Bitcoin (BTC) arrin 27000 dollarë, investitorët e zgjuar blejnë Gnox (GNOX) parashitje dhe USDT, Ja pse

Bitcoin (BTC) arrin 27000 dollarë, investitorët e zgjuar blejnë Gnox (GNOX) parashitje dhe USDT, Ja pse Shpërndaje në Facebook Share në Twitter

Është një javë me dhimbje koke për investitorët e kriptomonedhave ndërsa shitja vazhdon. Bitcoin u zhyt në vlerësimin e tij më të lirë sepse dhjetori 2020, me fitime të konsiderueshme të pastruara larg nga altcoins domethënës.

Të enjten, ajo ra nën një shkallë vendimtare të ndihmës dhe zbriti në 27000 dollarë përpara se të rikuperohej në 28000 dollarë.

Për këtë aksident janë përgjegjës disa elementë makroekonomikë dhe gjeopolitikë. Nga ndërhyrja ruse në Ukrainë te çështjet qeverisëse, një zinxhir rastesh të pafavorshme në fakt e kanë vendosur të gjithë tregun e kriptove në telashe totale. Investitorët në fakt kanë nxituar të likuidojnë pronat e tyre, ndërkohë që disa janë ende të varur nga humbjet e tyre.

Rënia e komunitetit ekologjik Terra është gjithashtu një instrument i rëndësishëm për këtë sprovë, pasi UST hodhi 1:1 të sigurt për paratë. Kjo çoi në një ulje të konsiderueshme të kostos prej rreth 99% për LUNA, duke shkaktuar shqetësime te investitorët.

Me normën e ecjeve të interesit që synojnë të thithin ndikimin e rritjes së inflacionit në të gjithë globin perëndimor, sigurisht që do të ishte me interes të shohim saktësisht se si reagon tregu në ditët në vijim. Politikat më të ashpra mund të përkeqësojnë gjithashtu shqetësimin dhe një "sezoni i shkurtër dimëror Crypto" duket i realizueshëm.

Në kohë të vështira si këto, investitorët inteligjentë e transformojnë fokusin e tyre në drejtim të USDT-së së madhe të vjetër për të patur një pluhur plotësisht të thatë të gatshëm për ulje.

Detyrat e reja dhe më të avancuara si Gnox po ashtu kanë filluar të fitojnë kontroll mes investitorëve për tokenomikën e tyre të veçantë brenda dhomës DeFi. Me një ilaç të thjeshtë DeFi, ai zvogëlon pengesën e aksesit duke ofruar arsim dhe mësim dhe një makinë të vetme investimi financiar.

Një nga atributet jetike të metodës Gnox është thesari DeFi, ku individët mund të përfitojnë më shumë përfitime në krahasim me procedura të tjera të ndryshme. Është detyra e parë e përfaqësimit në mbarë botën që përdor fondet e thesarit për të prodhuar fitime të lehta për investitorët afatgjatë. Kthimet sigurisht që do të paguhen çdo 30 ditë dhe sigurisht do të jenë simetrike me atë që thesari bën brenda kohëzgjatjes.

Lexo artikullin:  Themeluesi i TRON njofton 1 miliard dollarë fond për zgjerim

Sugjerimi pas kësaj detyre është themelor. Përfitimet e grupit të mbledhura nga kjo metodë sigurisht që do të përdoren për të blerë pronën indigjene $GNOX, e cila me siguri do t'u riorganizohet pronarëve. Kjo sigurisht që do të sigurojë një stres të vazhdueshëm blerjeje për të mbajtur vlerën e fshehur, duke minimizuar kështu efektin e problemeve të paqëndrueshme të tregut si ai që po vëzhgojmë aktualisht. Të gjithë palët e interesuara sigurisht që do të stimulohen, gjë që sigurisht do të ndihmojë në ruajtjen e sigurisë së sistemit dhe do të ofrojë siguri dhe siguri që nuk ndodhen në asnjë lloj komuniteti të ndryshëm kriptoekologjik sot.

Në përmirësimin e përfitimeve nga muaji në muaj të DeFi, 1% e çdo marrëveshje në $GNOX sigurisht që do t'i atribuohet menjëherë buxheteve të klientëve çdo orë. Kjo sugjeron që sa më shumë shenjë të keni dhe sa më gjatë të mbani, aq më të mëdha do të jenë sigurisht përfitimet.

Gnox është aktualisht në tremujorin e dytë të udhërrëfyesit, me përparime interesante në tubacion. Parashitja aktualisht ka filluar me një notë të favorshme, me investitorët e zgjuar që duan të hyjnë shumë herët në një detyrë që duket shumë inkurajuese.

Zbuloni më shumë këtu:

Bashkohuni me parashitje: https://presale.gnox.io/register

Faqja e internetit: https://Gnox.io

Telegrami: https://t.me/gnoxfinancial

Mosmarrëveshja: https://discord.com/invite/mnWbweQRJB

Twitter: https://twitter.com/gnox_io

Mohim përgjegjësie: Ky është një njoftim i financuar për lajme dhe është vetëm për funksione informative. Ai nuk tregon pamjet e, as nuk synohet të përdoret si i ligjshëm, detyrim tatimor, investim financiar ose udhëzim ekonomik

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju