtimin në P2PB2B në Tetor
Nga Autori i Vizitorit Publikuar 17 orë më parë Përditësuar 26 minuta më parë Shkëmbeni në 130+
Padia XRP: Gjykata jep dy mocione për të dyja palët secila. Ja se si është një fitore-fitore për Ripple?
Nga Palak Malhotra Publikuar 1 orë më parë Përditësuar 1 orë më parë Ndërro në 130+
Solana (SOL) Përgatitja për një nivel të ri të të gjitha kohërave mbi 200 dollarë, afatshkurtër mbetet bullish
Nga Bhushan Akolkar Publikuar 2 orë më parë Përditësuar 2 orë më parë Shkëmbeni në 130+
Bankat spanjolle të interesuara të ofrojnë asete kripto për klientët e tyre
Bankat spanjolle janë të interesuara të ofrojnë zgjidhje për kriptovalutat edhe për klientët e tyre
I fundit: Rregullatori indian i letrave me vlerë ndalon këshilltarët financiarë të këshillojnë për kripto
Nga Prashant Jha Publikuar 10 minuta më parë Përditësuar 10 minuta më parë Shkëmbeni në 130+
200 ATM Bitcoin të instaluar në Walmart… me plane për 8000 gjithsej
Walmart planifikon që në një moment të krijojë 8,000 ATM Bitcoin në SHBA
Bitcoin zgjeron korrigjimin pasi Ethereum sheh refuzimin e 'pikturës së përsosur' në nivelet më të larta të të gjitha kohërave
Një veprim kopjues nga ETH i lë financuesit dukshëm të pakënaqur, si dhe i vendos ato