Orteku në rritje në partneritetin Deloitte

Orteku në rritje në partneritetin Deloitte

Orteku në fakt ka goditur lartësitë nën avullin e vet të rëndë, me një rritje nga 84 dollarë në 146 dollarë gjatë kohëve të fundit. Lajmet që Ava Labs ka në fakt partneritet me Deloitte janë duke u rritur me shpejtësi pump.

$ AVA, shenja indigjene e mjedisit Orteku, në fakt ka shkuar deri në vendin e dhjetë në renditjen e kapitalit të tregut sipas Coingecko, dhe gjithashtu aktualisht ka shkuar përtej monedhave të memeve Dogecoin dhe gjithashtu Shiba Inu, në 11 dhe gjithashtu 12 cilësime në mënyrë specifike.

Është& rsquo; Është e mrekullueshme të shohësh një blockchain me një shtresë të vetme me blerje të shpejta dhe gjithashtu të përballueshme që zëvendësojnë kriptomat e bazuara në reklama pa asnjë vlerë thelbësore për t'i mbështetur ato.

Pazari midis AVA Labs dhe gjithashtu Deloitte sigurisht që do të bëjë të mundur që blockchain e shtresës së parë të ndërtojë sisteme shumë më efektive për zbutjen e katastrofave.

Në një Bloomberg post në ujdi, Jonathan Cheeseman i sistemit të këmbimit FTX u vlerësua të thoshte:

"& ldquo;Ajo & rsquo; Është një shembull tjetër i suksesit të rivalëve më të shpejtë dhe më pak të kushtueshëm të Ethereum. Atje'& rsquo; një rezultat masiv me një gamë të gjerë dhe gjithashtu një sasi të madhe burimesh oportuniste dhe gjithashtu të lëvizshme.”& rdquo;

Gjithashtu, në një citim nga aPostimi i mesëm nisur ngaAvalanche mbi temën, sqarohet saktësisht se si Deloitte'& rsquo; s & ldquo;Mbyll As You Go & rdquo; sistemi duhet të funksionojë në zinxhirin e bllokut Orteku:

Duke përdorur zinxhirin e bllokut të Ortekut, CAYG'& rsquo; Sistemi i bazuar në renë kompjuterike i furnizon autoritetet shtetërore dhe gjithashtu rajonale me një sistem të decentralizuar, të qartë dhe gjithashtu me kosto efektive që pajis si prodhuesit, ashtu edhe marrësit e parave, ndërkohë që zvogëlon mashtrimet, shpërdorimet dhe gjithashtu keqpërdorimet.

Atmosfera e sigurt dhe e sigurt e ofruar nga Avalanche'& rsquo; Inovacioni i blockchain mbledh me shpejtësi, procedon dhe gjithashtu verifikon dokumentet e kërkuara, duke rritur në mënyrë të pashmangshme saktësinë e pretendimeve të sigurimit të katastrofave të qeverisë. Orteku është gjithashtu një sistem i gjelbër, i cili drejtohet me Deloitte'& rsquo; përkushtimi ndaj inovacionit miqësor ndaj mjedisit.

Në një treg të kriptove ku shumica e kriptomonedhave janë aktualisht në rënie, $AVA është rritur me rreth 6% në ditën e deritanishme, dhe gjithashtu mund të vazhdojë të testojë më të lartat e mëparshme të të gjitha kohërave të një dite tjetër me 147 dollarë.

Lexo artikullin:  Bybit Fillon Bastard Në Tregtimin e Vendeve të Kriptos

Orteku është një shtresë që ofron blerje shumë më pak të kushtueshme dhe gjithashtu më të shpejta se Ethereum aktualisht, dhe gjithashtu së bashku me fondin Blizzard prej 200 milionë dollarësh për të nxitur rritjen në Avalanche, e vendos atë në një mjedis të shkëlqyeshëm për të vazhduar konsumimin direkt në Ethereum'& rsquo; supremacinë s.

Mohim përgjegjësie: Ky postim është vetëm për qëllime arsimore. Nuk ofrohet apo synohet të përdoret si sugjerime të ligjshme, detyrime tatimore, investime financiare, ekonomike apo të tjera.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju