Hapësira e ndërrimit të monedhave hap pishinën e grumbulluar me shpërblime $ ADA

Hapësira e CoinSwap hap pishinën e grumbulluar me shpërblime $ ADA

Coin Swap Space, një shkëmbim i decentralizuar (DEX) i ndërtuar në Zinxhirin e Zgjuar të Binance, ka zbuluar në të vërtetë hapjen e një pishine noti me përfitime në Cardano ($ ADA).

Alternativa krejt e re e aksioneve do t'i lejojë individët të marrin pjesë në procedurë '& rsquo; nativeshtë shenja vendase $ CSS dhe bëj $ ADA, $ ETH, ose $ LINK. Me fillimin e këtij programi të përfitimeve të pishinave të notit krejt të ri, Coin Swap Space tani zgjeron funksionet e saj të decentralizuara të financimit në më shumë financues me pakicë që synojnë të rrisin portofolin e tyre.

Coin Swap Space në të njëjtën mënyrë ka zbuluar fillimin e një prodhimi të ri të prodhimeve bujqësore të vendosura në shkëmbimin e tyre të decentralizuar, me USDC / BUSD që tani ofrohet për përdoruesit në shkëmbimin e tyre të decentralizuar. Kompania në të njëjtën mënyrë ka zbuluar se është regjistruar në të vërtetë Monedha MarketCap për një rast të airdropit që vjen shpejt.

Coin Swap Space është në mesin e disa procedurave të zgjedhura që në të vërtetë janë akredituar para-nisjes nga kompania e kontrollit të sigurisë Blockchain Certik, me marrëveshjet e saj të mençura që kalojnë nëpër teste konfirmuese udhëheqëse në industri. Hapësira e ndërrimit të monedhave '& rsquo; s $ CSS po ashtu shënohet tani në Math Wallet dhe Klever Wallet.

Ky avancim është i konsiderueshëm pasi USDC, ose Monedha USD është një stabilitet i rëndësishëm dixhital i lidhur me dollarin amerikan duke punuar në blloqet kryesore si Ethereum, Stellar, Algorand, Hedera Hashgraph dhe Solana Binance '& rsquo; s BUSD, nga ana tjetër, është një stabilcoin i mbështetur në fiat, i zhvilluar si një zotërim i paqëndrueshmërisë së ulët për financuesit e kriptos që synon të mbyllë portofolin e tyre nga brenda zonës së kriptove.

Përkundër vëmendjes aktuale nga organet rregullatore mbi Binance '& rsquo; Statusi i pajtueshmërisë, kompania mbetet të jetë bota '& rsquo; Shkëmbimi më i madh i kriptove. Deri më sot, Binance ka një numër shërbimesh gjithëpërfshirëse dhe thelbësore për lagjen e kripto të tilla si Coin MarketCap, faqja më e referuar në botë për ndjekjen e çmimeve për zotërimet e kriptove dhe Trust Wallet, një portofol kripto jashtëzakonisht i sigurt dhe i sigurt që funksionon si Binance ' & rsquo; Kuleta kryesore e kriptos.

Hapësira e ndërrimit të monedhave '& rsquo; konstruksioni në (*) e furnizon atë me ndërveprueshmëri gjithëpërfshirëse dhe likuiditet ndër-zinxhir me punë në zonën e financimit të decentralizuar të ndërtuar për pajtueshmëri me procedurën BSC. Zinxhiri i zgjuar i financimit një token me kapak të vogël,

Si Swap Monedhë '& rsquo; s $ CSS ka qenë në të vërtetë i ndikuar në mënyrë të konsiderueshme nga paqëndrueshmëria aktuale në tregun e kripto. Hapësira e tillë transferimi për të përdorur $ LINK (As), $ ETH (Chainlink) dhe tani $ ADA (Ethereum) është një zgjedhje taktike për të forcuar pozicionet e saj. Cardano:

Lexo artikullin:  ETH/USD ulet pas tërheqjes së mprehtë: Analiza Teknike e Sally Ho, 17 nëntor 2021 ETH

Postimi i mohimit merret vetëm me funksione informuese. Kjo nuk përdoret ose synohet të përdoret si rekomandime ligjore, tatimore, financiare, monetare ose rekomandime të tjera

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju