CertiK mbledh 80 milion dollarë financime në serinë B2, me vlerë gati 1 miliard dollarë

CertiK mbledh 80 milion dollarë financime në serinë B2, me vlerë gati 1 miliard dollarë

CertiK në fakt ka prezantuar se në fakt ka mbrojtur 80 milionë dollarë në raundin e fundit të financimit, gjë që i solli firmës'& rsquo; s arrijnë në rreth 1 miliard dollarë. Raundi i financimit është mbledhja më e madhe e fondeve për çdo lloj firme në fushën e blockchain.

Detajet e Raundit të Financimit

Raundi i financimit B2 u drejtua nga Sequoia Capital China, si dhe u përfshi gjithashtu nga financues ekzistues si Coatue Management, Tiger Global, dhe gjithashtu GL Ventures, që është Hillhouse Capital'& rsquo; VC Arm.CertiK aktualisht ka mbajtur 3 raunde financimi në më pak se 4 muaj dhe gjithashtu ka parë një total prej 140 milionë dollarësh të blerë firmën.

Rritje e konsiderueshme

CertiK ka parë një zhvillim të konsiderueshëm në të gjitha lokacionet thelbësore si të ardhurat, artikujt, por edhe individët. Firma në fakt ka parë zhvillim të të ardhurave, të cilat në fakt kanë parë një rritje 20 herë gjatë një viti të kaluar dhe gjithashtu ka shumë të ngjarë të rriten edhe më tej.

CertiK në fakt ka parë gjithashtu një rritje të konsiderueshme në numrin e saj të punonjësve, i cili është rritur me 4 herë, me firmën që ende punon në mënyrë proaktive për detyrat thelbësore. CertiK ka futur në kurth Dr. David Tarditi, i cili në fakt është nënshkruar me firmën si Zëvendës President i Inxhinierisë Dr. Tarditi sjell me vete mbi 16 vjet në edukimin dhe grupet udhëheqëse të studimit dhe gjithashtu grupet e projektimit në Microsoft Ai gjithashtu ka 22 licenca dhe gjithashtu ka në fakt edhe më shumë shikuar në të kyçur në gjuhët e ndërmjetme. Këto gjuhë u ofrojnë programuesve përpilues dëshmi të fazave të përpiluesit që mbajnë saktësi thelbësore pronat rezidenciale ose komerciale.

CertiK në fakt ka punësuar gjithashtu Monier Jalal, që sjell me vete mbi 20 vjet përvojë dhe gjithashtu menaxhim në fushën e sigurisë kibernetike. gjithashtu i përkiste grupeve fillestare dhe gjithashtu ekzekutive të bizneseve të shumta fillestare të sigurisë kibernetike.

Lexo artikullin:  Kolonia mbledh 18.5 milion dollarë për të përshpejtuar krijimin e aplikacioneve të ortekëve

Produkte të reja në tubacion

CertiK në fakt ka lançuar gjithashtu Skynet, i cili është një sistem survejimi energjik 24×7, që mund të zbulojë dhe gjithashtu të mbrojë zinxhirët e bllokimit kundrejt çdo lloj goditjeje të avancuar. CertiK'& rsquo; Skynet dhe gjithashtu Security Leaderboard kanë parë zhvillim të jashtëzakonshëm, me Skynet'& rsquo; të ardhurat e rezervuara duke parë një rritje prej 2300% duke pasur parasysh përfundimin e vitit 2020. Tabela drejtuese e sigurisë'& rsquo; Individët, nga ana tjetër, në fakt kanë parë që individët të zgjerohen me 2000%. CertiK aktualisht ka përafruar shumë më tepër artikuj të cilët me siguri do të lansohen shpejt, sipas CertiK.

Sigurimi i Blockchains dhe kontratave të zgjuara

CertiK'& rsquo; Objektivi i tij është të mbrojë zinxhirët e bllokimit dhe gjithashtu marrëveshjet e mençura në të gjithë botën, me firmën që aktualisht mban kontrolle të sigurisë dhe sigurisë për mbi 1800 klientë dhe gjithashtu në rritje. Firma'& rsquo; Zhvillimi i pabesueshëm sapo deklaron vendosjen e tij si një nga lojtarët kryesorë në fushën e sigurisë dhe sigurisë së blockchain.

Mohim përgjegjësie: Ky shkrim është ndjekur vetëm për funksione informative. Nuk ofrohet apo synohet të përdoret si i ligjshëm, detyrim tatimor, investim financiar, rekomandime ekonomike apo të tjera.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju