Blerja e Coinbase e portofolit BRD sugjeron integrimet e ardhshme në Web3

Blerja e Coinbase e portofolit BRD sugjeron integrimet e ardhshme në Web3

Shkëmbimi i kriptove dhe gjithashtu kompania e zgjidhjeve të bllokut, Coinbase, në fakt ka marrë BRD Wallet, një sistem kriptoportofol pa kosto dhe gjithashtu me burim të hapur.

Me blerjen, grupi BRD me siguri do të marrë pjesë në Portofolin Coinbase, duke shtuar avancimin e metodave të vetë-kujdesit dhe gjithashtu kombinimin We b3. Kjo blerje më aktuale nga Coinbase përputhet me një koleksion prokurimesh që me siguri do të konfirmonin se do të ishin kritike pasi bursa e zakonshme gërmon më mirë drejt ekzekutimeve krejt të reja të teknologjive moderne të bazuara në blockchain, së bashku me rinovimin e zgjidhjeve të tij të kujdestarisë.

Në të njëjtën mënyrë, Coinbase ka marrë në të njëjtën mënyrë inteligjencën artificiale indiane dhe gjithashtu sistemin e reklamave për trajtimin e gjuhëve natyrale Agara, platformën e pajisjeve të blockchain-it si shërbim Bison Trails, dhe gjithashtu kompania e analitikës së bllokut Skew Coinbase ka marrë gjithashtu Zabo, një grup që krijon metoda të ndërveprimit të portofolit.

“& ldquo;Ne synojmë të falënderojmë individët tanë të përkushtuar dhe gjithashtu të përkushtuar që në fakt kanë ndihmuar në zgjerimin e lagjes sonë me mbi 10 milion klientë në të gjithë botën. Ne e konsiderojmë veten me fat që kemi kontribuar në të vërtetë në nxitjen e kriptomonedhave kryesore dhe gjithashtu e kemi vlerësuar plotësisht angazhimin me lagjen tonë të klientëve dhe gjithashtu ndjekësit e përkushtuar.” & rdquo; BRD bashkëpunoi një deklaratë

BRD u lëshua në një kohë në 2014 me etiketën “& ldquo; portofolin e bukës & rdquo; dhe gjithashtu i ka dhënë në të vërtetë teknologjitë moderne të portofolit të kriptove mbi 10 milionë individëve të saj gjatë gjithë viteve. Sipas BRD, portofoli i tyre me siguri do të funksionojë zakonisht, gjë që individëve të tyre ekzistues sigurisht që do t'u ofrohet me alternativën e kalimit total në Coinbase Wallet deri në vitin 2022.

Sipas Coinbase, blerja e saj e BRD sigurisht që do të sjellë “& ldquo; kompetencë e thellë në vetë-kujdesin për librat e xhepit kripto,” & rdquo; duke përfshirë që veprimi po ashtu drejtohet me objektivin e tij ekzistues për të rritur shtrirjen e tij dhe gjithashtu prakticitetin për “& ldquo; investimet financiare në vetëkujdesje dhe gjithashtu Ne b3.” & rdquo;Sidomos, BRD & rsquo; Grupi s sigurisht që do të punojë me një artikull ekzistues, i cili aktualisht ka funksione të krahasueshme të kryera.

Lexo artikullin:  Stripe konsideron ri-futjen e pagesave kripto

Në fillim të këtij muaji, Coinbase lëshoi ​​​​një zgjerim të pavarur të shfletuesit të internetit të portofolit Coinbase. Në momentin e shkrimit, BRD'& rsquo; Shenja s$ BRD Shenja e energjisë së bukës është rritur në fakt me të paktën 500%, duke u rritur nga 0.16 $ në 1.01 $.|

Mohim përgjegjësie: Ky shkrim ofrohet vetëm funksione informative. Nuk ofrohet apo planifikohet të përdoret si udhëzim i ligjshëm, detyrim tatimor, investim financiar, ekonomik, apo udhëzime të tjera të ndryshme.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju