AS Roma nënshkruan 36 milion EUR trajtojnë Labs Blockchain Fintech Zytara

AS Roma nënshkruan një marrëveshje prej 36 milion € me Blockchain Fintech Zytara Labs

AS Roma në fakt ka zbuluar një € & euro gjithëpërfshirëse; Oferta merr llojin e një bashkëpunimi 36-vjeçar dhe përbëhet nga sponsorizimi i bluzave të ndeshjeve, antike NFT dhe një ndërveprim më i lartë tifoz/klub.

Klubi i njohur i futbollit italian do të përfshihet plotësisht në Zytara Lab '& rsquo; s Rrjeti blockchain DigitalBits, me modelin e logos DigitalBits që do të shfaqet në shtëpinë, jashtë, fanellat e 3 -të dhe të portierëve të djemve & rsquo; s dhe femra & rsquo; s-ekipet e para.

Oferta do të festohet në një stil të veçantë, me njëmbëdhjetë fanellat e para të sezonit 2021-22 të përdorura gjatë miqësoreve midis Romës dhe Montecatini, që do të ofrohen. Përveç kësaj 25 unaza ari festive do të ofrohen për blerje, me lojtarët e tanishëm të Serie A që do të marrin 25 të tjerët, fitimet e të cilave do të shkojnë për bamirësinë Roma Cares.

Guido Fienga, CEO i AS Roma, foli për bashkëpunimin midis AS Roma dhe DigitalBits:

“Ne nuk mund të ishim më të ngazëllyer që AS Romët të bashkohen zyrtarisht në ekosistemin DigitalBits. DigitalBits është një bllokim i njohur për shpejtësinë, efikasitetin dhe qëndrueshmërinë e tij: tipare që pasqyrojnë vlerat e klubit tonë dhe do të na lejojnë të thellojmë angazhimin me tifozët tanë në të gjithë botën në mënyra të shumta. "

Këtu '& rsquo; është ajo që Themeluesi i Zytara dhe blockchain DigitalBits, duhej të deklaronte: 

“Kjo marrëdhënie historike me AS Roma, një nga skuadrat më legjendare të futbollit në botë, është transformuese, jo vetëm për Zytara dhe DigitalBits, por për industrinë e bllokimit në tërësi. AS Roma do të zgjerojë imagjinatën kolektive duke demonstruar se si teknologjia blockchain mund të shfrytëzohet për të ngritur lidhjen midis ekipeve sportive dhe komunitetit të tyre të tifozëve dhe mbështetësve të tjerë. "

AS Roma mund të mos jetë organizata e parë sportive evropiane që të bashkëpunojë me një biznes blockchain, megjithatë kjo ofertë është domethënëse pasi mendohet të jetë bashkëpunimi më i mirë midis një biznesi blockchain dhe një klubi sportiv tradicional në lidhje me kohëzgjatjen e marrëveshjes dhe vlerë bruto e ofertës së sponsorizimit.

Lexo artikullin:  Ekonomisti i famshëm El-Erian është penduar që ka shitur Bitcoin-in e tij

Përgjegjësia: Ky artikull i shkurtër ofrohet vetëm me funksione arsimore. Nuk është përdorur ose planifikuar të përdoret si udhëzim ligjor, tatimor, financiar, monetar ose udhëzues tjetër.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju